Метал!!!

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

DooM написа:Верно ли имаш всички клипове? Можеш ли да ми кажеш откъде мога да намеря Du riechst so gut (старата версия от 1995)
Ми виж в http://www.techno-link.com там има адски много клипове аз от там си истеглих Rammstein , Ich Will(но ми трябва Live клип от концерт ако некой може да ми помогне 29018257171528901250126501286 благодарности)
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

RAMMSTEIN UBER ALLES!!!!!!!!!!!!!!!!!Кефят ме много.Естестжено най ве4е МETALLICA :twisted: ,но съ6то така и MANOWAR,SYSTEM OF A DOWN,HAMMERFALL,NIRVANA,NIGHTWISH,IN FLAMES,IRON MAIDEN,TWISTED SISTER,RAINBOW.........и о6те около 100 групи.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

Live Aus Berlin наистина е 1 мноо велик концерт ... мисля че в http://www.ftlbg.com има повечето клипове както и рязани парчета от концерта 98 ... м/у другото който незнае сега ще разбере : Rammstien имат турне през август месец мисля ... непомня точно но ще имат турне но най-тъпото е че сигурно няма да дойдат в България а ще идат в Сърбия или там неква такава балканска измислена даржава ... мноо ма е яд ... :evil:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз искам Slipknot да дойдат в бг !
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Аз пък искам да дойдат в Бг System of a down и AC/DC :smoukin: :smoukin: :smoukin:
Публикувай отговор