Led Zeppelin

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Заключено
FiToKa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 19:56 pm

Led Zeppelin

Мнение от FiToKa »

Какво мислите за Led Zeppelin и песните им? И по специално за Whole Lotta love ?????!!!!! :wink:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Re: Led Zeppelin

Мнение от PoSSeSSeD »

FiToKa написа:Какво мислите за Led Zeppelin и песните им? И по специално за Whole Lotta love ?????!!!!! :wink:
Песните им са хубави, но имат твърде тежък саунд за слушане. Мене по скоро ме натоварват от колкото да ме отпускат. Иначе текстовете са много cool.
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

Лед цепелин 4 е супер албум, ама най ме кефят концертите им там Джими Пейдж като се отплесне и голямо свирене пада не като сегашните групи едно свястно соло не можеш да чуеш
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

rumo написа: не като сегашните групи едно свястно соло не можеш да чуеш
Зависи за кои групи говориш. Ако вземем Velvet Revolver. Slash си е запазил здравите сола.
Аватар
proba
Потребител
Потребител
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 12:45 pm

Мнение от proba »

велика група, една от легендите в рок музиката, да не мислите че е случайно че Stairway to heaven е песен номер 1 за всички времена от доста години насам и няма да има кой да я бие скоро
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

rumo написа:Лед цепелин 4 е супер албум, ама най ме кефят концертите им там Джими Пейдж като се отплесне и голямо свирене пада не като сегашните групи едно свястно соло не можеш да чуеш
точно така,това е любимият ми албум :D
да се похваля-имам всички песни на Led Zeppelin и Uriah Heep с текстовете им :D
proba,прав си
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

всички песни на Led Zeppelin и Uriah Heep с текстовете им :D
proba,прав си
Ако става дума за това, аз имам текста на всяка една песен от Winampa ми :wink:
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

PoSSeSSeD написа:
всички песни на Led Zeppelin и Uriah Heep с текстовете им :D
proba,прав си
Ако става дума за това, аз имам текста на всяка една песен от Winampa ми :wink:
Е как става тая работа нали първо трябва да си ги свалил от някъде и псле да ги вкараш в уинамп лирикс. Или твоя уинамп знае и да превежда :lol:Аз пък имам всички текстове на Рейнбоу :lol:
Аватар
proba
Потребител
Потребител
Мнения: 94
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 12:45 pm

Мнение от proba »

почти съм сигурен че никой от вас няма всичко както на Цепелин така и на Юрая Хип поради простата причина че има уникални бройки цд-та за които само можем да мечтаем, а има фенове които цял живот събират неща на една група затова не се хвалете,може да имате всички албуми,но не и ВСИЧКО
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

proba написа:почти съм сигурен че никой от вас няма всичко както на Цепелин така и на Юрая Хип поради простата причина че има уникални бройки цд-та за които само можем да мечтаем, а има фенове които цял живот събират неща на една група затова не се хвалете,може да имате всички албуми,но не и ВСИЧКО
не е вярно това,но наистина им имам всички песни и текстове,а друго не ми и трябва :!: 8)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

rumo написа: Е как става тая работа нали първо трябва да си ги свалил от някъде и псле да ги вкараш в уинамп лирикс. Или твоя уинамп знае и да превежда :lol:Аз пък имам всички текстове на Рейнбоу :lol:
Става с една проста програмка plug-in на име Evillyrics, която се свързва с нета и ти отваря автоматично текста на песента, която слушаш :wink: Можеш да я дръпнеш от Дата.бг
Аватар
DooM
Потребител
Потребител
Мнения: 141
Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 22:23 pm
Местоположение: Phobos
Обратна връзка:

Мнение от DooM »

Аз за текстовете ползвам Leo's Winamp Plugin -> leoslyrics.com
Сега ще пробвам и тази Evillyrics.
”DOOM shall never die, only the players.”
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

PoSSeSSeD написа:
rumo написа: Е как става тая работа нали първо трябва да си ги свалил от някъде и псле да ги вкараш в уинамп лирикс. Или твоя уинамп знае и да превежда :lol:Аз пък имам всички текстове на Рейнбоу :lol:
Става с една проста програмка plug-in на име Evillyrics, която се свързва с нета и ти отваря автоматично текста на песента, която слушаш :wink: Можеш да я дръпнеш от Дата.бг
Браво направо ме уби с това инфо,отвори ми нова странница в музикалния живот.Много благодаря,много...
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

rumo написа:Браво направо ме уби с това инфо,отвори ми нова странница в музикалния живот.Много благодаря,много...
Знам много оптимизации за Winamp, които не можеш да си представиш как ще ти променят софтуера. После няма да можеш да караш без него. Чудя се дали да пусна такава тема и ако се реша ще ги опиша всичките.
FiToKa
Новак
Новак
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Фев 06, 2005 19:56 pm

Мнение от FiToKa »

PoSSeSSeD написа:
rumo написа:Браво направо ме уби с това инфо,отвори ми нова странница в музикалния живот.Много благодаря,много...
Знам много оптимизации за Winamp, които не можеш да си представиш как ще ти променят софтуера. После няма да можеш да караш без него. Чудя се дали да пусна такава тема и ако се реша ще ги опиша всичките.
Пускай такава тема, тогава!
Заключено