Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

Kyuku написа:eNforcer много е объркано, тука трябва някой експерт. :D
В сънищатата ми много често ми се е случвало да бягам от някой или
от нещо.Но като бягам стоя на едно място или бягам много бавно и колкото и да се опитвам да бягам по-бързо - не става, просто се
влача. 8O
бате щях таман да пиша същото .......евала и на мене се е случвало.Бягам аз от някой и с всички сили се мъча да избягам но бягам супер бавно.или пък като сънувам че се бия с някой удрям супер бавно и леко..нз ама нещо става с нас...не може съвпаденията да са ей така случайно.BTW лутар на 15 съм :D
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

DaChamp като питам приятели и те ми казват същото, точно когато им
трябва малко скорост ..... няма :D
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

а ве куики някой ден ша седна и ще помисля що точно толкова бавно става...но ме мързи,мн ми е чудно..иначе
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Веднъж сънувам,че бягам от торнадо.И по същия начин,много бавно
обаче не ме стигна докато не се събудих.Така става повечето пъти,
бягаш бавно ама ти е достатъчно! :D
Може би има връзка с страховете ни и с тяхното преодоляване. :?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Кyuku и ти DaChamp следващият път се опитаите да контролирате съни си представете си че изведнъж ставате съпер бързи аз така направих и стана,но най-важното което трябва да направите е да осъзнаете че сънувате.Това изобщо не е лесно преди ми беше много трудно.Когато успете ще видите колко е яко да си създадеш свои собствен свят в съня! :D 8)
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Като осъзная че сънувам просто се събуждам. :(
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

a ве съня е като транс,трудно мога да си представя нещо и то да стане и както каза куики като се опитам да се "намеся" и се събуждам..
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

никога ли не сте се замисляли че просто може би не ви се дава да се намесите в нещо за което още не ви е дошло времето или нещо каналчето с по-високата субстанция е запушено ?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

не знам когато опитам да контролирам съня си оставам в полу будно състояние и тогава каквото си представя става! :wink:
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

vandala написа:не знам когато опитам да контролирам съня си оставам в полу будно състояние и тогава каквото си представя става! :wink:
така е и с мене но работата е по време на същинският сън :wink:
Аватар
Otherside
Потребител
Потребител
Мнения: 419
Регистриран на: Пон Мар 31, 2003 23:25 pm
Местоположение: До ДНА-то
Обратна връзка:

Мнение от Otherside »

ха, яка темичка!
на мен 90% от кошмарите ми са свързани с диви животни(най-вече вълци или някой път мечка) :roll: и тука идва някой път бягането :P
другото интересно е че в сънищата си вземам решения! често решавам някакви загадки дори :) като вкараме и екшана са се получавали чудесни филми! изпълнени от край до край...
примерно един сън ми е останал в главата- как извънземните са дошли и са завзели света като са хипнотизирали хората по някакъв начин...включае и мен :P обаче нещо ми беше направило впечатление че не е както трябва- някво влакче на ужасите май беше или нещо такова, правеше нещо непозволено от законите на физиката :) че тва като че направо ме събуди от хипнозата- бях го виждал много пъти и досега не ми беше правило впечатление...от там тръгнах да се мъча да обясня на приятелите ми че тва не е реално, че тва е невъзможно и тн, ама никой не вдяваше...само единия към края зе да се осеща :) от там се захвана някъв екшан и картинката се размаза :? някви сателити гърмяхме, някви джипове работи...абе пълен филм! :P
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Най-трудното нещо е осъзнаването на съня но когато това стане човек изпада в горепосоченото състояние!Не съм сугурен дали мога да контролирам същинския сън. :?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

И аз съм имал сънища за диви зверове но и мен ме гонят само хищници докато може да са патки пътпъдъци но това никога не се случва много кофти :(
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Благодаря на тези който казаха годините си. Определено съм впечатлен. Явно времето е започнало да се компресира и то с доста по големи тепове.

Контрола въху съна е напъно възможен и вие от части сте го овладели самия факт че ви се случва често да си спомняте сънищата си говори точно за това.

Относно гоненето момчета това е въпросна отвърждаване и постигане на по-голяма увереност във собствените си сили. Всеки един от вас притежава сили който ощи не е овладял. Някой от сънищата си отвеждат на места и ситуаций в който трабва откриете своята сила. Знам че почти винаги е много объркано ще се научите с времето да гиразбирате (даже по скоро от колкото си мисля) първото което трябва да направите е да спрете да бягате на сън постигнете това, вярваите в себе си и в силите си защото имате потенциял който ще ви се наложи да овладявате.

Сега аз ще разкажа един от най съществените си сънища.
Попадам на място нещо като хагар който е почто празен. Занм че там ще се случи нещо нередно усещам го но въпреки всичко продължавам да се разхождам из хангара накрая срещам човек който се страшно нервен и целия трепери от учакване целия е потен ходи нервно. Вмомента в който ме вижда започва да се тресе още повече и избухва. Аз оставам жив не е ясно защо на сигурно съм извън гармящия хангар, даже наблюдавам зрива от вън. Историята се повраря още няколко пъти в различни згради само че една много съществена разлика. Пак има човек бомба но има някой друг и този някой друг в момента в който ме вижда започва да тича и отива до човека бомба и му казва за мен, онзи гръмва. В този момент осъзнавам че той е присъствал на всички зривове вклщчитено и на първия само че се е криел. На последния зрив аз оставам и наблюдавам пораженията индва някакъв следовател и ме пита занм ли какво се е случило аз отговарям че незнам нищо повече от това което се вижда след зрива и изведнъж се появява от някаде човека спусък този който казваше на хората бомби че идвам. Той започва да крещи "Ето го, той е това е човека" аз започвам да бягам незнам защо може би чуствам някаква вина, чуствам се до известна степян отговорен за всичко което се е случило, съпреки че знам че не аз съм причината. Започва да ме гони детектива. Бягам много силно влизам друга зграда много тъмна с много врати. Опитвам се да се измъкна но детектива е винаги през една врата след мен. Изведнъж пространството около мен се раширява стените изчеват остаман само аз като светло петно в тъмница и детектива който малко по малко остава в дълечината, но който не губи никак скорост (явно аз се движех по бъзо). Изведнъж детектива се превъна в скорпион или по скоро в знака на скорпиона (изправен с извита опашка). Той започна да изтрелва някакви огнени топки, който бяха сакаш от врящ камак само че в формата на топка. В този момент си дадох сметка че кадето и да бягам той ще ме стигне. Спрях. Чуствах че мога да го спра аз има достатъчно сила за да го направя вярвах в това както вярвах невинноста си. Обърнах се и вдигнах ръце над главата си сякаш мусколи ще показвам. Усетих прилив на сила и сякаш салото ми тяло вибрираше. Две огнени топки вече летяха право към мен. Удариха се в мен и станаха на прах. Скорпиона изчезна. Аз се събудих.

Надавам сте разбрали това което аз разбрах от този сън.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Мда, досетих се.
Аз пък последно време в няколко последователни дни или седмици сънувам доста лоши неща, които стават с близките ми.Не помня всичо от сънищата, но повечето неща сънувам за майка ми :roll:
Не съм сегурен дали сънувам правилно тези сънищата, но дано не съм прав :(
Публикувай отговор