Останаха ли хора дето не са 4алгари :!:

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

повечето не сме :!:

viewtopic.php?t=13019
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Какво е това чалга?
Btw чалгата, доста се разви и вече е поп-фолк и има песнички, които не са никак лоши макар да не съм привърженик на този жанр.
Now the magic has gone
Аватар
Hristov™
Потребител
Потребител
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 3:20 am
Местоположение: ®Club ParalaX®
Обратна връзка:

Мнение от Hristov™ »

аз слушам главно хаус и транс! иначе от време на време като съм на маса слушам и поп-фолк (чалга), но да отида на ориент или някое друго чалга заведение в трезво състояние - абсурт!!! :twisted:
DeEp, PrOgReSvIvE & tEcH hOuSe
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Чалга се слуша главно в джамиите на Мохамед ....в Стара Загора с подобни заведения е фул ,със саунд от Турски майнети и кючеци колкото щеш ....а по статистика Българи по цвят и кръв във тоя град са поне 70%, егати кой им тъпчи главите на тия с музиките на мохамед чиито последователи са изклали и изнасилвали и безчинствали с дедите им..поне 500 години явно интелектуалният мазохизъм и слабоумието е национална черта на българите за слабоумието да не помниш какво е било преди 500 години и сега отново да се подчиняваш на някви чалга кючеци за справка филма "Време разделно"....как изтезаваха момичета да им играят кючеци като ги удряха с запалени главни в краката за да им ускорят темпото..днес доброволно местните курви за да направят удоволствието на някой ценител на турските нрави му въртят всякви гибеци.
Според мен чалгарите трябва да се депортират в някоя джамия от Близкия изтока ..и повече да не се чуе за тях..

Само Running Wild
Branded and Exiled

Имаше едно заведение на ЖП гарата до локомотива преди много години ,закриха го ....егати града
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

---
Последно промяна от sinister_shadow на Съб Юли 30, 2005 13:52 pm, променено общо 1 път.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Каква музика е това чалгата:

Любов ,пари ,мобифини, коли тези 4 думи вкарани в десет изречения и изпяти от някакви скопени гласчета лигавещи се за любов нещастие и други простотии ,и по средата солово някви звуци от майнети ,достойни за сравнение само със крясъците на стадо маймуни в джунглата.

Когато солово някой чалгар от оркестър надмине Ингви Малмстийн или Ричи Блекмор ...тогава ще си прережа гърлото веднага...

Или когато се направи текст като Branded and Exiled ,Emerald Sword,Conquistadores,Port Royal,In Trance,The Number of the Beast,The Evil That Men go и вокала го изпълни с агресията за която се пее в текстта ...тогава отново ще си прережа гърлото веднага...

За интелектуалния мазохизъм и слабоумието(липсата на памет) писах ,не ДПС ами Дявола за рогата да хвана и го покажа и него ще вкарат в парламентта...всичко е от липса на самостоятелна отговорност и контрол,и оставяне на произвола комунистически,бога на простолюдието Карл Маркс "Битието гради съзнанието" е промивал глави доста в тази държава.

За индийския танц да добавя Англичанинът Китничър ги изпозастреля тия Индийци от бой и демонстрира колко струват тези ,в смисъл оръжие не могат да държат в ръцете си хванали китари.....Iron Maiden това е саунда побеждавал най великите сили в света от Времето на Крал Артур до Ричард Лъвското сърце и до ден днешен Английският саунд си е най силния в света.
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

---
Последно промяна от sinister_shadow на Съб Юли 30, 2005 13:52 pm, променено общо 1 път.
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

sinister_shadow, кое му по - точно хубваото на една "чалгарка" пуснала се по центъра? Това, че има поне 5кг грим по лицето си и в момента в който той падне се чудиш какъв е този крокодил с/у теб или може би е извънредно красиво да видиш някоя девойка с пола 5-10см ?? Интелектуалното ниво на въпросните "кокони" е достигнало максималния минимум! Не искма да обидя никой, просто това са мои наблюдения!
И не мога да разбера защо всички които не слушат Поп-Фолк трябва да го демонстрират и да обиждат този стил, а чалгарите нищо не казват против метъл и техно и темподобни
И каквао "чалгарите" не казват "Ай, ще ти е***а майкта метъл нещастен"?
Знаеш ли, че 90% от боищата, който стават м/у "метали" и "чалгари" са точно благодарение на по - горе посочената реплика или някоя в същия дух!

Металите на са "върха на айсберга", напротив имат много отрицателни черти и те си го знаят, знаят също така, че обществото трудно дори почти никик не ги приема, но те са такива и си се харесват и не им пука! И гледат да праваят, колкото се може по - малко проблеми, за да не се донабиват на очи! Нещо, което неможе да се каже за "чалгаджиите"!
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Незнам каква е целта на тази тема ?!? Усещам скрит подтекст!

Моля за яснота!

Лично ви информирам :arrow:
15. Потребители, които подклаждат спорове и насаждат неприязън към потребител или група потребители, подлежат на директен БАН. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат или изказват нецензурни изрази по отношение на потребител/модератор/администратор на форума. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

ДА НЯМА ДА ИМ ПРАВИШ ПОРТРЕТ ,ЧЕ ГИ ОЦЕНЯВАШ ПО ТОВА КАК ИЗГЛЕЖДАТ ИЛИ ДА ГИ ВОДИШ НА РЕВЮ ЗА ТОВА КАК СЕ ОБЛИЧАТ(Питам аз).

Ти надмина и Леонардо Да Винчи с П.С. -то (според същия Джокондата струва 100 милиона и била много красива ,а статестически между портрета на Мона Лиза струващ 100 милиона и постер на Кармен Електра струващ 100 лв,ако се предложи на обикновен мъж какво би избрал да вземе със себе си на самотен остров ,безплатно от двете ,всеки ще избере Кармен Електра.
И в този случай ,попаднали на случай да ми предложат чалгарка или метълка за самотен остров ,ще предпочета метълката.....пък ако ще и в 100 милиона да е облечена чалгарката за мен си е слабоумено слаботелесен холокостичен боклук,и ще предпочита по диво -страстното метълката

Причини :за чалгарките не знам,но метълка прекарам ли през леглото си Лъв и Дракон съм за тях, в смисъл издържливи са в секса много.

Между другото Джени Маккинти слуша много Рок .....сравнена с 5 милярда жени без значение какви ,ги превъзхожда в билион пъти...относно как се облича не знам, но като почне да се съблича в Плейбой знам....
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

BoJaNa написа:
И каквао "чалгарите" не казват "Ай, ще ти е***а майкта метъл нещастен"?
На което Метълът отговаря исторически точно "През 1943 година Нацистите Ви Е.... майките и Ви подсилиха слаботелесното ДНК за да оцелеете до днес,ако искаш да оцелееш и утре ще те натикам отново на майка ти в п.....и ще ти го зачукам там отново за да вкарам малко езиково ограмотяване по отношение на някои елементарни форми на общуване ,"

И после метълът с един юмрук по метода на Хитлер праща чалгара на майка му в п..... и го заковава в холокостичното му слаботелесно минало за вечност,понеже нещастен идва от неборбен ,че по неборбени от тия които Хитлер безпроглемно с милиони пълнеше газовите камери няма.

Относно изпълнителите и феновете на този жарн ,само да си видят ДНК-то на Холкостта отразено в огледалото и тогава да приказват,понеже слаболестността се предава по наследство.

И както пеят Михаел Киске .....и ...Кай Хансен.....

Metal is the Low
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

---
Последно промяна от sinister_shadow на Съб Юли 30, 2005 18:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз слушам и чалга , айде елате ми намерете кусур :idea:

Или , к`во ?! Искате да ми кажете , че съм селянин и не разбирам ?
Ще ви разочаровам :twisted: Не се обличам добре ? Ще ви разочаровам :twisted: Немога да пиша и немога да се изразявам? Ще ви разочаровам :twisted:

п.п И преди да изръсите още ня`ква подобна глупост / античалгарите / , прочетете първият ми пост!
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Лично аз казах, че не искам да обидя никой! Да речем, че бях "леко" издразнена от постовете на sinister_shadow! В смисъл, че той познава тези хора от една страна, по - точна тази която той иска да види! Всички сме хора, с добри и лоши качества и една музика неможе да определи що за човек си и с какъв манталитет! Тук става въпрос за вкусови различия и нито един от нас няма право да осъжда другите за това, което те харесват, тъй като никой не е с нещо повече от другите!
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

Нямам нищо против хората които слушат метъл нека си го слушат, обаче те да ми заявяват, че чалгарите били такива и онакива и незнам си какви още нема да стане щот и аз влизам в тва число. :wink:
Заключено