Съновник

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Не мисля че накой като медитира трябва да ходина паневритмия освен ако не е последовател на Дънов и не изпитва нужда от това да ходи на паневритмията. Въпреки че това което Дъновистите правът като паневритмия го има почти във всички духовни учения само че малко по различно.
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

Петър Дънов е основател на паневритмията и на Бялото Братство в БГ и е известен в Италия като Беинса Дуно.Символите на сънищата,ако успеем да ги разгадаем най-често ни говорят какво ще ни се случи през деня.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Не мисля че накой като медитира трябва да ходина паневритмия освен ако не е последовател на Дънов и не изпитва нужда от това да ходи на паневритмията. Въпреки че това което Дъновистите правът като паневритмия го има почти във всички духовни учения само че малко по различно.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Big_Brother написа:
а щом медитираш,ходиш ли рано сутрин на Паневритмия
Не ме интересуват разни вероучения секти и незнам какви си вервания на разни люде
:wink:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

JIVODER написа:
Big_Brother написа:
а щом медитираш,ходиш ли рано сутрин на Паневритмия
Не ме интересуват разни вероучения секти и незнам какви си вервания на разни люде
:wink:
не е вярно :evil: ,това не е секта,а здравословен и необходим начин на живот
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Big_Brother написа:
не е вярно :evil: ,това не е секта,а здравословен и необходим начин на живот
Ти пък се впрегна като казвам секта или разни вярвания
нямам предвид конкретно Дънов
(като човек и като личност мисля че мога и сам да си изградя мнение в какво да вярвам и в какво не )
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

паневритмията е една динамична медитация,коята включва звук,ритъм,хармонизира енергийте на тялото
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

JIVODER написа:
kitikri написа:..... защо често, като си легна, след известно време за части от секундата усещам как или падам в някаква бездна, или се подхлъзвам. И после се осъзнавам. Ей-така, за 1 сек най-много 8O
Това дето потъваш всъщност е обратното понеже тялото ти си стои долу а (душицата ти ) излита нагоре създава ефекта всякаш потъваш
същият ефект се наблюдава при медитацията
Ако не съм прав айде някой да ме обори :)
JIVODER, ам... аз като бях малка и като си легнех ( в опит да заспя) и в един даден момент на "просъница" имах чувството, че все едно нещо огромно ме затиска, нещо ..... подобно на огромен юрган, супер неприятно чувство и ми затрудняваше дишането, което правеше всичко това още по - неприятно! Даже като се позамисля и сега ми се случва, но по - рядко! Та на какво се дължи и как да се отърва от него, защото ника не ме "кефи" :? :?
Аватар
wiSHmaKeR
Модератор
Модератор
Мнения: 514
Регистриран на: Сря Дек 18, 2002 17:02 pm
Местоположение: Valhalla (Nowhere lands)
Обратна връзка:

Мнение от wiSHmaKeR »

Big_Brother написа:Петър Дънов е основател на паневритмията и на Бялото Братство в БГ и е известен в Италия като Беинса Дуно.Символите на сънищата,ако успеем да ги разгадаем най-често ни говорят какво ще ни се случи през деня.
Без да се обиждаш, но Петър Дънов е бил... (как да го кажа по леко) психопат, само че когато е откачил, е нямало места в лудниците, и понеже не е бил агресивно опасен са се появили всичките онези повърни, които той и други будали като него наричат "учение". Не го приемай лично - просто мое мнение, имаш право да не си съгласен с мен.
Ако се интересуваш от нещо наистина стойностно - чети Кастанеда или се поразрови за някакво източно или западно учение.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

!!!!!!!!!!!!!!!!! Интересно явно не си запознат и незнаеш че Дънов има повече последователи по света от колкото Кастанеда.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

------
Публикувай отговор