Скрити внушения в музиката и телевизията ....

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Абе тва ей-тука http://www.tangra.org/db/vnusheniq/index.html за Треска За Злато е пълна идиотщина. Тва не е окото на Луцифер, а на Ра - египетски бог на слънцето, нещо като Зевс. Същото и за декора. Обаче другите картини са шашкащи. Но аз не мога да си представя как така съзнанието ми ще ме кара да правя разни неща? Много рядко ми се е случвало просто да забравя какво щях да правя. Никога не съм вършил необясними за мен неща(освен под алкохолно влияние :lol: ), а може да се каже че гледам само бТВ. Плюс това тия 'сатанински' кадри ми изглеждат напълно безмислени, и както каза нефелния, бТВ не печели нищо от тях. Верно - да беше нещо Бонукс, Тайд и такива шитни ясно. Все още нито се обличам само в черно, нито ми горят свещи в стаята под някакъв странен знак, така чеее... Май или е монтаж тва, или от прословутия 25 кадър няма файда.
AlexV написа:Какво ще рече това ?

http://ftp.abc.tv/ftp9/Filmi/A Different Loyality/A Different Loyality.avi
AVI:Рез 576х304, 25 кадъра в секунда, дължина 1 часа 38 мин

Значи ли че има 25-ти кадър в този филм....?
Хехе, сигурно Верея ни хипнотизира да не се оплакваме от нета :lol:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

AlexV: Системата PAL се излъчва на 25 кадъра. Понятието 25-ти кадър е старо и така е прието да се разбират нередностите в излъчването т.е. скритите кадри, но това не означава че филма има скрити кадри.
nefelen: Да ти кажа малко не съм съгласен с теб защото това не са някакви си линийки а цели картини. Дали е неволно или не мога да те уверя че не е неволно защото всеки монтаж преди да направиш крайния продукт се гледа кадър по кадър за нередности, но щом си учил и си се интересувал от кинематография предполагам че са ти известни тези неща.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

това за скритите внушения го бях открил преди почти година(понеже ми е интересен този сайт и го разглеждам от време на време, мислих да пускам тема ама все ме мързи и добре че някои друг на направи....) и си направих малко експериментче с едно клипче на боби турбото, не знам как точно се казваше точно, за някакъв конкурс ставаше дума с едни хубави какички... в продължение на 1.5 2 правих скреенове на клипчето, почти цялото го напраих на снимки, излязаха доста странни сценички от него, имаше 3-4 картини (под картини имам предвид картини не некви рисунки или драсканици) един странен знак, разни петна кръв.... мисля че ги метнах на една дискета тия работи, ако ги открия ще ги кача на сървъра
в САЩ "25-ия кадър" е забранен със закон. Не знам дали това го имаше в оня сайт, но забраната е наложен след експеримент на група учени върху поведението на хора, избрани произволно, на които е бил прожектиран 30 минутен клип в киносалон със съдржание на "25-ия кадър" бутилка кока-кола и надпис "пиите кока-кола"(или нещо подобно) след края на прожекцията всички от хората в киносалона се запътили към най-близкото кафе и си поръчали кока-кола, след това провели интервю с всеки един от участниците като го запитали защо си е поръчал точно кока-кола, повечето от отговорите били че почуствали някаква жажда и искали да я утолят, на защо точно с кола не можли да кажат ......
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Аз имам всичките филмчета на Турбото, я кажи с коя програма си забавил playrate-а, че да видя ако намеря нещо ще поствам 8O
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

с една адски мощна и тарикатска програма намираща се много трудно по фрее сърърите наречена BSPlayer 8O :D :D :wink:
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Можете да ги видите тук:
http://ftp.abc.tv/ftp1/users/kitikri/Pi ... Vnusheniq/
8O
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

само това ли намери 8O в кои клип търси, ако е същия в който и аз бях търсил (а той май е същия като гледа снимките) би трябвало да намериш още доста имаше едни картини с некви същества и май няква жена имаше ма не мога да ги открия тия моите
напрай бсплеара да върви супер бавно да ти показва кадър по кадър и ще ги откриеш
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Аз от кога разпарвям че телевизията е мозъчна промивка
ама няма кой да ми вярва
Аз лично телевизия и весници не употребявам или поне рядко и то като гледам или чета го правя между редовете :wink:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

JIVODER написа:Аз от кога разпарвям че телевизията е мозъчна промивка
ама няма кой да ми вярва
Аз лично телевизия и весници не употребявам или поне рядко и то като гледам или чета го правя между редовете :wink:
вярно е,но без телевизия не може
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

GIGABYTE* написа:само това ли намери 8O в кои клип търси, ако е същия в който и аз бях търсил (а той май е същия като гледа снимките) би трябвало да намериш още доста имаше едни картини с некви същества и май няква жена имаше ма не мога да ги открия тия моите
напрай бсплеара да върви супер бавно да ти показва кадър по кадър и ще ги откриеш
Има и други, ама са много размазани. Има и нещо като лист с текст на него, ама нищо не се вижда. Ще ги прекарам през фотошопа и ще ги пусна после 8O
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Въъъъ, баси гнусотийте дето ги има по-нататъка. Не ви трябва да ги гледате. Тия, дето да дадени в сайта на тангра са точно тези, дето съм ги качил, само че по-нататък във филмчето ги дават не така като маска, ами като цели кадри. Точно от това филмче са извадени. Едни простотии, некви жени с клони вместо ръце, некви горящи икони - не е работа...
Аватар
Oddesey
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 17:33 pm
Местоположение: къде тук, къде в Пловдив

Мнение от Oddesey »

nefelen написа:admin: съгласен съм с това, че може да вършиш неща които не осъзнаваш , но мисля че от няколко картинки немогат да оказват влияние върхо съзнанието ти.И тезо 25 гадър в бтв може да е било пълна слочайност.Някой от тях да е решил да си направил малко весело.А даже може и да си е чист монтаж от съмите писали статията.И много повече игрите/филмите влияят на психиката на човека от колкото това.Може много да се спори по този въпрос.
Учил съм седем години изобразително изкуство и знам,че няколко линийки можеш да ги направиш да приличат на какво ли не.Може даже и като го обърнеш да прилича на нещо друго.Най-важното е да имаш малко въображение и всичко може да изникне пред теб.И май съм чел малко от тези книжки, но неми допаднаха много, можеби защото самия автор ми е антипатичен.
От BTV съвсем официално си признаха за 25 кадър в клип на онова олигофренче Боби Турбото. Даже се похвалиха ще са го пускали в нет зала в София и били много впечетлени от ефекта!!!!
И това най спокойни си го приказвах и им беше много весело особено на двамцата маолумни кретена от "Сбълък"
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Oddesey написа:От BTV съвсем официално си признаха за 25 кадър в клип на онова олигофренче Боби Турбото. Даже се похвалиха ще са го пускали в нет зала в София и били много впечетлени от ефекта!!!!
И това най спокойни си го приказвах и им беше много весело особено на двамцата маолумни кретена от "Сбълък"
А какъв е бил ефекта?
Аватар
Oddesey
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Май 31, 2004 17:33 pm
Местоположение: къде тук, къде в Пловдив

Мнение от Oddesey »

kitikri написа:
Oddesey написа:От BTV съвсем официално си признаха за 25 кадър в клип на онова олигофренче Боби Турбото. Даже се похвалиха ще са го пускали в нет зала в София и били много впечетлени от ефекта!!!!
И това най спокойни си го приказвах и им беше много весело особено на двамцата маолумни кретена от "Сбълък"
А какъв е бил ефекта?
Думите им бяха досоловно "Тез хора в залата бяха обезумели" А предаването беше точно по това време но миналата година по празниците.

А мислиш че е нормално деца на 12-16 г са мисли ли нормално и са се съгласили да бъдат натъпкани като овце в кошара както беше в Индиго и е нямало подсъзнателен импулс в резултат на музиката подобен на 25 кадър.. Между другото този проблем го има и в манга анимациите и те също са били забранени в много държави
Аватар
painkilller
Holy Diver
Мнения: 1057
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 15:02 pm
Местоположение: STZ

Мнение от painkilller »

Напълно е така,но това са само текстове,важна е музиката,мелодията :wink: Например в чалгата хората се вслушват в текста защото е на български,а мелодията е крадена :wink: Поне така смятам аз :wink:
Публикувай отговор