Останаха ли хора дето не са 4алгари :!:

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Направих си труда да провера из най гнусните холокостични сайтове някои слова:

......Напипай го
......Торбалан
.......И си раздруса Радка...русата ....
.......Искам в секунда .....Искам много любов...
.......Телефонът пак звъни...еди кой съм отвори...
...пирамиди фараони...кучето дърпа рейс.....
......тигре тигре...имаш ли пари.......
.....колко дълго ти ме лъга....
...колко ти ме люби.....
...измамена съм в любовта.....
...елате пилета при бати....
...бял мерцедес ме следва....
...със 100 мерцедеса имам..и още с години ги карам...

Спирам да изброявам ,значи някой който слуша това и мозъка му го възприема нормално като начин на говорене, да не говоря за музика защото такава няма и да се счита за нормален това е невъзможно.

Значи някой слушащ това или възприема да му говорят така или той обича да говори така ,среден вариант няма......че тия простотии се налагат като стил на говорене в казарми,магазини,местоработи,кафенетаи на други местта и влизат в разговорния БГ език като стил на говорене.

ЗАТОВА ЧАЛГАТА Е ВРЕДНА МНОГО,А ТЕЗИ СЛУШАЩИЯ ДВА ПЪТИ ПОВЕЧЕ .....

За Баев и Сянката ,прегледах Ваши постове,когато става дума за конкретни теми като разискване на футбол ,политика или някой филм,наистина не ползвате чалгарски фрази,но Вие сте малко,а болшенството говорещо с думи писани по горе е много при чалгарите.

Точно за това не мога да ги трая промият мозъка на някой с холокостични музики ,и промития чалгарски мозък се движи свободно и ръси простотии на всякъде.

Ако намериш нещо от Тежкия Метъл свързано с подобни просташки изрази като горните пиши,и при метълите има боклуци които се дрогират ,но такава измет презирам два пъти повече от чалгарите.

Да не коментирам пък рапа ..изнасилвания,кражби,убийства извън феър плея ,фрази от рода на яж ми х.. ще ти скъсам г... и тем подобни боклуци които навлизат като стил на говорене навсякъде..

Да не коментирам пък попа.....още ми липсваш и други бози..достойни за гей паради ,но не и за ушите на човек с течаща във вените Жестока Българска Кръв ,на Тервел и Крум...

Истината в музиката е една и тя е Running Wild : Conquistadores and Pile of Skulls.....
Последно промяна от Beast of West Ham на Съб Юли 30, 2005 19:32 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

cavenagi написа:Tази тема я пуснах не да всявам раздор и интриги ,а да вида колко хора от този форум не слушат 4алга и тук да си изразим мнението за този стил на музиката ,както по-горе писах нека на който му е неприатно от дадените коментари да не ги 4ете ,тук никой конкретно не е назовал на кой колко е интелктуалня статус,образованоста и мисловния капацитет.
Нека мнениятя, оценките и нападките да не се приемат персонално.
А скрит подтекст в темата няма.
За да не убидиш някой , първо мисли к`во пишеш!
Аз не слушам много чалга , но се засегнах 1-во от нескопосаното заглавие ! Айде сега да не ти казвам как може да го промениш , така , че да не дразни умишлено! И това кой трябва и нетрябва да ги чете , автора на темата не може да каже.
За мен тази тема е безмислена! Няма какво повече да се коментира.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Към Баев и Сянката ...напишете поне по една песен която Ви доставя удоволствие от чалгата ......и тогава пиши че не била вредна ,не мога да понасям не само тази музика ,но и хора които по улиците говорят като чалга певци и очакват да се комуникира с друг в същия стил ...В смисъл някой ми изцепва от упор докато споря с него за нещо и като види че не може да ме обори доводите ми изцепва като край на разговора "На пипай го...." или "Яж ми Х..." ,какво следва да му отговоря "колко ти ме люби" ...егати за 5 минути ще му направя цитадела ще намеря случай и ще го ликвидирам без дума да отроня...в стил Мъж на войната за: Hail of England
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Темата е перфектна ..даже един протест пред общината може да се направи против чалга и рап музиката с удоволствие ще отида да смачкам някоя чалгарска глава от общината.

Чалгата трябва да се забрани със закон и както Фюрера навремето на манифестите палеше на големи купчини всичката комунистическа литература ,така и чалга продуктите на една купчина и огън огън огън огън огън огън огън ....до последния боклук

Турски , хомосексуални фрази и слаботелесно мазохични фрази в Българския език не трябва да има НИКОГА

Напипай го ,Люби ме и други подобни с произход Холкостта Вън от България завеки.

Ахат :Аз сам си избрах тази Съдба вечната....
Епизод: Хаджи Димитър...и О Шипка

Това са типично Български песни ,за Епизод ,самия Ботев е писал навремето текстта за да повдига духа на Българите които не са понасяли турски насилствени асимилации като кючек боклука е бил един от тях....в Капитан Петко войвода със същите майнети турците атакуваха църквата ктъдето бяха Българите ,днес тия майнети с удоволствие се танцуват от Българи нещо ненормално за мен...само слабоумник би танцувал на нещо на което са избивали и изнасилвали прадедите му навремето...

Хеви Метъл е Закона в България
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Beast of West Ham , ще ти обясня най-кратко. Слушам този вид песни само след като вече съм минал през някакво нощно заведение като
дискотека или по-малак клуб. След като практически няма каде да се отиде в нашия прекрасен град. Преди време в моята компания слушахме 90% черно. Но нощния живот претърпя драстични промени последните 2 години. Сега може да видиш доста познати лица в Orient, преди време ревностно отричащи чалгата - включително и мен. И повярвай ми , това не е само в нашия град.
В момента в моята компания има доста влиятелни личности.Слушаме всичко. За да се срещаш с хора с които може и трябва да се познаваш , трябва да слушаш всичко!
За тези които все пак им е интересно какво слушам в нас :arrow:

Linkin Park
Richard Marx
R.E.M
Shai
U2
Guns N' Roses
INXS
Depeshe Mode
Limp Bizkit и др.


cavenagi, казах , че темата е безмислена и не по правилата!
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Добре да щом не слушаш чалга защо я защитаваш и по писането ти си личи че не с привърженик на този жарн.

Колкото до заведенията Хутърса и това до ЖП гарата само съм посещавал редовно ,откакто ги закриха не съм търсил подобни и най много в Дръмса или до Мориса се отбивам .....

В чалга дискотека и подобни за 24 години заклевам се в Хан Крум ,не съм стъпвал никога ,по света съм хосдил много но конкретно за България от другите градове само в едно две кафенета докато чакам някой полет влизам в Стара Загора само в хутърса Гърлото до ЖП гарата Дръмса и Мориса Софи стар навремето съм влизал както и в Ефу пункт до икономическия ,в друго заведение кракът ми не е стъпвал освен изброените и не се влияя по моди и тендеции само на един и същи стил 24 години залагам и живее затова слушам само Метъл най вече и Денс но като Си Си Кеч примерно
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Колкото до влиятелните хора заведението е Захаросания Риф в Западен Лондон в близост до Болениум Грийн,там ходят Лампард ,Коул ,Фърдинанд ,Шерингам и почти всеки играл или играещ за Уест Хам...имена известни в цял свят...че кои са тия влиятелните в Стара Загора като никой извън БГ-то не ги е чувал да не споменавам Стив Харис баса на Мейдън или Дикинсън вокала им че са от Уест Хам и Челси и тяхната музика се слуша повече от всичко друго на света според Лампард Девицата го надъхвала да бележи много.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Beast of West Ham написа:Добре да щом не слушаш чалга защо я защитаваш и по писането ти си личи че не с привърженик на този жарн.
Много просто , защото като ме видиш някоя вечер в Orient , ще си кажеш
друго , затова.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Ще пропусна да те видя ,понеже освен заведенията които изброих по горе,уневерсалния и името на главната ,другите неща и представа нямам къде се намират примерно ,на местоработата ми говорят за Гранд че било някъде надолу от Мориса от поне 5 години не съм слизал по тази улица ,пък и едни катакомби от заведения от горе се вижда че са построили едвали ще го открия или някъде над Чучурите до Билата за чалгарско заведения същата работа, и представа си нямам къде е....лошото е че Хутърса Софи Стар Гърлото ги закриха не че работят някакви чалготеки

За стилът Рок и Метъл мога да ти изброя групи от Германия като Хелуин слушани от играчи на Байерн М, или Мейдън слушани от играчи на Челси и Уест Хам....че музиката извън тези категории Рок и Метъл за мен и според тях(не са я и чували дори Чалгата) не струва нищо
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Helloween
Running Wild
Scorpions

Тези са Германски Кан и Клозе ги слушат



Iron Maiden
Manowar
Rapsodi
AC DC

Тези са Английски Американски и Австралийски групи Лампард и Шерингам ги слушат

Ще се задоволя само с по три четери групи и по два футболиста от световна величина ......да не казвам за Захаросания Риф заведение с месечен доход над милион паунда и че Бонд Стрийт най скъпата улица в Света с капитален оборот от 850 милиона на месец се намира в Лондон ,ХСБС този банков консорциум също е в Лондон и е най мощния в света с капитал от 900 милиарда на година оборот ,а Лондон е градът на Желязната Девица...

Кои са Димитровград Пайнер чалга певци и привърженици сравнени с тези факти.....холокостична смрад разбира се....

Понеже са нищо ,а се правят на нещо в БГ-то ,но си остават същата холокостична сборщина двойно повече ги ненадвиждам чалгарите.

Ахат Акага Епизод това са идентичните български групи...
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

---
Последно промяна от sinister_shadow на Нед Юли 31, 2005 10:28 am, променено общо 1 път.
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Ще го прослушам по късно ......но това което ти изброих и конкретно тигре радке пипай ,се говори из улиците местоработи и навсякъде затова и от един адрес на бързо ги открих тези ,като действах само с началните думи на търсачка ,и това ме вбесява много за това което свалям в момента ,най вероятно като го изслушам ще го пратя по дяволите с поне 10 факта за холкост но да го изслушам първо...
Beast of West Ham
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 16:19 pm

Мнение от Beast of West Ham »

Значи за

Тук сме родени под синото небе Е ИСТИНА

Всичко друго е лъжа ,а аз не обичам лъжите:

"Върнете се приятели ...."
какви приятели са ми мутрите циганите турците мафиотите корумпирание чалгарите ,никакви не са ми

"Братя и сестри с трепят очакват Ви ,знаят ще дойдете ще си спомните за тях..."
тука вече е прекалено в секти може да се наричат така,но истински роднини имам малко и тези обръщения батка и подобни циганизии не съответстващи с истината са ми противни...

"Тук те чакат майки и бащи ,не забравяйте клетвата пред Бог че ще се върнете при българския род..."
такава клетва към Бог че ще имам нещо общо с корумпирания мафиозиран турциоциганизиран комунизиран от повече от 45 години български род не съм правил,за родителите ми е друго самите те ми казват да пробивам успехите си извън България и хич ни за тях ни за никой да се връщам отново тук

" Българската земя била най скъпа...."

Само Бонд Стрийт кварта в Лондон струва колкото 100 Българии взети заедно


Епизод в Механата ,това е истината или Борба също на Епизод е Истина ,а за истината ,правдата и свободата се струва да се бориш за лъжливата подла чалга не....

Ахат Епизо Акага това са Българи другите не
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

След толкова мнения реших и аз да напиша своето :wink: Та значе аз не слушам чалга или поп-фолк,което според мен е едно и също(смисал в текстовете)Не ги слушам,защото няма почти нито една авторска песен,казвам почти защото винаги има изключения.
Слушам култова музика ,която е само за висшите среди(смисал не всеки може да я слуша),тя е:метъл,хард рок,рок и малко пънк с една дума все класика. :wink:
Нямам нищо против чалгарите,всеки си има право да слуша каквато музика иска,било то и чалга!В България чалгата е най-слушаната музика според мен и според други хора.
Защо не ме кефи чалгата:
1.няма смисал
2.не я чувствам
3.всяка песен си прилича една с друга
4.в текстовете се пее само за е...е под каквато и да е скрита форма
Защо слушам метъл:
1.висша музика
2.култова музика
3.всяка песен е класика
4.настръхвам като чуя такава музика
5.Това си е класика
6.слуша се в цял свят,а чалгата само на Балканите!
:twisted: :twisted: :twisted: Metallica :twisted: ManowaR :twisted: Iron MaideN :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
sinister_shadow
Потребител
Потребител
Мнения: 241
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 21:19 pm

Мнение от sinister_shadow »

---
Последно промяна от sinister_shadow на Нед Юли 31, 2005 10:27 am, променено общо 1 път.
Заключено