Останаха ли хора дето не са 4алгари :!:

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

ха-ха :) евала бе разбирачи :lol: Вече ви разбрах к`ви маняци сте на тема "Музика"

Ще ви кажа само едно , моите хора! :arrow: К`вото и да си мислите от това едва ли ще извлечете полза , или ще станете по-големи :lol:

Парата , прави борбата!!! Плачете , ако ви се плаче :wink: :lol:

Моя живот се ръководи от делата ми , а не от музиката коята ми е скимнало да слушам!!! И успявам :idea: Ако ме послушате може и да ви станат ясне някои неща :lol:

Финал!!!
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Какво направихте бре хора???? Всичко изписано е пълна безсмислилца!

Beast of West Ham, кой си ти, че да осъждаш хората за техните вкусове? Да не би да си хванал "господ за жезала"?Факта, че някой си не слуша музиката, която ти харесваш не го прави с нещо по нисш от теб! Напротив с това си държание просто показваш, че те в момнета са много повече от теб, защото те не ти се "пенят" отгоре, че музиката ти е боклук и т.н.!

Сега искам да ми кажеш, че тази песен е изпълненан с много смисъл: "AC DC - Big Balls" е както всички забелязваме всеки стил си има и добри и лоши черти! Не че въпосната песен не ми харесва, напротив, просто е абсолютната глупсот!
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Също и песента на Sabbath - Paranoid е много яка , но е пълна безмислица спрямо текста!
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

За Господ не знам,ама Дявола за рогата съм хващал,и считам ,че имам дяволски точна преценка кое да харесвам и кое не.

Килъра в четерте точки се изказал най добре защо тероризирам чалгарите ,колкото до този мой терор ще цитирам Сидеров "скоро с тези евроинтеграции и толерантност ще ми натикат и някой бипец в лицето със всички законни начини и разрешения за да го сложат там"
Така че да на ругая нещо което не одобрявам и да се бия за него на своя отговорност е нещо нормално, ,нещо като Диков единствено той тероризира корупцията и простотията в футбола ....и разбира се тези които тероризира са по НИСШИ ОТ НЕГО....корумпирани бацили ходещи из бияд и участващи в ЦСКА-Литекс Левски-Славия....не се пенет че правят нещо с тези лиготии тези футболисти разбира се и искат всичко да остане скрито покрито и това колко са прости да не види бял свят но Диков ги разобриличава...

Австралийците са върха,единстените които не харесвам са Оръжие и Рози,Дорс и някои от по смотаните по мой вкус групи.

Running Wild
Evil Spirlt
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Всеки ден все повече и повече ме изумявате тук! По последни мои наблюдения 90% от посетителте на този форум са с хитлеристки разбирания! Големи националисти станахте всички, но всичкия ви национализъм се изразява в слушане на такава музика, като визирам Епизод и да говорите колко ви дразнят турците и циганите и как трябва да ги няма! И това ли е най - важно за да просъществува една държава и да се развива?

Тази тема наистина е безсмислена, тъй като в нея нищо смислено не е казано! Какво значение има, че едните слушали метал, други чалга, трети са на вълна денс, хаус, техно и какво ли още не! Бахти нещастната музика! Нима няма нещо по - смислено над, което да помислите и да поспорите за него, вместо да се обеснявате колко са прости едните и как другите немога да се обличат и са опасни за околните с "бижутата", които носят? Всички носите глави на раменете си и претендирате, че можете да мислите с тях, но до сега нищо от това не сте показали! Едниствено хората, които се водят "чалгари" показаха такова нещо като "разум"!
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Боен Хеликоптер Дракон с тоналност над 10 тона (по дискавари са ги давали как гасят пожари и рзпръскват вода с такава тоналност)
Бойно отровно вещество Антракс с мощност 100 тона(според немски учен само 80 тона от него разпръстнати закономерно по цял свят ще унищожат всичко живо)
Боен повод за внедряване в чужда територия без съпротива в целия свят (тероризъм разполагат се военни бази по земя с такива хеликоптери и по вода кораби които да ги зареждат с гориво,освен заплахата от тероризъм,през повечето граници свободно се приминава дрога и трафик на хора още един повод да покажат колко са слаби местните от към защита от тероризъм и Сащ да сложи свои "миротворци" в техните държави за да ги пази със своето въоражение))
Бойна армия способна да унищожи целия свят с тези три неща АМЕРИКА .....Английска кръв тече във вените им,кръвта на Ричард Лъвското Сърце ...водачът на кръстоносците биещи се по едно правило ВСЯКО СЪЩЕСТВО БИЛО МЪЖ, ЖЕНА, ДЕТЕ ИЛИ ЖИВОТНО ИЗВЪН НАШАТА РАСА И КРЪВ НЕПРЕМЕННО ЩЕ УНИЩОЖИМ ,ВСЕКИ КАМЪК И ХРАМ ИЗВЪН НАШИЯ БОГ НЕПРЕМЕННО ЩЕ УНИЩОЖИМ,ВСЯКА ТЕРИТОРИЯ В СВЕТА ЩЕ БЪДЕ ПРЕВЗЕТА ОТ НАШИТЕ КРЪСТОНОСЦИ.
За справка че Американците са готови за това Хирошима избиха ги без да им мигне окото,но понеже оръжието е ядрено и оказва въздействие на природните ресурси ,се отказаха от плана с ядрените ракети,но с антракса не е така само човеците поразява и всички природни ресурси и баланси (от към земетресения и потопи )съхранява и е безвреден за тях.

1 В щатите има мини в Канзас Тексас и още няколко щата където желязото е в изобилие и изработката на 50 000 Дракона с тоналност 10 тона излиза евтино и бързо (вече са построени)
2 В щатите в два града има находища за изработка на Антракс за производство над 100 тона(антракса е като солта и захарта само да се търси и може да се възпроиведе и 10 по 100 тона отгоре)
3 Под предтекст тероризъм са внедрени в целия свят тези хеликоптери (летателен полет 5 часа и 10 тона антракс който е гледал как в щатите гасят пожари може да си представи ,как само 10 Дракона опустушават България за 2 часа, и ако атаката е в едно и също време целия свят 50 000 хеликоптера разположени с антракс в чужди държави с летателен полет 5 часа и покритие 50 хиляди квадратни километра ,могат за броени дни да унищожат всичко извън Америка ,съпротивата е безмислена едвали някой ще очаква нападение от нещо което го пази от Терористи и е внедрено в държавата му отдавна а ударът на Буш бърз и 5 милярда НЕАмериканци мъртви ще е резултатът скоро)

Нацист съм и съм доволен от своите убеждения ,все пак добре е предварително да знам ,че без Буш тоя свят е за никъде и ,че същия този Буш за 5 часа може да прати 5 милиарда човеци по дяволите ........Кои по дяволите са тия чалгари ,цигани , турци и български комунисти никви не са ....че да ми пука за тях и да не ги ругая и бия тъй и тъй Буш ще им види сметката ако не го изпреваря аз....

Това е
Буш има разположени армии в всяка държава
Буш има хеликоптери Дракон
Буш има 100 тона Антракс
Буш има солджъри ...взривили Хирошима и доказали верността си само към Сащ и безпощадността си към всичко извън Щатите
Буш за 5 часа може да остави на тази планета само Американци

И според мен колкото по скоро го направи толкова по добре ,досега само заместителя на ядреното оръжие го забави(понеже може да предизвика земетресения и потопи),това че не е внедрил хеликоптери в държавите(чрез тероризъма го направи)това че се бдеше за внасянето на антракс го забави( дрога каналите и трафиците на хора ,му отвориха пътя да го внесе на друга територия в друга държава и чрез дипломатически имунитед да го направи строго секретен)...тези три неща вече са направени така че скоро да Ви е честит Апокалипсиса...и да гният вечно в Ада чалгарите циганите турците българските комунисти ...и всички противни твари на този свят.....толкова за правенето и ползата за тази държава за която питаш скоро ще бъде унищожена.

Колкото до главата ми пълна с хитлериски възгледи, считам ,че щом схваща тези конспирации ,мисли дяволски добре за напред и скоро ще се преселвам в Сащ ..ако Буш не се е сетил за това което предложих горе(невъзможно),аз ще го направя и ще превзема целия свят .....и ДА ПРЕБЪДЕ ЧЕТВЪРТИЯ РАЙХ ,НАПРАВЕН ОТ МЕН , НОВИЯ ФЮРЕР ...SIR DEKLAN BEAST OF WEST HAM
Последно промяна от Beast of West Ham на Нед Юли 31, 2005 19:59 pm, променено общо 3 пъти.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

@BoJaNa брей, гледах да избягвам да пиша в тая тема, ама това че определи Епизод като нацисти не раздразни... как мозъчето ти успя да го измисли това? Ти някога чувала ли си тяхна песен? Ако не, прочела ли си поне 1 стихотворение на Вазов, Ботев... защото 90% от текстовете ми са по техни стихотворения, е ако наричаш Ботев и Вазое нацисти това си е твой проблем
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Ама ти никак не четеш, казах че са националисти, а не нацисти! :) хахахахх
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Мога да кажа само едно!САЩ е управлявана от същите слаботелсни и още незнам си какви хора, които Хитлер е пращал в газовите камери, така че да отидеш да живееш там ще бъде в разрез с това което мислиш. :wink:
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

В голяма заблуда си.....мога да ти изброя генералите от пентагона,съветниците на Буш в Белия дом,имена на банкери управляващи Уолтстрийт.....евреи няма....

Изброй ми поне три еврейски имена заемащи официално постове в тези институции ,които изброих само три не повече....

Ако е вярно пък още по-добре по лесно ще превзема Щатите ,все пак евреи нищо особенно,мога да ги разбия на пух и прах,в момента съм в България но не съм в разрес с хитлиреските си възгледи,не общувам със слаботелесни и в Щатите ще е същото...

Защото какво ,как и защо ще правя зависи само от мен... Beast of West Ham ....не от човешкия род....
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Темата май много се разпростря в съвсем друга посока,но на мен ми харесва нищо ,че няма смисал хаххахаахахаахахаахаха :wink:
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Ами тя тази тема е лишена дори от нотка здрава мисъл още от самото и отваряне и наистина съм изчудена как до сега никой не я е делнал! 8O
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Що яка е темата,мен ме кефи!!! :P
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

"тъпа гадна чалга ,
махай я веднага.
Кодьо и Лия .
МАХАЙТЕ ГИ Тия "


Смърт за чалгата..
да аз съм нацист националист , и всичко подобно и сатанист даже ..
и в главата ми звучи Слипкнот и Дарксийд
нек'ъв проблем ..
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Живота си е твой !
Заключено