Искате ли Българската зема да се продава на чужденци ?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор

Смята те ли че Българската земя трабва да се продава на чужденци?

Не
20
25%
Да
15
19%
Изключено, немислимо.
39
49%
Немога да преценя.
2
3%
Не ме е гружа.
3
4%
 
Общо гласове: 79

Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

vandala написа:Туко що по BTV съобщиха че чужденци вече могат да копуват БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ.СЕГА Я ФТАСАХМЕ :?
Сигурно са прочели какво се пише тука . А казват , че форума не бил официален :lol:
Последно промяна от Baev на Пет Фев 18, 2005 17:35 pm, променено общо 1 път.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

IvanZvezdev: Не, неси противореча, просто някой неща не съм ги споменал. От 15 годишна възраст се издържам сам. Когато имаш бизнес където и да е той неможеш да го зарежеш и да си хваниш пътя да се пребереш. Защото утре клиентите ти няма да дойдат пак при теб когато неработиш. Прекалено просто е. Ами ако аз съм национален предател за това че се застъпва за всичко Българско и продължавам да вярвам в България .. добре... ама то другите тогава трябва да са национални предатели на квадрат или на десета степен.
Какво общо има комунизма с това, това че се интересувам от история и чета литература не ме прави комунист, за това че не бързай да ме категоризираш. Сега от заядливост няма да асимилирате смисъла на думите, но един ден като понатрупате малко повече опит сами ще се осъзнаете, просто ако не ти е дошло времето да научиш едно нещо няма как да го научиш, защото не го възприемаш.
Нещатата не са сложни, обесняваме ги възможно най-просто с факти и доказателства за да бъдем разбрани от възможно най-много хора.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Админ нямаш идеа колко си прав.
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от odllo »

Аз гласувах че е немислимо ама сега вече наистина е късно щото са го написали в новата конституция че е разрешено продаването на страната.Тва е много тъпо ама според мен нека сега купуват 2 години след тва влизаме в ЕС и като влезем......... забраняваме го това с продаването ко ще направят да не би да ни изгонят от ЕВРОсъюза ?хаха.Аз много се ядосвам ей така земята дето толкова съм учил колко кръв се е проляла за нея щото е невероятна и прекрасна и ся тия я купуват на безценица и печелят ЛУДИ пари от това че ние сме има я пазили с живота си
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

Земята да може да се продава на граждани на страните-членки на евросъюза, за да може и български граждани да купуват там! След обединението границите на това парче земя ще съществуват само в учебниците по история. Много ще е глупаво да се правим на големи патриоти като Гюро Михайлов дето изгорял в пожара, но не напуснал поста със знамето :lol:
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Купуване на земя чак 2014:) MasterCop:):):):)
Now the magic has gone
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Жалко, все пак следващото правителство и парламен ако са истински Българи могат да променят конституцията. Незнам ... за мен лично всяка педя земя ми е свидна само като си помисля за ценностите който има в нея и с колко много кръв е напоена ... но това за ценностите е една друга тема която е много дълга и тука ние с lutar стъпваме на нея и се обосноваваме от нея, а по нея сме писали в една друга тема и може би тя е забравена и за това сме недоразбрани или просто не ви е грижа за земята на дедите ни която е свидетел на няколко хилядолетна история, но не е тука мястото да говорим за история.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Наистина много жалко. Историята ще ги съди. Представете си как сега дедите ни се обръщат в гробовете си.

Админ пусни им писмото до президента. Нека го прочетът и те.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

До Президента на
Република България
г-н Георги Първанов



Уважаеми господин Президент,

Ние сме Българи, които не можем да гледаме как нашите “политици” се опитват да оставят нас и децата ни без родина и бъдеще.
Поводът за това писмото е случващото се през послените месеци в България и по-конкретно Закона за продажба на Българска земя на чуждестранни граждани и фирми. Смятаме продажбата на тази земя, напоена с кръвта на дедите ни на иноземци за национално предателство! Политическата обстановка в момента не би трябвало да променя исконните Български ценности, първа от които е нашата земя хранилница. Защото без нея няма и не може да има България!
Как ли биха изглеждали след време днешните “политици” пред един Аспарух например. Или пред един Симеон, Самуил, Калоян, Иван Асен II, Левски, Ботев, Раковски, баба Тонка Обретенова, нейните синовете… и всички, дали живота си и посветили делото си да отстояват българската земя за Българите.
Свидетели сме как съседните нам държави все още се бият за земята си, а ние вече сме готови да я продадем и да зачеркнем няколко хиляди години история. Защото няма местенце по нашата земя хубава, което да не крие свидетелства за Великата Българската История!
В училищата учим децата си на родолюбие, но не са важни само словата, по-важен е примерът, който им дават днешните “държавници”! И нашият пример също, като техни родители и като Българи. България няма загубена битка на бойното поле, но е преживяла две национални катастрофи, заради политиците ни и се е разделила с половината от територията си. Как ще обясним на децата си, че сме били свидетели на последната национална катастрофа на България и не сме се опитали да променим нищо! Затова поемаме нашата отговорност и заявяваме, че искаме да се проведе референдум и народът сам да отсъди. Не смятате ли, че Българският народ е достатъчно зрял и мъдър и той единствен има право да реши дали да продава собствената си земя или не.
Първо бяхме завладяни икономически, а сега и земята ни ще вземат. Народ без земя не е народ. Тя е гръбнака ни. Вие като историк би трябвало най-добре да знаете това. Един Български цар се отказа от собствения си първороден син, за да запази държавата си цяла. Нека следваме примера му и да не караме дедите ни да се обръщат от срам и възмущение в гробовете си.
Молим Ви като Презиент да не допуснете такава несправедливост. Молим Ви да наложите вето на Закона за продажба на земята ни на чуждестранни граждани, чужди фирми и на български фирми с чуждестранно участие, което по закон може да стане 100% след изкупуване на българските дялове.
Не сме против никой народ и вяра, просто се опитваме да спасим, да защитим оставеното от дедите ни в наследство.
Искаме децата ни да се раждат Българи на Българска земя, а не Българи във някога съществувала България.



17.02.05г. С уважение и последна надежда:
Стара Загора Граждани на Стара Загора
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

Браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

браво админе!!!!!!!
ако аз бях президент честно щях да наложа вето и изобщо да махна сички такива олигофренични предложения за гласуване.но както и да е само с 1 писмо до президента няма да стане,дайте да се организираме и да пращаме писма на първанката.ако трябва дори и майл бомбинг ще прилагаме!!!!!

п.с. има ли навити :?: :?:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

admin шапка ти свялям за тва писмо .. :wink:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Ако все пак си чете пощата мисля че и това ще го накара да се замисли, ако наистина е българин.
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

sawo една птичка пролет не прави за тва давай да захващаме флууда на пощата на този `българин` че не искам децата ми да се раждат в България която съществува само на документи...
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

С флууд нищо няма да се постигне, най добре всеки който има желание да му напише едно писмо.
Публикувай отговор