Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Какво е сънят?
Добро лекарство срещу махмурлук.
Traxas
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 10:56 am

Мнение от Traxas »

Здравейте. Аз съм имал осъзнати сънища. В началото когато ги осъзнаех те ме "изхвърляха". Не мога да намеря по- точна дума. Щом разберях че е сън, самият сън вече не ме желаеше, ставаше нестабилен, понякога потрепваше или ставаше целяи на вълни и се събуждах. Вече нямам този проблем. Сега проблема ми е че не ги сънувам достатъчно. Спомням си само за 5 или 6 осъзнати съня през последната година. Слаучвало се е да сънувам и изведнъж да осъзная че това е сън и тогава сънят ми поставя клопка. Сънувам че се събуждам, а всъшност попадам в друг сън.



Преди месец ми се случи нещо интересно. Не беше просто осъзнат сън а нещо много повече. Само като си помисля за него настръхвам. Дядо ми умря, погребахме го на село и една седмица по- късно отидохме да видим баба ми. Вечерта спах в една стая с майка ми.И тук започва съня ми. Сънувах че сме в една стая със семействто ми, а дядо ми също е там. Изведнъж усещам че нещо не е наред. Сещам се че дядо ми е мъртав. Досещам се че това е сън. Отивам при майка ми(това е още в съня) и я питам :
-Дядо не беше ли мъртав?
-Не е.-ми отвърна тя.
ПОгледнах го, той ни гледаше и се усмихваше.
После се събудих.

Вечерта майка ми каза че е сънувала дядо ми. Нейния сън беше почти като моя. Само че не се развивал вътре в къщата, а в двора. Тя видяла дядо ми да се обляга на една стена. Изведнъж се сетила че той е мъртав и се учидила какво прави там. Питала баща ми дали е мъртав дядо, а той и казал че не е. Дядо ми пак се усмихвал. ПОсле и тя се събудила.

В една и съща нощ, един и същи сън. За първи път ми се случва да имам осъзнат сън, телепатия и среща с дух ве света на сънищата. Дали е плод на въображението?
Възможно ли е да можеш да общуваш с някой познат в света на сънищата? А двамата да общувате в осъзнат сън чрез телепатия? А да се намеси и нещо нематериално- дух на някой?
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Traxas написа:В една и съща нощ, един и същи сън. За първи път ми се случва да имам осъзнат сън, телепатия и среща с дух ве света на сънищата. Дали е плод на въображението?
Възможно ли е да можеш да общуваш с някой познат в света на сънищата? А двамата да общувате в осъзнат сън чрез телепатия? А да се намеси и нещо нематериално- дух на някой?
Не бих казал :!:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

И аз мисля така ако осъзнаеш че сънуваш малко след това най-вероятно ще се събудиш ако общуваш с някой то няма да е съзнателно а просто сън.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

дебрите на сънищата все още не са изследвани на 100%
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
prodigy_fen
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Авг 31, 2004 15:25 pm
Местоположение: s.Ginci,Plovdivsko
Обратна връзка:

Мнение от prodigy_fen »

За мен един сън може да означава много неща...никой (засега) не може да разгадае какво точно значи и т.н. За мен мистерията около сънощата е че по време на сън си представяш хиляди образи,сцени,действия и др. в рамките на няколко секунди (научен факт - установено е че сънят трае само няколко секунди) един средно дълъг трае само 3-4 сек. ! Мамка му...сега ми кажете че да сънуваш е просто :wink:
Аватар
emvi
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 15:16 pm

:P

Мнение от emvi »

хaхa... a си мислех 4е трaя няколко минути! жпро4ем aко се жийдa6 с духоже ж суни6тaтa си просто 6те си слойa кле4ки нa о4ите дa не зaспя...не 4е ме е стрaх толкожa но нз.....Осжен тожa дa кaйa 4е суни6тaтa много 4есто сa несжaрзaни се пaк ж едийн момент с тях сум с някоя приятелкa a после се окaзжaм с гожоре6то ку4е.мисля 4е суни6aтa сa кaто супa без рецептa-слойено е от си4ко по мaлко:някои не6тa които много зa те рaзжaлнужaли нa предния ден или сa ти нaпрaжили жпе4aтление,някои скрити йелaния,стрaхоже и тн.
joliette
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Апр 21, 2010 22:22 pm

Re: Какво е сънят?

Мнение от joliette »

Постоянно съннувам бившият си приятел.Не сме заедно с него от година и половина... много се наранихме. Вече даже не си говорим.. Обичаме се,но повече няма да сме заедно, защото постоянно говорим кой колко грешки е допуснал.. времето минава.. и само съня остава.Хора сънищата ми са прекаленно реални.Говорим си,усещам го...някой път когато се събуждам ми казва:хайде де не се събуждай,остани още малко.. имам чувството,че сме заедно всяка нощ.Вие мислите ли,че с него сме все едно в някакъв друг свят и даваме много отг на това, което и двама ни ни интересува или всичко е от подсъзнанието ми.. Това е почти всяка вечер от години насам.. дайте мнения
Аватар
The enD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1065
Регистриран на: Пет Апр 24, 2009 16:11 pm

Re: Какво е сънят?

Мнение от The enD »

Фани си друг и забрави за тоя :lol:
Аватар
Istina
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 10:03 am

Re: Какво е сънят?

Мнение от Istina »

Мисля, че трябва да се съберете отново, това е подсъзнателното ти тълкуване на съня. Имаш явно непреодолимо желание да си с този човек !!!!
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от mITky »

Много интересна тема. Най-инетесни са ми мненията на лутар .
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от admin »

Да ама нещо в последно време не мога да го хвана да пише във форума, зает е с дъщеричката си :cheers:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
mITky
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 723
Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 1:25 am
skype: addictedtoy0u
Местоположение: Стара Загора / ЖК. Казански
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от mITky »

Еми да му е жива и здрава :-)
Аватар
vnmilen
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 23:00 pm
skype: vnmilen
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от vnmilen »

Абе да се наспя добре, това ме интересува, пък какво е...
Инфомационен портал за Новини, Снимки, Флаш игри, Вицове, Клипове и много други:
http://www.designbordeaux.com/bg/

Изображение
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Какво е сънят?

Мнение от sawo »

След като не те интересува какво е съня защо пишеш в темата?
Пишете когато имате какво смислено да напишете, не колкото да търкате клавиатурата...
Публикувай отговор