Може ли да вярваме на древните предания

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

admin написа:Не, съществува нещо като училище като това в което си ходил или ходиш, духът се връща там и учителят пита без никой да те осъжда: Ти защо го направи? След това се взема решение следващия живот примерно и ти да изживееш същото за да видиш каква е болката и от другата страна. Дават ти нещо като домашна работа, която се обсъжда от нещо като учителски съвет и директора. За това бях писъл че няма добро или зло, т.е. никой не те осъжда за нищо, но пострадалия си ти :wink:
Това е най-общо казано, lutar ще ви внесе повече светлина по въпроса.
Значи искаш да кажеш, че ако си правил лошо, ще ти се върне, а ако си страдал ще ти се върне добро.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

В ощи линий, да. Казах достатъчно, тъй като не съм чак толкова на вътре ще спра до тук, останалата част можете да научите от Лутъра
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Това е много яко всеки получава това което е заслужил!!!
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Сега си представете че ви се е случил един от онези моменти в който целия ви живот минава пред очите. Същото се получава и след смърта с тази разлика че всеки един от моментите който сме преживяли в живота си го преживявате с обратна насоченост. Ако сте правили добро добро получавате, ако ли не лошо изживявате. В краина сметка ако живота ние бил изтакан от злините които сме направили познайте какво се сучва всичкото ни се връща тъпкано, а най-лошото е че има същества във по вишите ерархий който се хрянат с нашите отрицателни насроения и когато умрем и сме правили само лошо рискуваме да изадът цалата ни субстаниция която трябва да продължи нагоре. Тъй като обаче в живота сме правили и зло и добро след смърта тези същества изяждат лошото в нас и останалото продължава за да се подготви за следващо прераждане. Всичко добре, но програмата и съдбата ни в следващото прераждане ще бъде определено от това което сме вършели в този живот за да се научим на нещо в крайна сметка.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Значи те взимат всичко лошо и ни оставят доброто и колкото повече добро правим толкова повече от себеси отнасяме нататък такали да го разбирам? :?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Точно така, колкото повече зло, толкова по-малко отнасяме и толкова по-лоша ще ти е програмата за толкова повече нещастия ще ти се случат през следващия живот. Проста аритметика :roll:
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

ВЯРНОЕ!!!!! :D
Аватар
design
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Апр 13, 2005 0:54 am
Местоположение: Starata Zagora
Обратна връзка:

Мнение от design »

като стана вапрос за кръстова гора аз имам една история.Имам една 3та или 4та братовчедка която е... сега е 7 клас май.Тя ходи на Кръстова гора преди 2 или 3 години на4и е била на 10-11-12 години незнам...ходи защото имаше счупен крак и мноо сложни и опасни операции и ходи след това.Като се варна ми извади 2-3 камачета и ми каза че като минавали по няква пътека виждала сички камачета че имали светещо кръстче варху тях и тя си взела да покаже на леля си ама тя не видяла ... нищо.Незнам ама ено 10-12 годишно момиче дето хич не е наивно щото нали я познавам , и нито е няква фантазиорка нито нищо...дори си е зряза за възраста... неприсъщо е да си измисля пък камоли за камачета сас светещи кръсчета по тях.
Публикувай отговор