Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Публикувай отговор
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от painkilller »

Всяка надежда оставете...силно заглавие за групата,този албум е с по - твърдо звучене от предходния.
Ето и песните от албума
2008___Slipknot - All Hope Is Gone

".execute." – 1:48 -------------------------загатващо тежко интро.
"Gematria (The Killing Name)" – 6:01 ---класика номер 1
"Sulfur" – 4:37 ------------------------------класика номер 2
"Psychosocial" – 4:43 ----------------------стил Slipknot
"Dead Memories" – 4:28 ------------------стил S.O.A.D.
"Vendetta" – 5:15 --------------------------класиката в албума за феновете на trash-aaaa
"Butcher's Hook" – 4:14 -------------------отново двата вокала на групата се проявяват с пълна сила и в съредноваване
"Gehenna" – 6:53 --------------------------сравнително бавна песничка, но си е в техен стил
"This Cold Black" – 4:40 -------------------мощно изригване с тази песен,повдига адреналина
"Wherein Lies Continue" – 5:36 ----------типична песен на бандата в стил :My plague
"Snuff" – 4:36 ------------------------------баладата на Slipknot,много модерно звучене наподобяващо на S.O.A.D.
"All Hope Is Gone" – 4:44 ------------------дали да оставим надеждата тук .... или само в албума?
"Child of Burning Time" – 5:10 ------------класика номер 3
"Vermilion Pt. 2" (Bloodstone mix) – 3:39 -балада 2
"'Til We Die" – 5:46 ------------------------завършек-а е лудница...продължение на интрото (1 песен )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Оценка: 9,5
За феновете на : Slipknot, S.O.A.D.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от SniperBeta »

Пълен буклук (по моето скромно мнение) :angry:
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от painkilller »

На мен лично тази група изобщо не ми харесва и мисля ,че ако не бяха палячовци ,то нямаше да имат толкова фенове.Но последния албум ме кефи много и си личи ,че са пораснали.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от sawo »

Преди да порастнат си бяха най-добре :)
Сега стила им се промени, ама не заради порастване.
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от SniperBeta »

Имат фенове, защото правят грандиозни шоута. SlipKnoT са шоумени. Концертите им (за разлика от стотици други известни групи) ставт с мноооого пари и мнооого скъпа техника. Ако и това не е достатъчно, стават с ОЩЕ повече пари. За жалост SlipKnoT са направени с и за пари. Факта че IOWA е разкошен е просто щастливо стечение на обстоятелствата. На мен вече не ми харесват, както и много групи които преди харесвах. Всичко се променя. Просто SlipKnoT поеха в прекомерно погрешна посока.
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Re: Ревю: Slipknot - All Hope Is Gone

Мнение от painkilller »

В крайна сметка всичко отново допира до парите (за -с - и т.н.)Но какво да се прави всеки все пак за това се бори.
Публикувай отговор