Програма за запис на музика

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
Internet
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 19:38 pm
Местоположение: СЗ
Обратна връзка:

Програма за запис на музика

Мнение от Internet »

Искам да намеря програма, с която да пусна инструментала на една песен и да запиша песента само, че като аз я пея, за да мога да се чуя с мелодия, иначе не мога да преценявам колко е зле и какво трябва да се оправи. Мога, но ще ми е по-лесно така.

Също така ми трябва и някакъв сайт, от където да свалям само инструменталите на песни. Намерил съм няколко, но те имат само отделни парчета, а този който има всичко... там струва пари. Не казвам, че не си заслужава, но нямам 4 лева за песен, която ще си я имам на mp3....
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Re: Програма за запис на музика

Мнение от kitikri »

Internet написа:Искам да намеря програма, с която да пусна инструментала на една песен и да запиша песента само, че като аз я пея, за да мога да се чуя с мелодия, иначе не мога да преценявам колко е зле и какво трябва да се оправи. Мога, но ще ми е по-лесно така.
Може би Cool Edit Pro ще ти свърши работа. Ако искаш професионален пакет, потърси Cubase :idea:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

Sъщо така може да махнеш вокала на песента с посочената по горе програма от kitikri (Cool Edit Pro)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Публикувай отговор