Регулация на населението!

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Значи lutar ти смяташ че вирусат на СПИН е създаден с цел регулация на населенито на някакав вид хипнотична основа?
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Именно. Тялото ни реагира винаги потози начин по който му се заповяда, само трябва да занеш подходящите думи.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Значи знаеш как човек може да се излекива от спин? 8O
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Надали, ако знаеше щеше да го патентова и да забогатее както ти сам каза някаде. :wink: Но според мен всичко е въпрос на нагласа - Ако повярваш,че можеш ще успееш. :D
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Kyuku написа:Надали, ако знаеше щеше да го патентова и да забогатее както ти сам каза някаде. :wink: Но според мен всичко е въпрос на нагласа - Ако повярваш,че можеш ще успееш. :D
Да нямаш идеа колко си прав.

vandala незнам но знам че е възможно. Занам че болния може сам да си помогне. то успешно. в момента ровя информация по темата.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Ако някои открие лек срещу СПИНА неговото име ще остане в историята до това на Айнщаин,но това не е най-важно.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

vandala написа:Ако някои открие лек срещу СПИНА неговото име ще остане в историята до това на Айнщаин,но това не е най-важно.
Тогава остава само всички да се научим да си контролираме канбанарията и влизаме в историята

От спин можеш да се излекуваш и сам :wink:
Мисля че lutar би ти казал същото но в момента както гледам търси обосновка за това което ще ти каже и то така че да е разбираемо са по голямата част от четящите този раздел
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Имах предвид че този които оспее пръв да открие лекарството ще влезе в историята,а не всички!!!!!! :wink:
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Това го каза и lutar
Това казвам и аз няма конкретно лекарство за лекуване от спин
(не разбра ли че хаповете лекуват симптоми ?)
реално организма ти не е болен просто има отслабена защота за което е виновна твоята глава (горната)
има случаи на самоизлекуване от спин там някой баскет будалист от по известните беше боле в последствие след 2 г му правят тестове и инищо му няма човека казал " така един ден както си лежах и мислех че ще умра при мен слезе светец протегна ръце над мен и оздравях "
след 4г постоянно правени прегледи няма и най малка следа от спин
Това е което знам аз като случай
а иначе ако умееш да медитираш и познаваш поне малко методите на самовнушението би трябвало да има ефект
(аз на пример не боледувам не хващам грип )
само страдам от главоболие някога сутрин след като прекаля с алкохола ама и натова съм му намерил цяра
:lol:
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Разбрах отлично :D
Публикувай отговор