MANOWAR

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Заключено
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

MANOWAR

Мнение от Beast of West Ham »

По верея каналът гледах един филм за фенове на Тангра преди 4 седмици и музиката беше на Мъже на войната ..имам почти всички албуми на тях ,но точно песента която вървеше с филма не.
Ако някой го е гледал филма и е чул песента може ли да направи някой линк с тази песен ,в абц-то съм проверил всичките песни ги имам на аудио касети .

Филма беше за Тангра със рокерско сборище,преди 4 седмици го излъчиха по верея кабел,ако някой го е гледал ме интересува песента на Manowar коятро вървеше към филма.

Благодаря предварително
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

да не би да са свирели някой кавър!
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Песента беше на Manowar техен оригинал и вървеше когато даваха как се галопира с коне и води ръкопашен бой.
В смисъл песента ,не беше изпълнена на рок концерта ,а беше монтирана към филма като озвучаване и музикални ефекти.
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

А тази песен има ли я в някой албум? Ако искаш можеш да провериш дали я няма тук някъде!
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Единият албум от папката го имам,но има и две три които не съм чувал ще ги сваля сигурно е там .


За една от песните прави ми впечатление вокала на Рапсоди ,че участва в нея....

Emerald Sword Rhapsody
Това парче го имам на видио клип

Ако те интересува ще ти напиша от къде го свалих

Благодаря много за файловете

Мисля че я намерих Hand of Doom се казва ,а House of Death като соло това е най близко от това което чух преди месец ,благодаря отново
Заключено