Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Много пъти в съня си съм бягал, но винаги е било по бързо от преследващият, никога не съм бил хващан. 8) Не знам дали това е хубаво или не, ама аз определено съм доволен.
На мене не ми се случва често да помня сънищата си , но когато се случи ги помня много ясно. На мене ми се случва по често да виждам така наречените дежавута.
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

само ще ви кажа,че каквито ви са мислите,такива са ви и сънищата 8)
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

sawo написа:Мда, досетих се.
Аз пък последно време в няколко последователни дни или седмици сънувам доста лоши неща, които стават с близките ми.Не помня всичо от сънищата, но повечето неща сънувам за майка ми :roll:
Не съм сегурен дали сънувам правилно тези сънищата, но дано не съм прав :(
сънищата не са буквални когато виждаш да се случва нещо с близки хора това обикновенно значи че трябва да изчистваш отношвнията си стях в смисъл да ги подобриш и да им обръщаш повече внимание.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

lutar написа::wink: Няма те идея колко добре е това че ви се случват тези неща.
Във вас настъпват промени и то в положителни. Един е по напред от друг, но в общи линий следвате един и същи път. Ще ви се случат още толкова интересни неща и ще научите още много, а ще искате да знаете още повече.

Кажете ми на колко године сте.
И аз съм на 15, ноември ще стана на 16, ама какво значение има това?

EDIT:
Изчетох онова със скорпиона, ясно е че трябва да се противопоставиш на някакъв проблем в живота ти, ама това че падам от високо какво трябва да значи?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

kitikri: малко в по-предни постове е казано какво общо има.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

lutar написа:сънищата не са буквални когато виждаш да се случва нещо с близки хора това обикновенно значи че трябва да изчистваш отношвнията си стях в смисъл да ги подобриш и да им обръщаш повече внимание.
Да точно от това се притеснявам, а не че ще им се случи нещо лошо.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Понякога когато сънувам нещо и на другия ден го забравя ми се случва да си спомням части отсъня след година две.Какво значи това?
Последно промяна от vandala на Нед Фев 20, 2005 19:20 pm, променено общо 1 път.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Започва да става много интереснооо :) Значи и аз понякога се усещам в полу-будно състояние и мога да разбера че сънувам, и тогава се мъча пак да заспя и да сънувам, обаче не винаги се получава - или въобще не заспивам пак, или нищо не помня после като се се събудя пак :? Усещането е меко казано странно. Помня всичко за 2 мин. И край. Обаче отдавна не ми се е случвало. :?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

На мен ми се случва постоянно и ако успея да заспя се връщам в съня сякаш пет минути напред все едно живея дръг живот.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

След като се събудя има един момент в който просто изключвам,
не мисля за нищо.В този момент си забравям съня.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

ще ви кажа какво общо има въздраста. В други теми май бях засегнал 4е живота ни се дели на различни периоди. Едните се делят на седем години другите на три.
Первите семем опознаваме физическото.
Вторите седем от 8 до 14 години завуршваме оформянето на жизненото тяло. започваме да се чустваме по силни и настъпва поберитета (главни психически защото наивероятно вече имаме физическите белези за влизане в периода. това е заради полу-периодите от 3 години).
Третите седем години са от 15 до 21. След като сме се излюпили от яицето на жизнето тяло в този период ние се намираме на в астрално яице. Все още не е оформено астралното ни тяло. Сега именно на този период ще ви обърна внимание защото засяга вас.
Започват да се оформят емоциите при вас. Започват да имат по ярък и изразен характер (за това сте склонни и да се карате с вашите и им отговаряте). В този период неща като да сънуваш, че падаш или ве те гонят са нормални, защото това е приода на утврждаване за това и ви се позволява да опразнявате контрол върху съня. Това е като да да опражниш контрол върху определена емоциа или ситуация. Тези който успеят да напреднат в процеца на контрол и утвръждаване и всичко това премесено с проверка на всички възможни отговори ситуаций в един момент започвате да усещате като че ли вие знаете как ще реагира отсрещния, или че ще вие много лесно да го изманиполирате. Това са част от нещата който ви се позволяват да продобиете. И в крайна сметка в зависимост от това до каква степен сте успели да се усъваршенствате съм по-добро вие се оформяте като личност готова за четвъртиа период.
Това са само част от нещата който се случват но тук едва ли има възможност да се обесни всичко.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

lutar написа: в един момент започвате да усещате като че ли вие знаете как ще реагира отсрещния, или че ще вие много лесно да го изманиполирате.
Най-интерсно в това, което каза е именно това. От година насам започнах да усещам нещо много странно. А то е именно това, че ми се отдава много лесно да манипулирам някой хора и да усещам емоциите на повечето.В началото го правех несъзнателно, но в последно време много добре го контролирам. Тогава се зачудих дали е така само при мене. Според тоята теория ми е много рано, но не знам, защо се получава при мене и ми е твърде любопитно да разбера.
Помня, че в една от предишните ти теми ти разказваше за нивата при хората. Възможно ли е това да е свързано с тях?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

lutar аз сънувах че падам от някъде когато бях на 9-10 години сега имам други сънища,но че падам от някъде не съм сънувал много време.Какво значи това? :?
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

PoSSeSSeD написа:Най-интерсно в това, което каза е именно това. От година насам започнах да усещам нещо много странно. А то е именно това, че ми се отдава много лесно да манипулирам някой хора и да усещам емоциите на повечето.В началото го правех несъзнателно, но в последно време много добре го контролирам. Тогава се зачудих дали е така само при мене. Според тоята теория ми е много рано, но не знам, защо се получава при мене и ми е твърде любопитно да разбера.
Помня, че в една от предишните ти теми ти разказваше за нивата при хората. Възможно ли е това да е свързано с тях?

Да ти кажа ти ми продължи мисълта. Наистина започваш да усещаш чуствата на другите и то почти безподрешно. Усещаш човека още преди си говорил с него и преценката ти за него е достатъчно точна.
Не ти е рано и това не е моя теория. Това е заради компресиране на времето, нещата вземат да стават по бързо. Полу-периодите от тригодини вземат да деистват на всички нива.
Освен на периоди от по седем години живота ни се дели и на периоди по три, като един цикъл завършва след 3х3 години. Тогава човек е усвоил уменията които е изграждал през тези периоди.
vandala написа:lutar аз сънувах че падам от някъде когато бях на 9-10 години сега имам други сънища,но че падам от някъде не съм сънувал много време.Какво значи това?
това важи и за теб за това ви казах преди да си кажете годините защото забезязох че сте усвойли много неща още преди да сте ги разбрали.

Сетивното (Астралното) тяло на човека е едно от наи съществените и тела в това ни земно състояние на четвъртото планетарно състояние, ние го усъваршенстване и се учим да го използваме и контролираме.

Ако не сте чели "Човешките тела и предишните планетарни въплащения на Земята" вземете я прочетете и тогава пак питаите
http://forum.vcable.net/viewtopic.php?t ... highlight=
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Ще я прочета! :D
Публикувай отговор