Скрити внушения в музиката и телевизията ....

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

kitikri
всичко зависи от човека. :D
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Да наистина,много зависи от човека.При едно и също нещо различните хора реагират по различен начин.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Да не учиш психология? :lol:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

vandala написа:Да не учиш психология? :lol:
Аз не намирам нищо лошо в психологията или въобще философията. Не знам тоя въпрос дали е трябвало да звучи подигравателно или просто така ми се е сторило :roll:
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

PoSSeSSeD
Това беше шега не съм си поставял за цел да убидя някого.Аз съмият уча психология и философия(поне се старая)!! :D
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Захвани се и с антропософия там ще откриеш истините които търсиш или поне път чрез който да ги намериш
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз пък имам желание и амбиции да премахна пентаграма от ляво ..
но ей така като гледам ако няма кой да ми каже към каде да се насоча няма да стане скоро ... усещам че работата се задълбочава а аз не искам това . всичко почна на майтап а кво стана .. пак поне имам напредък искам да се промени тва нещо по някакъв начин ...
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

DeathLord написа:аз пък имам желание и амбиции да премахна пентаграма от ляво ..
но ей така като гледам ако няма кой да ми каже към каде да се насоча няма да стане скоро ... усещам че работата се задълбочава а аз не искам това . всичко почна на майтап а кво стана .. пак поне имам напредък искам да се промени тва нещо по някакъв начин ...
Еми нямаш ли достатъчно воля? То само трябва да го пожелаеш и си готов! Не е толкова лесно колкото звучи ама си е така.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Аз уча психология и философия в училище понятие си нямам от къде да започна да се занимавам с антропософия! :?
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

PoSSeSSeD написа:
DeathLord написа:аз пък имам желание и амбиции да премахна пентаграма от ляво ..
но ей така като гледам ако няма кой да ми каже към каде да се насоча няма да стане скоро ... усещам че работата се задълбочава а аз не искам това . всичко почна на майтап а кво стана .. пак поне имам напредък искам да се промени тва нещо по някакъв начин ...
Еми нямаш ли достатъчно воля? То само трябва да го пожелаеш и си готов! Не е толкова лесно колкото звучи ама си е така.


хич не е лесно приятел .. щото ме кефи а пък разбирам 4е не отива на добре раотата. доста се задълбочиха нещата и се задълбочават ..воля имам желание имам ама не става ... просто повече ме кефи да съм от другата страна .. де да знам
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

/off-topic:
Join the Light Side, Darth Deathlord :)
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

DeathLord
И мен много ме кефят историте за ад за демони зли същества за дявола и дръги темп подобни но това не ми пречи да съм добър човек да помагам на приятели и такива неща.Просто постави тези неща на друг пиадестал аз винаги си представям че рая и ад са в съюз, защото все пак всеки човек е по малко добър и по малко зъл.Както е казал Шекспир "и в най-големия звяр дреме нещо добро" неможеш да си само зъл или добър няма такива хора запомниго и балансираи нещата лесно е.Успех!!!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

vandala написа:DeathLord
И мен много ме кефят историте за ад за демони зли същества за дявола и дръги темп подобни но това не ми пречи да съм добър човек да помагам на приятели и такива неща.Просто постави тези неща на друг пиадестал аз винаги си представям че рая и ад са в съюз, защото все пак всеки човек е по малко добър и по малко зъл.Както е казал Шекспир "и в най-големия звяр дреме нещо добро" неможеш да си само зъл или добър няма такива хора запомниго и балансираи нещата лесно е.Успех!!!

чакай чакай малко нещо не ме разбираш правилно аз не съм лош човек обичам си приятелите горд съм с тях помагам им .. каза го все едно съм някъв ненормален сатанист .. ала бала неее
при мен нещата стоят по същия начин както каза ... много ме радват тея неща .. просто се задълбочават тва ми е идеята а не че не съм добър човек или нещо подобно
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Маи ти не ме разбра не съм казал че си лош човек или приятел,просто съществува клише че тези които се занимават с "такива неща" немогат да са добри хора не съм имал предвит теб.Имах предвид да не вярваш толкова много в това да го имаш като хоби.Не е задължително като се задълбочиш да станеш по-молко добър човек не е важно в какво вярваш важни са деиствията и ако не участваш в сатанински ритоали нямаш проблем (това последното беше маитап)! :)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

vandala написа:Маи ти не ме разбра не съм казал че си лош човек или приятел,просто съществува клише че тези които се занимават с "такива неща" немогат да са добри хора не съм имал предвит теб.Имах предвид да не вярваш толкова много в това да го имаш като хоби.Не е задължително като се задълбочиш да станеш по-молко добър човек не е важно в какво вярваш важни са деиствията и ако не участваш в сатанински ритоали нямаш проблем (това последното беше маитап)! :)
мда де то ми е като хоби .. май и двамата не се разбрахме
Публикувай отговор