Какво е тва ???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Какво е тва ???

Мнение от jerry »

Получих го като ЛС и то не ЛС на акаунта ми от форума ами на акаунта ми на една игра 8O 8O 8O
някои може ли да ми каже какво е тва :?:

Код за потвърждение: Избери целия код

Jarmen1  От: 11:21:20 на 2005-02-02

 
 -----Original Message----- From: Daniela Milanova Sent: Tuesday, January 18, 2005 9:50 AM Subject: FW: Kasmet \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Ta kazvam vi, stori mi se zabavno, napravih go i mi se obadiha oshte predi de svarsha s broeneto!!! Neshto savsem neochakvano mi se sbadna! Neka taka da stane i s vas! MOMICHETA I MOMCHETA ... NAPRAVIH GO... KALNA SE, SBADNA SE SLED 15 MINUTI. OSHTE NE SE SAM DOSHLA NA SEBE SI OT IZNENADATA. NISHTO NE STRUVA DA SI POIGRAE CHOVEK. KASMET! Sa vidim dali se poluchava. Ta vi kazvam, predi okolo dva mesetsa poluchih edin e-mail kato tozi, koyto vi izprashtam i za vseki sluchay izpalnih ukazaniyata. Na sledvashtiya den mi se izpalni tova, koeto si pozhelah, a beshe neshto, koeto niamashe nachin da stane, t.e., poiskah si nechto pochti nevazmozhno? i to stana! Taka che sega izpalniavam vinagi podobni ukazaniya I vi izprashtam i na Vas tozi e-mail, za da probvate. Kasmet! UVERIAVAM VI, CHE E ISTNNA, PRI MEN PRORABOTI ZA PO-MALKO OT CHAS. Nichto ne ti struva. Opitay. Mozhesh da go napravish, nali vsichki sme chuvali tova: \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ne viarvam v nagii y veshtitsi, no che gi ima - ima gi\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" !!! Pozhelay si neshto... i vizh kakvo shte se sluchi??? Zapochni da mislish za neshto, koeto deystvitelno zhelaesh, zashtoto tova raboti... Chovekat, koyto mi izprati tova pismo mi kaza, che zhelanieto mu se e izpalnilo deset minuti sled kato e prochel e-maila, ta togava reshih i az da go ispratia... Veshtitsite shte ti izpalniat zhelanieto!!! Pozhelay si neshto, kogato broeneto v obraten poriadak zavarshi!!! 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *** Pozhelay si neshto!****** Izprati tova poslanie na 10 dushi v ramkite na 1 chas. Ako go storish, shte se izpalni zhelanieto ti! A ako ne - shte se sluchi obratnoto na tova, koeto si si pozhelal! A posle shte mi kazhesh kakvo e stanalo... Uspeh!  

 
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

тва са пълни простотии ако питаш мен .. в пощата също се получават такива просотии .. :roll:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Да но това пише че е изпратено от Jamen1. Незнам дали Jamen1 незнам дали наистина е испратено от Jamen но едвали има за намерение да ни зарибява с нещо но да ви призная аз това дори не сам го чел цялото. Прочетох малко и го постнах да разбера какво мислят по компетентните :lol: .
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Спамерска работа едно време това беше актуално по змейлите
На скоро имаше подобно по кукуто
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Последно време в iRC пращат по 2-3 такива на ден :wink:
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Извод: Ако не видите с очите си(а не в мониторите си :lol: ) - не се хващайте!
Публикувай отговор