Регулация на населението!

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Регулация на населението!

Мнение от Kyuku »

Светът се развива доста бързо.Вечем можем да клонираме,да летим
в космоса,да присаждаме крайници и въобще неща немислими допреди
няколко години.Мисля си как може някой болести като рак,спин и пр.
да ни създават такива проблеми.И си задавам въпроса дали всъщност
вече не е открит лек за тях и просто да не се пуска в употреба поради
опастност от бързо пренаселване на планета.А бързото пренаселване на планетата може да доведе до едно - бързо изчерпване на ресурсите.И
си мисля дали наистина тези болести,които довеждат до милиони смъртни
случаи всяка година не са нарочно оставени да ни тормозят?
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Ами за рак вече има лек. А спина е много сложен вирус, той се изменя докато е в организма и няма *точен* пример, затова и самия организъм не може да създаде антитела - просто няма модел. И за да се избие, трябва частичка по частичка да се изхвърли от организма а това е невъзможно :?

...
Нали беше тъй? :lol:
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Човек, няколко твой поста чета и почвам да си мисля, че ти има нещо в кръга на шегата разбира се:) Първо крайници се присаждат от десетки години:) Второ чумата и едрата шарка също са били мор на населението десетки години, надали някой е крил лекарството им през годините, същтата работа е със СПИНА и рака, много скоро и за тях ще намерят окончателен лек. Виж Китайците са опасен фактор, тяхното множене трябва да се вземе под въпрос:)
Now the magic has gone
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

зa китaйците дa ходят нa рускaтa грaницa дa ги трепят с лaзер :P :P
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Има лек само за някой видове рак и то в ако са открити в
ранен стадий.А за спина интересното е,че разгражда самите
антитела.Но продължавам да си мисля,че умишлено се окриват
лекарства които могат да ни отърват от тия болести.
Jarmen
Потребител
Потребител
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 21, 2004 17:21 pm

Мнение от Jarmen »

След някоя друга година ще има лек и за спина
irc.ph4t3.net - #VereyaNET
Vcable bulfleet съюз IRC
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

СПИН не точно болес и за него лекарство не трябва, но това е друга тема.
Да в интерсна истината присаждането на краиници вече навърши няколко десетки години. Ако незнаеш генетиката се разви последните 30 години.

Искам да обърна внимание на NightWolf` и аз чета твойте постове и някакси остава с натрапчивото обеждени, че не ти е чиста работата. Звучиш ми като диверсант, като адвокат на дявола. Ти все оправдаваш някой сякаш ти се плаща за това в което се съмнявам, но пък знае ли се? Още по-интересно обаче е че ти не изваждаш никакви доводи като заставаш против някой, всякаш хвърляш само прах в очите за да те забележат.

Съвет: аргоментирай се когато твъдиш нещо или не влизай тук защото е доста изнервящо.
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Lutar, какви по-точно доводи искаш? Мисля че съм дал! Ако не посочи ми кое изказване ми е без довод и ще се опитам да се коригирам? Значи като използаш думата диверсатн поне знаеш ли от къде произлиза и означава? От латинската дума диверсия, която означава - различно предаване на нещо станало? Какво съм предал аз и то е било лъжа???? Немога да разбера защо ме нападаш, защотото не споделям твоите възгледи ли?
Now the magic has gone
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

lutar написа:СПИН не точно болес и за него лекарство не трябва, но това е друга тема.
:?: Ако можеш да обясниш за какво става дума :oops: :?:
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

СПИН е вирусно заболяване, увреждащо имунната система на човека. Причинява се вируса HIV (Human Immunodeficiency Virus). Важно е да се разбере, че човек може да е серопозитивен - тоест да носи в себе си вируса HIV, но да не боледува от СПИН. Много са носителите на вируса, които години наред не заболяват (възможно е и никога да не заболеят). Но през това време, неподозирайки за серопозитивността си, те рзпространяват вируса, като го предават на други.
Когато се активира, HIV обезсилва имунната система на човека, като го оставя беззащитен пред всевъзможните болести и зарази. Когато това се случи, медиците поставят диагноза СПИН.
СПИН сам по себе си не убива. Но когато защитните сили на организма са унищожени, дори най-безобидния грип може да е смъртоносен.
Най-общо може да се говори за класическа форма на СПИН и относително по-леки форми, наречени комплекс, свързан със СПИН-косс или СПИН - свързан комплекс-скк.
Трябва да се отбележи, че не при всички заразени от вируса на спин лица се наблюдава заболяване. Първите доказателства за заразяване могат да се установят само с лабораторни методи. Най-често в срок от 2 седмици до 3 месеца /рядко по-късно/ след заразяването, в организма на човек се произвеждат специфични антитела срещу вируса.
Някои заразени от HIV лица могат да останат дълго време външно здрави, без никакви признаци на заболяване. Това състояние може да продължи години. Описани са отделни случаи, при които от момента на заразяването до заболяването са изминали 7 и повече години.
Важно е да се знае, че инфектираните от HIV лица, които са здрави, могат да предават заразата, както преди още да са се образували антитела, така и след това.
При класическата форма на СПИН /т.е. при напълно развита форма на СПИН най-чести са признаците на пневмония с висока температура и затруднено дишане. Тази пневмония е резултат на опортюнистична инфекция, причинявана най-често от пневмоцитис каринии. Тя може да е проява на туберкулозно поражение. Засягането на белите дробове е най-често в около 75% от случаите.
При част от болните се наблюдават признаци на кожен рак-сарком на Капоши с характерните за него пурпурни петна и възловидни подувания на кожата. При болни от СПИН тя е с тенденция да се генерализира, като обхваща лимфните възли, лигавиците и вътрешните органи. Признаците на саркома на Капоши могат да бъдат самостоятелни или да се съчетават с признаците на пневмонично заболяване.
При голяма част от болните /около 30%/ се засяга нервната система и поспециално главния мозък. Това се дължи или на пряко действие на вируса, или на развитието на различни инфекции. Увреждането на мозъка може да се развива бавно, в продължение на години. По-чести признаци на засягане на главния мозък са: сънливост, депресия, намаляване и загуба на паметта, деменция, частични парализи и др.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Аз мисля че ако някои открие лекарство срещо СПИНА то тои ще стане много богат и няма абсолютно никакъв смисъл да го крие!!!!!!!!
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Прочетете "световната конспирация срещу здравето"
тогава ми разправяйте кое от кога има лек
"лекуват рак безболезнено без химиотерапия и без физиотерапия
от 1933г" дори е обяснен принципа
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

СПИН е измислена болес тя е вид внушение и именно за това някои са болни а други не. Това е изкуствено създадена болес в лаболаторийте на ЦРУ.

Занм че много хора ще мискочат заради това изказване но повярвйте това което ви казвам е истина. Болеста се активира чрез вздеиствие на подсъзнанието на човека и от там по цялата информационна верига на клетките на тялото се симулира Синдрома на Продобита (отбелязвам придобита защото именно това се полу4ава) Имунна Недостатъчност (СПИН).
Създадена е с политически цели в Южна Африка (това е друга тема). тялото реагира като при обикновенна настинка и вкраина сметка може да умреш от това. В Африка смъртните случай са чести с бърз период на развитие и болния омира за кратко време. При По цивилизованите наций процеса преминава в агония и най-често свързан и с психически овреждания.
Методът чрез който е създадена полеста е Нервно лингвистичната Психология или деиствие на посдсъзнанието когато си в съзнание тъй като именно то оправлява процесите в тялото ни тъй като ние имаме работа с основнот си съзнание. Искам да помислите в/у опитите с хора който правиха в дискавари променяха мирисът на чаша вода и я даваха на хора да пият от нея хората реагираха така сякаш са изпили чаша водка. НЕ мислите ли че всичко е точно в главата ни а не някаде другаде.
Аватар
eNforcer
Потребител
Потребител
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 2:36 am
Местоположение: Наоколо....

Мнение от eNforcer »

lutar написа:.... НЕ мислите ли че всичко е точно в главата ни а не някаде другаде.
Едва ли... Много хора умират, без дори да знаят че имат СПИН и той всъчност е най-обикновен вирус
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Ами когато бъдеш подложен на сеанс чрез Нервно Лингвистичната Психология да ти кажа едва ли ще разбереш. Можеш да бъдеш програмиран чрез реклама по ТВ-то или чрез филм и в зависимост от организмати да се разболееш или не. Да си чувал че има болни без да се правили секс с заразени, без да съм им преливали кръв или какъвто и да било друг от познатите начини. Това как си го обесняваш.
Публикувай отговор