Искате ли Българската зема да се продава на чужденци ?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор

Смята те ли че Българската земя трабва да се продава на чужденци?

Не
20
25%
Да
15
19%
Изключено, немислимо.
39
49%
Немога да преценя.
2
3%
Не ме е гружа.
3
4%
 
Общо гласове: 79

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Искате ли Българската зема да се продава на чужденци ?

Мнение от lutar »

Смята те ли че трябва нашите политици трябва да вземат решение с лека рака да продават земята на дедите ни?
Дали това тяхно решение няма да ни направи нация без държава?
Има ли държава без земя?
Готови ли сме да се лишим от национално историческите си богацтва който лежът в земите ни и да си плащаме н чужденци за да можем да ги посещаваме?
Иска ме ли чужденци да изкупят житницата на България и да ни изнасят хляба ?
Способни ли са нашите политици да ни разменят за жълти стотинки?
Трябва ли да има референдум по въпроса със земята?
Изскаме ли изобщо да влизаме в Европа?
Не е създадох ме ли ние Европа?

Това са част от въпросите който би трябвало всеки усъзнал се Българин да си зададе преди да отговори на този анкета.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Аз не мога да преценя, защото съм още много млад :)
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Млад,стар все трябва да имаш някакво мнение!
Според мен не бива да продаваме земите си(спечелени с
кървави битки и резултат от политиката на велики наши
ханове и царе).Като продаваме земята си ние продаваме
себе си и целия народ.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Винаги съм бил против продаването на нашата земя на чужденци
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

напълно съм съсагласен с KYUKU.TOВА Е НАИ- ТЪПОТО НЕЩО КОЕТО ОСТАВА ДА НАПАВЯ НАШИТЕ ПОЛИТИЦИ
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

Отиде Царичина :(
irc.ph4t3.net - #VereyaNET
Vcable bulfleet съюз IRC
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

В днешно време много малко хора мислят за другите.
Обикновенно всеки гледа той да е добре.Политиците
само гледат как да си напълнят гушите.Бъдеще за нас
няма.Повечето хора гледат да се махнат от България и
да ходят в другите страни,където стандарта на живот
е много по-добър и се печелят по-добри пари.Какво
прави българинът,например когато спечели зелена карта?
Продава апартамента,вилата и въобще цялата покъшнина,
за да събере пари.Не мислим ли ние,обикновенните хора
за бъдещето на България кой тогава?
Аватар
omega
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2003 0:24 am

Мнение от omega »

kitikri написа:Аз не мога да преценя, защото съм още много млад :)

Не е нужно да си много голям за да разбереш че това е ТВОЕТО РОДНО МЯСТО наречено България и мисля че трябва да си е на БЪЛГАРИТЕ т.е. на нас !!!
Хората едно време са се били за тази страна за да я освободят и за да е независима от който и да е.А сега я дават еи така без да им пука.Просто си правете сметка тези хора как ни управляват. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Аватар
zm
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: Съб Юни 05, 2004 20:44 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Мнение от zm »

Изключено, немислимо
то далище има някои които да каже ДА,освен нашите "ВЕЛИКИ"политици :evil:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Мое лично мнение:
Земята ... хм ... за тази земя дедите ни са се били, умирали и побеждавали над хиляда години, само и само тази думичка България която е толкова "крехка" да не изчезне. Това се нарича национално предателство. Държава без земя .. ми не е държава. Незнам кой са онези малоумници който са посочили че трябва да се продава земята ни, 100% съм сигурен че са поредните келеши който просто ей така за спорта са посочили че трябва. Ако го бяха посочили това преди 50-100 години, щеше да им коства смъртна присъда. Аре замислете се, защо като гледате дискавъри за световните войни, никой никога не споменава за Българската армия и за нейните подвизи, всичките сме ги бахтали, мама им свинска. Армията ни на бойното поле няма загубена битка, а те даже него споменават. Защото във войските ни не е имало хора който са мислили че тази земя за която се бият ще бъде продавана един ден на хората срещу който са се били и са ги побеждава ли. Няма какво да добавя, просто не знам как да изкажа по-просто думите НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО! За политиците ни, само две думи да вметна, НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ! продажни КОПЕЛЕТА! са който незнаят къде са им корените. Много внимавайте за кого гласувате на следващите избори, избягвайте трите партий: Новото време, на оня дето се прави на примиер сега симеончо партийката и на турчина доган. Избягвайте ги и знайте че това са хората, от тези партий който ще/и предадът паметта на дедите ни, за съжаление за тях това не означава нищо, под картините на националните ни свитини който им кичат офисите от хорски срам забележете от хорски срам защото изглежда по добре в очите на избирателите извършват национално предателство като подписват документи който предават страната ни, тази за която те са се клели!
Всеки който извърши национално предателство, проклет да бъде и на този и на онзи свят, духът му покой да не намери!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

кои глупaк е глaсужaл със "дa" що не си признaе мaмa му мръснa , кaкъв бългaрин е щом не се зaмисля зa кaкво сериозно нещо стaвa думa .. според мен този идиот които е глaсувaл дa или се е объркaл нещо или е не е никaкъв бългaрин ..
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

admin написа:Мое лично мнение:
Земята ... хм ... за тази земя дедите ни са се били, умирали и побеждавали над хиляда години, само и само тази думичка България която е толкова "крехка" да не изчезне. Това се нарича национално предателство. Държава без земя .. ми не е държава. Незнам кой са онези малоумници който са посочили че трябва да се продава земята ни, 100% съм сигурен че са поредните келеши който просто ей така за спорта са посочили че трябва. Ако го бяха посочили това преди 50-100 години, щеше да им коства смъртна присъда. Аре замислете се, защо като гледате дискавъри за световните войни, никой никога не споменава за Българската армия и за нейните подвизи, всичките сме ги бахтали, мама им свинска. Армията ни на бойното поле няма загубена битка, а те даже него споменават. Защото във войските ни не е имало хора който са мислили че тази земя за която се бият ще бъде продавана един ден на хората срещу който са се били и са ги побеждава ли. Няма какво да добавя, просто не знам как да изкажа по-просто думите НАЦИОНАЛНО ПРЕДАТЕЛСТВО! За политиците ни, само две думи да вметна, НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ! продажни КОПЕЛЕТА! са който незнаят къде са им корените. Много внимавайте за кого гласувате на следващите избори, избягвайте трите партий: Новото време, на оня дето се прави на примиер сега симеончо партийката и на турчина доган. Избягвайте ги и знайте че това са хората, от тези партий който ще/и предадът паметта на дедите ни, за съжаление за тях това не означава нищо, под картините на националните ни свитини който им кичат офисите от хорски срам забележете от хорски срам защото изглежда по добре в очите на избирателите извършват национално предателство като подписват документи който предават страната ни, тази за която те са се клели!
Всеки който извърши национално предателство, проклет да бъде и на този и на онзи свят, духът му покой да не намери!
Браво!!!!!!!!!! ЕЙ ТОВА Е БЪЛГАРСКИ ДУХ!!!! Честно да ви кажа докато сегашното поколение, и не измрат бившите комунисти (сега уж радетели за демократиция :evil: ) и техните синчета, България няма да се оправи!!!!! :evil: :evil: :evil:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

е кво aз трябвa дa легнa дa умирaм теи ли ? :evil:

или нещо не могa дa ти рaзберa мисълтa :roll:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Иронично гласувах "ДА" , защото ТЕ не я продават - направо я дават :evil: Иначе съм против , но съвремения българин за пари и душата си ще продаде /говоря за тези отгоре /
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

Baev написа:Иронично гласувах "ДА" , защото ТЕ не я продават - направо я дават :evil: Иначе съм против , но съвремения българин за пари и душата си ще продаде /говоря за тези отгоре /
Положението си е точно така! Преди се мазнехме на Голямата бяла мечка, сега се подмазваме на Големия Янки.... и DeathLord с това искам да кажа че в момента ни управляват НЕКАДЪРНИЦИ, който се за пари ще си продадат и боксерките си и по някаква ирония са едно времешни членове на БКП (Костов е от ЦК на БКП, Герджиков - също, Милен Велчев е син на един от ЦК). Разбира се не всички са такива - Например оня дърт плешив бипец Царя.... Като цяло искам да кажа че когато дойде на власт нашето поколението което сега се отвращава от постъпките на сегащните БОКЛУЦИ, се надявам че няма да повтори тяхните грешки и ще се опита да съгради ТОВА което тея Смотаняци разрушиха от '89 година досега.
Публикувай отговор