Бермудски триъгълник - ИСТИНА ИЛИ НЕ???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Kyuku написа:Да умреш от любопитство ..... :?
Никой не е казал че ще умираме. Просто няма да се върнем... :twisted:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Няколко бързи теми за размисъл:
Дали сме дорасли да погледнем там.
Вселената е огромна и всичко е възможно.
Гледал съм филчета правени от хора и екипи там на място, гмуркат се, чоплят нещо, но нищо.
Ако е врата към друга галактика или място ?!? Доказано е че такава врата съществува, но никой не казва къде е. Ако е магнитно поле, сами се замислете какви последствия ще има върху човешки организъм там на място...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

ако искате да будете изследователи и да наблюдавате магнитни аноламии не ви требва да ходите чак до бермудите. Отивате на така нареченото место горно нанадолмнище. Знам че на някой ще му прозвучи смешно но това място съществува.

Представлява следното: Примерно се спускате по баива с колело надолу а всъщност колелото започва да се вдижи назад. Странно но факт. Такива места с Стара Загоеа и ма две едното е зад последния баир на аязмото пътя към с.Дъбрава, а другото е към баритна мина. Ще се изумите като го видите.
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

lutar написа:Представлява следното: Примерно се спускате по баива с колело надолу а всъщност колелото започва да се вдижи назад. Странно но факт. Такива места с Стара Загоеа и ма две едното е зад последния баир на аязмото пътя към с.Дъбрава, а другото е към баритна мина. Ще се изумите като го видите.
Тва ако не го видя - не го вервам 8O
Я обясни къде по-точно са тия места? :roll:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

lutar написа:Представлява следното: Примерно се спускате по баива с колело надолу а всъщност колелото започва да се вдижи назад. Странно но факт. Такива места с Стара Загоеа и ма две едното е зад последния баир на аязмото пътя към с.Дъбрава, а другото е към баритна мина. Ще се изумите като го видите.
И аз съм чувал за тея места и знам, че съществуват, но за сега не съм ходил да ги видя, защото не ги знам къде са.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Едното е по пътя за Дъбрава, още в самото начало където се отцепва от основния път.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

admin написа:Едното е по пътя за Дъбрава, още в самото начало където се отцепва от основния път.
Еми вижда ли се с просто око? А и аз да си призная не знам кой точно е пътя за Дъбрава, до там съм ходил само с колело и то през гората.
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

Aдмин каk e доказано за вратата към друг свят че ми е много интересно??ако може метни линк да скивам :).И лутар може да ти прозвуча като Тома Неверний но батка тва трябва да го видя за да се уверя и ако можеш обясни малко по подробно за кво става дума,btw в събота с мои приятели ше ходим към аязмото и ше ги навия да идем да го видим тва и btw може ли да стане ефекта примерно с камък и т.н??
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

А тва до Баритна мина къде е.. за тва до Аязмото го знам въпреки, че точното място не го знам къде е .. и ако обесните точното място ще е много добре, както и за Баритна мина... някъде по пътя за ТВ кулата?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

DaChamp: Не е обяснено, казва се само че имало такова място. Погледни BBC - Space филмчетата и най вече мисля че беше последното филмче.
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

admin написа:DaChamp: Не е обяснено, казва се само че имало такова място. Погледни BBC - Space филмчетата и най вече мисля че беше последното филмче.
Там само е загатнато.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Точно, загатнато е, но с нотка на 100% сигурност.
Аватар
Swifty
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 13:20 pm
Местоположение: Stara Zagora, dream land
Обратна връзка:

Мнение от Swifty »

lutar написа:ако искате да будете изследователи и да наблюдавате магнитни аноламии не ви требва да ходите чак до бермудите. Отивате на така нареченото место горно нанадолмнище. Знам че на някой ще му прозвучи смешно но това място съществува.

Представлява следното: Примерно се спускате по баива с колело надолу а всъщност колелото започва да се вдижи назад. Странно но факт. Такива места с Стара Загоеа и ма две едното е зад последния баир на аязмото пътя към с.Дъбрава, а другото е към баритна мина. Ще се изумите като го видите.
Точно преди 1 или 2 седмици ходихме там с едни приятели... Нещо изумително.... Както спреш колата точно на баира, тя тръгва и постепенно започва да увеличава скоростта(и в двете посоки върви :roll: :!: )... необяснимо е просто... Ние бяхме там през деня, а това момче което което ни го показа, каза че вечер просто е толкова страшно, че ви е бедна фантазията!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Ами аз съм ходил там вечер, ако него знае човек може да се уплаши ама иначе ... си е отпична измама :P
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

Мисля,че обяснението за Бермудския Триъгълник е свързано с магнитни аномалий.Но сега,те са изчезнали там,просто защото магнитното поле на Земята почва да изчезва...
Публикувай отговор