Крадено...Прекрадено

Ако искате да коментирате някое музикално парче, изпълнител или жанр музика ... тука е мястото да го направите.
Аватар
dokata
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 38
Регистриран на: Пет Фев 20, 2004 0:41 am

Мнение от dokata »

NaKiTo написа:Цхaлгaрите се обличaт тaкa:

1-женa с кaсa полa 'о не товa е лиобимото им облекло'
2-мaж пaнaтaлон или впите дaнки зaдaлжително ризкa може и тенискa
това май го изцепи просто за да става лафа а???
Heskey е напълно прав :lol:
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Heskey написа: Замислете се върху нещо!
:arrow: Как ходят най-запалените метали :?: с черни тениски, с дълги мазни коси, небръснати бради и пр.
:arrow: Как ходят рапърите :?: с широки торби и бръснати глави
:arrow: Как ходят рейвърите :?: с нашарени коси и педерастки дрехи
:arrow: Как ходят чалгарите :?: ?????????? ха, кажете ми де :!:
Това е единствената музика, която НЕ изкривява поведението на хората и не влияе върху начина им на обличане и държание в обществото. :arrow: :arrow: тя ограничава и инвалидизира хората в най-малка степен. Правете си изводите!
Не съм съвсем съгласен.
1. Да се ходи с бръсната глава+торба или дълга коса+черни дрехи или както и да е подобно, според мен е пълна простотия.
2. О, да изкривява го и още как... Само забележи как са облечени и гримирани 90% от момиченцата които слушат чалга - като 100%-ови курви. Това че на теб и на мен ми харесва да гледаме подобни селски пръчки е съвсем отделен въпрос. Същото се отнася и до момченцата - ако видя някой по центъра с изрязания потник и джапанките, мога да ти кажа на момента какво слуша. С това не искам да обиждам никой който слуша чалга, и аз слушам. Това е, че най големите простаци който познавам слушат чалга. Разбира се и мног интелигентни хора тоже, но пък от друга страна не познавам прост метъл (което пък не означава че няма такива)
3. Има много и много хора, които като ги видиш, по никакъв начин неможеш да кажеш, че са метъли/рапъри/рейвъри като ги видиш.
Въобще крайната фенщина ми е абсолютно противно явление...
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

по твоите точки
1. Това нямаше смисъл да го казваш и според мен е пълна простотия.
2. Тука не съм съгласен, не са много тези, които прекаляват с грима, повечето се гримират в рамките на нормалното
2.1. по-добре да видиш нормално гримирано момиче, отколкото някоя нацапотена с черно метълка (тука някой хора конкретно да не се обиждат :wink: )
Повечето хора, които познавам и които слушат чалга не са прости и дори не се държат просташки. Извинявам се за проявената нескромност, но и аз се чувствам един от тях. И между другото, не можеш да кажеш, че рапърите са по-интилигенти или по-възпитани от чалгарите. Наричай ме както искаш, но изрязания потник и джапанките са по-нормално облекло от торбите и лентите по главите. А някой беше писал за панталоните и ризките.... :?: :?: ....както каза човека след него, май се е базикал нещо.
3. И тук съм напълно съглъсен, говоря за облеклото на най-крайните и точно това се опитвах да ти обясня, че колкото и краен да е един чалгар (кажи го като мен), няма специфичен начин на обличане. Няма да ме видиш с изрязан потник и джапанки на центъра :wink:
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

така...всеки,който се облича така както стила музика предвещава,който слуша,или е тотален манияк,или му харесва да се облича по този начин и/или му ходи.Представете си ако всички ходеха с едни и същи дрехи(дънки,тениска и маратонки;примерно) щеше да е много тъпо и сиво по улиците.Така че е най-хубаво да ги има всякви.С кожени дрехи,с широки дънки,с цървули,нека ги има всичките.Колкото до грима за момичетата;ако те са още тийнейджърки и си слагат грим това означава че:
1.Много са грозни
2.Искат да привличат вниманието на околните или на определен/и човек/хора
3.Просто това им е станало навик
4.Искат да са по-красиви защото ги е страх,че няма да си намерят гадже.
тва сам го измислих,тъй че може да не е вярно(поправете ме ако има нужда)
Аватар
NaAaA
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Май 22, 2004 0:03 am

Мнение от NaAaA »

И само да вмъкна още 1 кражба:
:arrow: НЛО - Гошо > coolio - gangsta's paradise xaxax :D :D
Батко, изцапал си се с лютеница, ше ти се затвори и окото с тупаница!
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Heskey написа:....... някоя нацапотена с черно метълка (тука някой хора конкретно да не се обиждат :wink: )
В определени случаи тез ммного ме кефят :roll:
Heskey написа:И между другото, не можеш да кажеш, че рапърите са по-интилигенти или по-възпитани от чалгарите.
Не съм казал такова нещо
Heskey написа: Наричай ме както искаш, но изрязания потник и джапанките са по-нормално облекло от торбите и лентите по главите.
Не са! Най малкото е от същата черга...
Heskey написа: А някой беше писал за панталоните и ризките.... :?: :?: ....както каза човека след него, май се е базикал нещо.
който каквото ще да разправя, един мъж изглежда много по-добре в риза, отколкото с потник... А жена с риза и вратовръзка.. малиии тва само в сънищата ми го има... в хубавите сънища... :lol:
Аватар
PAINKILLA[JEE]
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Дек 03, 2003 19:43 pm
Местоположение: Zara-Town
Обратна връзка:

Мнение от PAINKILLA[JEE] »

Значи малко история относно рапърския начин на обличане... торбестите смъкнати панталони (носени без колан) и маратонките без връзки са носили осъдените на смърт в щатските затвори, за да не самоубиват (да не играят на бесенка).
Докато изрязаните потничета само някой бипец в Италия може да ги измисли.
Всъщност дрехите не са важни, важна е музиката, макар че при някои хора се получават разминавания и се обличат по опр. начин, защото е модерно за момента.
По-горе Командър Кийн беше казал, че било тъпо да забатачиш в един стил. Да, и аз мисля така... ама вкусовете ти да са: чалга, метал, хипец... е някак си грозно...
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Едно малко уточнение. От чалгата, да кажа че страшно много харесвам нещо ще е пресилено. Въпросът е, че когато съм в подходящото настроение с подходящата компания, то чалгата ми харесва да. Относно Хип-хоп е е същото, там обаче мога отговорно да заявя, че много се кефя на неща от сорта на Cypress Hill, Onyx, Public Enemy, House of Pain, Vanilla Ice. Новите неща не ми харесват, може ми до известна степен Dre и компания. От рок-а обаче слушам почти всичко. Така доволен ли си? Въобще не бих казал, че е грозно, но щом така мислиш...
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

Com_Keen написа:
Heskey написа: А някой беше писал за панталоните и ризките.... :?: :?: ....както каза човека след него, май се е базикал нещо.
който каквото ще да разправя, един мъж изглежда много по-добре в риза, отколкото с потник... А жена с риза и вратовръзка.. малиии тва само в сънищата ми го има... в хубавите сънища... :lol:
нося много повече ризи отколкото потници (52 кг. съм и ръката ми е 27см, не ми отиват просто :wink: )


/offtopic
Райна има фотосесия с вратовръзка и ризка, даже такава е снимката и на корицата на Агресия и много често по клипове и снимки е с вратовръзка
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Heskey написа: /offtopic
Райна има фотосесия с вратовръзка и ризка, даже такава е снимката и на корицата на Агресия и много често по клипове и снимки е с вратовръзка[/color]
Искам, искам, искам! ДАЙ!!!!! :o :cheers:
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

http://www.rainafolk.com/Gal5/G01.htm
http://www.rainafolk.com/Gal5/G04.htm
http://www.rainafolk.com/Gal5/G05.htm

Ако ти стане интересно можеш да разгледаш
http://www.rainafolk.com/

Няма много снимки, но в много от клиповете си има сцени с вратовръзки. То това и е част от Image-а. Когато пя на Бирфеста, май пак беше с вратовръзка. [X]RAVEN прави снимки тогава, питай го ако искаш да ти прати някоя. :wink:
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
Com_Keen
Потребител
Потребител
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Фев 07, 2003 10:39 am
Местоположение: Middle of Nowhere
Обратна връзка:

Мнение от Com_Keen »

Тука взе да ми мирише на фетишизъм :mrgreen:
Аватар
NaAaA
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Май 22, 2004 0:03 am

Мнение от NaAaA »

за малко да забравя
Vanilla Ice - Ice Ice Baby :arrow: Queen - Under pleasure(или нещо подобно) :)
Батко, изцапал си се с лютеница, ше ти се затвори и окото с тупаница!
Заключено