See you on the other side

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

PoSSeSSeD написа:Ами те само играят, защото гласът, който се чува да пее е на Дейвис.
Може. Аз много не съм запознат с тази група, защото по принцип не слушам стилът музика, която правят, но лично тази песен ме зарибява
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

:x :evil: :x :x :evil: :x :x :evil: :x

ААААААААДСКИ НАЙ-ТЪПИЯ ИМ АЛБУМ ЗАКЛЕВАМ СЕ!!!!
Нито 1 песен нямат в тоя албум (свясна) .. НИТО 1 .. това вече не са KoЯn .. :x :x :x :evil: :evil:
Ако мислят да праят още албуми подобни на тоя , напрао според мен да се отказват :!: :evil:
http://irc.optinet.bg/news.php
най-отгоре са всичките песни от албума.Ако някой иска да чуе за ква shit-ня става въпрос :arrow: go there
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

[Sz]T-Rex написа::x :evil: :x :x :evil: :x :x :evil: :x

ААААААААДСКИ НАЙ-ТЪПИЯ ИМ АЛБУМ ЗАКЛЕВАМ СЕ!!!!
Нито 1 песен нямат в тоя албум (свясна) .. НИТО 1 .. това вече не са KoЯn .. :x :x :x :evil: :evil:
Ако мислят да праят още албуми подобни на тоя , напрао според мен да се отказват :!: :evil:
http://irc.optinet.bg/news.php
най-отгоре са всичките песни от албума.Ако някой иска да чуе за ква shit-ня става въпрос :arrow: go there
Същото стана и с LP. В албума им Under Attack(който междо другото е любимият ми(вече) на LP) все едно слушам Metallica.
RauL's FaN написа:Песента Twisted Transistor само 1 версия ли има. Дето пеят Lil Jon, Snoop Dogg и компания
На мене ми стана интересно, че X-Zibit(West side) и Lil Jon(East side) очастват във един и същ клип.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

eaten up inside ... everything else in this f*** album sucks hard ! for satan sake !! :evil: :evil:
Публикувай отговор