За кръговете в посевите

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

За кръговете в посевите

Мнение от odllo »

Четох в една тема че се били оказали измислица обаче за мен не са.Ако има кой да ме опровергае моля да заповяда.Веднъж гледа филм на Дискавъри в който съвсем ясно се вижда през деня как над посевите преминаваот 5 или повече светлинки за около 2-3 секунди те направиха невероятни форми в тези растения.Според мен това не е доказателство за извънземен живот но около 50% можем да го считаме за такова.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Аз гледах пак там в едно предаване как студенти си признават че са го правили те.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

sawo написа:Аз гледах пак там в едно предаване как студенти си признават че са го правили те.
Има вилмчета по абц-то, интересни са, и се споменава за това. Ама пичовете могат да лъжат само заради славата :?
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

това е доказателство за извънземен живот,и не случайно фигурите имат кръгова форма,това е символ на единението и на хармонията,и така извънземните дават знак на човечеството,че трябра да вървим по пътя на хармонията,който не ми вярва,нека да поспорим :wink:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Моето лично мнение е следното:
Появили са се 2-3 кръга и се е вдигнало много шум покрай тях. След това разни идиоти подбудени кой от лудоста да го дават по телевизията, на кой му били платили да каже така и т.н. си "признават" че те са ги правили и са понаправили останалите за да може да се прекрият следите и да се каже че всички са фалшиви.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Възможно е и да са правени от хора, а може и са не са :roll:
Възможностите са 50/50 според мене.
Надали ще разберем истината :roll:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

просто трябва да си чел повечко,за да разбираш,вече ви казах моето мнение по въпроса,то съвпада с истината
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от odllo »

Е ако така са казали извънземните супер :)) аз съм за единението с тях хехе.Иначе това че някви келеши го правят го видях.Ама те направиха само 1 грозен кръг докато фигурите в посевите по света са някви изумителни фигури дето аз не мога да ги нарисувам даже.Само лъжат тия лаинари гадни
Публикувай отговор