Метал Заведение в Стара Загора

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Harley_Davidson
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 17:19 pm
Местоположение: Стара Загора

Метал Заведение в Стара Загора

Мнение от Harley_Davidson »

Според вас хора трябва ли да има Метал заведение в Стара Загора???
В момента мисля че ние металите сме най ощитени като няма заведение за нас.
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

несам метал ама нема нищо лошо да има ее
даже съм за с три ръце ... щото както нема нищо хубаво в наши град земе да излезне това заведение хубаво и като нищо ша почна да слушам такава музика хехехе :D :D :D
ама аз до колкото познавам хората който слушат така музика предимно ходят на литъл рок или на орелс ( игълс) :D :D
ма незнам дали им харесва там ... щом ходят там значи би требвало да ги задоволява дустатачно :D
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Hristov™
Потребител
Потребител
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Май 08, 2004 3:20 am
Местоположение: ®Club ParalaX®
Обратна връзка:

Мнение от Hristov™ »

според мен не трябвa дa имa щото метaлa е тъпa музикa aко въобще е музикa!!! товa си е мойто мение!!! :roll: :roll: :roll:
DeEp, PrOgReSvIvE & tEcH hOuSe
Аватар
shaffer
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: Пон Окт 27, 2003 13:29 pm
Местоположение: stz ул."Момини гърди" 5
Обратна връзка:

Мнение от shaffer »

и аз съм за ... имаше някакви опити за такова заведение в лицето на "Беллите Брези" както го прекръстиха после на "БОдливи кактус" убаче не излезе много успешно ... и сега пак си е народна кръчмичка ... иначе кафета ... в които пускат по-ралична музика - Дръмс и Кашмир
Аватар
Juvenile
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Мар 02, 2004 21:05 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от Juvenile »

Слушaй хип-хоп и шa си нaмериш място под слънцето. Другия вaриянт е дa си земеш енa кофичкa кaфе с приятели от кaфе aвтомaтa и дa зaбиеш в метaл мaниятa в универсaлния нa подземния етaж. И товa не е всичко! Купи си голямa къщa и си кaни секи ден метaл приятелчетaтa у вaс.
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Ми те уж Little Rock-а го водят за такова ходил съм там доста пъти, защотото само там пускат rerto, но наистина не е типично металско.Хубаво е да има такова заведение много са хората, които слушат метал, аз лично харесвам само определени песни сяка музика си има своя чар, но както върви в Стара Загора скоро няма да има такова заведение сега сички се хвърлят да правят дискотеки в които се пуска само Хаос и там някакви подобни песни бяз грам текст:)
Now the magic has gone
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Hi на всички!!!!!! Както знаете само metal :twisted: :twisted: :twisted: Според мен трябва да има не едно а поне две метълски заведения за да има конкуренция между тях. Защото в Стара Загора има толкова много метъли, че няма да се съберат само в едно.Добри бяха годините като ги имаше Рок авеню , стария литъл рок , гърлото , спидито....... и така до края на света!!!!!!!А сега аз ходя само в литъл рок защото всеки път си поръчвам Dio - Holy diver i DJ винаги ми я пуска.хахахахахахахах е само за това си струва. Не е ли така? :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Мнение от nefelen »

ае то dj в литъл рок понякога се прави и неще да пуска песните е
вика ми че я няма (при положение че сам я чувал тая песен там ) и след 30 мин я пусне
просто ей тъй кът направи ми бърка в гъза от секаде
иначе съм съгласен с теб painkilller че требва да има повечко , не че съм метал де , но поне сестрата да се радва хехехехе
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Да прав си понякога DJ-я е бипец!!!
Аватар
Peacemaker
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: Съб Мар 13, 2004 22:41 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от Peacemaker »

Метъла кърти, няма спор. Добре ще е да има едно такова и в наш'то село.
=Sick:Brains:Crew=
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аде бе само тва 4акам да си клатя кофата като се сетя предни път на една хижа как ме боля врата 5 дена после се замислям малко ама даваайте ... много ми се иска да има такова заведение .... :P
Аватар
IvanFZ
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Авг 04, 2003 16:01 pm

Мнение от IvanFZ »

некa имa ! Много ми се искa дa зaлезе нaи-нaкрaя тъпия селект и още по тъпия Грaнд дето ходят всички посерковци.
Заключено