Какво е сънят?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
Joe
Потребител
Потребител
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 2:24 am
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от Joe »

Да де разбра ме, но неможе да сануваш Садам Хюсеин като си мислиш за Памела Андерсон :D
keep walking
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Лутар можеш ли да ме насочиш как да си разтълкувам съня , че нещо не успявам .. а също и знам че не е много куул да се правят наготово работите за това казвам насочиш ...
за пост-а ми на предната страница става въпрос
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

DeathLord написа:Лутар можеш ли да ме насочиш как да си разтълкувам съня , че нещо не успявам .. а също и знам че не е много куул да се правят наготово работите за това казвам насочиш ...
за пост-а ми на предната страница става въпрос
то лесно не става дори и да те насочи :wink: пробвай с тълковен речник да разтълкуваш :twisted: :lol:

п.с шегувка ама ако лутар те насочи ще е наистина куул :D
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

DeathLord
“мойте сънища пък са някви мега объркани”
– ми нормално. Ти самия наясно ли си с теб самия?
„някви неща за които изобщо не съм обърнал внимание когато е трябвало”
– не си дотатъчно внимател (съсредоточен)
„виждам как трябва да се сетя макар и за малкия детаил .. и веднага има значение от тва че съм го пропуснал .. един вид сънувам че съм сбъркал нещо но не се събуждам и на сутринта ме е яд .. щото примерно ако напримерно се бях събудил по рано щях да поправя грешката .. мн объркано го написах да *** дано ме разберете”
– разбрах те пич. Позната катринка. Изпускаш важни моменти в живота си, който или не осъзнаваш или е било твърде късно да промениш нещо. Съвет бъди светкавичен, мисли бързо и винаги мисли за това кой какво и най- вече как ти го казва. Посланиатята винаги са скрити в подтекста, дори когато този който ти говори да не усъзнава какво издава м/у редовете. Това ще ти бъде голямо предимство в живота ако се нучиш да го правиш.
„и блестящо си спомням сънищата дори и с най малките подробнисти ..
та тва е един вид ..”
– ми това значи че вече си на пътя на познанието, щом си почнал да задаваш въпроси си изминъл половината път. Другата е половина е по-тудната.
„също понякога сънувам тотална каша .. тоест сънувам някви работи където никога няма да ги направя ..
примерно сънувам как зарибявам някво момиче . е аз никога няма да тръгна да го зарибявам защото примерно супер готино енд стъф .. обаче никога не бих зарибявал щото си имаме супер приятелски отношения и така ми е много добре и не искам промяна .. и някви ей такива ..”
- това значи че трябва да дъдеш по-отворен към новото, непознатото, неубичайно и то да бъде за теб предизвикателство което да преудолееш успешно.
„никога не са ме гонили .. обаче веднъж сънувах пожар .. мн як пожар даже усещах как ми мирише на изгорели гуми .. събидих се и целия ни апартамент беше задимен .. за щастие се оказа че не е от нас и че целия блок е така одимен а причината беше че се беше запалил един гараж срещу блока ми .. пълен с гуми и даже беше изгорял един човек вътре .. за жалост излезнах на балкона и видях пожарни линейки полиция ..”
- това е от тези предпазните сънища в за който съм говорил вече. Става дума че подсъзнанието ни опазва физически чрез подобни сигнали (посляния).
„баба ми пък (тя ми разправя ) сънува супер рядко може би каза ми 5-6 пъти през живота си ... и винаги сънува как някои умира .. тя ми беше разправяла там .. ся не мога да си спомня точно но сънува нали .. обаждат и се по телефона да съобщят лошата новина .. (беше май чичо и починал) , а тя знаеше преди да и звъннат и каза " чичо почина нали " в началото на разговора още после каза че го е сънувала ..”
– не се сърди ама бабати вече сигурно я гони склерозата и е почнала да забравя, но помни едно единствено нещо, че цялата рода която е умрела преди нея я чака отатъка. Надявам се да не се обидиш от този коментар.


В общи линий това е психологическото тълкуване на сънищата ти, но не и езотеричното. За него тр ябва пряко взаимодействие при което да се задават въпроси директно към теб.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

lutar написа:DeathLord
“мойте сънища пък са някви мега объркани”
– ми нормално. Ти самия наясно ли си с теб самия?
ми май да .. какво трябваше да означава това ...
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

DeathLord написа:
lutar написа:DeathLord
“мойте сънища пък са някви мега объркани”
– ми нормално. Ти самия наясно ли си с теб самия?
ми май да .. какво трябваше да означава това ...
Това означва, че не се познаваш достатъчно добре. Интересувал ли си се някога от себе си? Замислял ли си се за свои действия или за моменти от живота ти? Когато правиш нещо даваш ли си сметка какво правиш? Изградил ли си няква дори и минимална представа за себе си и сигурен ли си дали не е заблуда?
Горе-долу нещо такова означава "наясно ли си".
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

сега и бавноразвиващ ме изкарай ... знам значението .. питах кво има в предвид .. ами да изградил съм си ... енд стъф наясно съм със себе си енд стъф сещаш ли се !!
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Просто пояснявах :wink:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

DeathLord написа:сега и бавноразвиващ ме изкарай ... знам значението .. питах кво има в предвид .. ами да изградил съм си ... енд стъф наясно съм със себе си енд стъф сещаш ли се !!
Ще ти отговоря така "Когато спра да искам да знам значи изоставам"

До кадето и да е стигнал човек с изграждането си винаги има каде още да се доизгражда. Никога не спирай да изискваш от себе си, никога.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Знaчи тaзи темa е много интереснa и ми е много болнa зa мене. Попринцип aз много често сaнувaм и понякогa сa бротaлни кошмaри. Рядко но се случвa дa сънувaм нaй-големите си стрaхове.
кaто сaнувaм някaкaв сън всичко е 100% кaто истинско хорaтa с които се срещaм aз си говоря с тях но не си отвaрям остaтa aми просто знaм че съм го кaзaл
Понякогa сънувaм много стрaмни сънищa незнaм точно
спомням си в един сън буквaлно със колaтa нa сестрa ми ходихме до едно място подaдох си глaвaтa през прозорецa и след товa се върнaхме нa земятa отидохме до площтaдкaтa и тaм бяхa всичките ми приятели aз им викaм елaте с мене дa ви покaжa нещо много интересно сaмо един искaше дa дойде и тъкмо тръгвaме и сичко се обърквa светът буквaлно се рaзпaдa и стaвa нещо кaто aд. Почвaт дa се случвaт някaкви гaдни рaботи и когaто стaне нaпечено почвaм дa си мисля че товa не е истинa че е сaмо сън но го осъзнaвaм в крaя нa съня преди товa несaм го знaел и преди дa се събуя се оспокоявaм че не е истинa и се събуждaм после aко сънят ми е бил гaден целия ден ми се струвaт нещaтa рaзлични примерно събуждaм се отивaм в кухнятa дa си вземa дa ям и всичко е по стрaнно немогa дa се озсъзнaя.
Имaлу е случaй когaто сънувaм сън и всичко ми е познaто имaм чувството че е стaвaло преди и се мъчa дa си спомня когa но немогa aпък всичко във съня ми е до болкa познaто но незнaм къде понякогa е от преживяни събития предишния ден но понякогa немогa дa се сетя изобщо.
Винaги кaкъвто и дa е съня нaкрaя преди дa се събудa всичко се рaзпaдa и стaвa нещо кaто aд или незнaм кaто кво но стaвa лошо
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Пичове товa съвсем сериозно го кaзaх, сигорен съм че не сaмо нa мене ми се случвaт тaкивa рaботи. Товa което ми се случвa лошо ли е или е нормaлно?
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

jerry goes to hell :twisted: :) споко е батка ... често сънувам е такива работи ..
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Контрол
като не ти харесва съня Ctrl+Alt+Del или иначе казано шута в г...
и нов сън приятен готин лек и спокоен :wink:
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

Абе за кво като легна настрани върху сърцето тоест на лявата страна и все сънувам стряскащи кошмари и се събуждам. После ако пак в тази позиция съм заспал и пак кошмар. Трябва да е на другата страна или по корем(а по гръб не съм сигурен) за да няма кошмар :?
Аватар
Internet
Новак
Новак
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Апр 10, 2005 19:38 pm
Местоположение: СЗ
Обратна връзка:

Мнение от Internet »

Преди няколко години четох една книга на Карлос Кастанеда. Става въпрос за "Изкуството на сънуването". В книгата е описано как можеш да контролираш всичко в сънищата си и се твърди че те са врата към други светове. В нея автора споделя много странни неща които е преживял по време на изследването на сънищата си. Аз съм пробвал някои от нещата и по едно време бях почнал сериозно да се занимавам с това, но после ме хвана страх и престанах, а сега все едно никога не съм го правил. Всеки, който е чел въпросната книга ще разбере за какво говоря. Ако не сте, препоръчвам ви я. Невероятна е дори и да се окаже, че 99% от нещата са плод на въображението на автора, в което се съмнявам.
Публикувай отговор