Обичам тез американски воини

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Най-лошото обаче е че този им ход на американците с заплахите към Иран няма да свъши добре. Към края на този си мандат Буш ша се оака тотално. Тъй като Иран имат ядрено оръжие и то не нашега като Ирак, чичко Буш ще направи нещо което никой не еправил през последните 60 години. Ще направи пустинята на стъкло. Техеран ще бъде заличен от лицето на земята.

Не ма питайте от де го знам. 8O
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Днес докато си седях и се бях замислил върху тая тема стигнах точно до същият извод. Очаквам нещо голямо да се случи тези години, но какво ще е все още се питам. Не знам само в крайна сметка да ли ми се иска да разбера. Най-инатересно е, с тея войни кой кой ще унищожи.
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

PoSSeSSeD написа:Днес докато си седях и се бях замислил върху тая тема стигнах точно до същият извод. Очаквам нещо голямо да се случи тези години, но какво ще е все още се питам. Не знам само в крайна сметка да ли ми се иска да разбера. Най-инатересно е, с тея войни кой кой ще унищожи.
аз не мисля така,човечеството не е достатъчно мощно,за да го понесе,може би ще се случи след 150 години,поне така си го представям,а аз съм оптимист :P
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Тука няма чак толкова много пари че да ги искат толкова усилено.
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Съласен съм с Big_Brother око се стигне до воина всички ще се включат и тогава става страшно! :(
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Ако ще има война, към който се включим ще загуби. :twisted: :twisted:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Мен малко ме съмнява да е война, предполагам че ще е някакво природно бетствие, а може и чужд интелект да се бъхтейми с тях, да им покажем кой - кого. Но все си мисля че ще е някакво бедствие, даже като се замился може и да е след 50 години (дай Боже никога) тъй като населението по планетата ни е около 6-7 милярда, до 10 милярда има още доста, а тогава е изчислено че нашата родна планета земя вече няма да може ад подържа видовете си и ще има доста гладуващи и за да се справи някой с този глад ще трябва да корегира бройката ... т.е. да ги унищожи. :roll:
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Умишлено истребление за отселяване!!!!! 8O Това е шашаво. :?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

така е но се замисли, как би ги изхранил и сега има глад, но това че медийте смятат за по-интересно някакви си политически смешници да ни занимават с тяхните житейски проблеми, не означава че няма глад. Ще отсечеш може би горите за да ги превърнеш в поля за добив на пшеница примерно ? много добре само че те играят доста главна роля в климата на планетата ни и без тях меко казано дните ти се преброени тъй като няма кой да обработва метана който се отделя и се усилва парниковия ефект. Може би ако се научим да дишаме метан вместо кислород и на живеем на 60-70 градуса по целзий нормална температура и променим цялята ни планета растенията и животните и те да живеят на тази температура ... може и да успеем :roll: (кръвта на човек над 41 градуса се съсирва и човек умира). Помисли над това, много учени си блъскат главите с това уарвнение което ще им се наложи да решат до 50 години, може би ти ще успееш. :wink:
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Не съм казал че не е правилно но въпреки това е шантатво! :twisted:
Аватар
odllo
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Авг 12, 2004 13:25 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от odllo »

Не знам що обаче по всички филми които правят за световни войни в наши дни ВИНАГИ ама ВИНАГИ всичко свършва с взаимно унищожение в което едната страна винаги е САЩ а другиата или е Китай или е Русия.Винаги ей така става.Хората умират никой не остава жив и кво.Аз ако съм от сега почвам да се опитвам да измисля начин за пренасяне на друга планета щото там поне трудно ще можем да се избием.Аз си преставям как съм на марс и си гледкам небето .... в случая е земята и хоп нещо става и тя се взривява.САЩ ще са виновни и на сичкото от горе най-виновния ще е Шибаняка Буш.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Значи аз до колкото схващам цялата работа е в "новият ред"
разделяш на 2 расите (умни и тъпи) едните цял живот роби и такива си се раждат, а другите господари цял живот(много години) :evil: :evil: :evil:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

JIVODER: Нещо такова...
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

odllo
САЩ си гледа интереса и ние щахме да го правим ако бяхме на тяхно място!
Публикувай отговор