Самоубийството. Начин на живот

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

аз съм 100000% сигурен в мнението си,питай някой умен и мъдър човек,и ще ти каже,че е така :twisted:
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Zac »

Всеки си има свое, мнение. Мене пък лично твоето мнение ми изглежда адски пречупено през най-различни заблуди...
Как може човек да няма право да прави квото иска със себе си??
Било дар. Той човека може да не го иска този дар. Дали ще страда другия живот пак няма значение... тва си е в реда на нещата... за това се говори за карма и за други подобни. Но всеки си има мнение и може да бъде сигурен в него, но това не означава че е вярно. Още по малко пък, че ако масовото мнение е такова, то трябва да е вярно..
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Лудия за себе си не е луд нали ? Никой не знае в какъв свят жевее той и как изглежда неговия свят, както ти не знаеш как изглежда моя и аз не знам как изглежда твоя ... Мнението на някой който е прочел няколко "труда" и започнал да дава "компетентно мнение" чесно казано не ме интересува. Пъй и аз мисля по същия начин за психиятрите и останалите диваци дето се чудят как да излъжат някой че е депресиран и да му земат парите. Който биха обявили и майките си за луди само и само да направят кариера и да земат някой лев. Мисля че се отклоняваме от основната тема обаче.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Ако знаехме какво има след смърта избора дали да живеем или да умрем
щеше да е много по-лесен.Но щом не знаем ми се струва малко нелогично
да прекъснеш съществуването си просто така.Душата ти да умре и да
спреш сякаква мисловна дейност. :?
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Kyuku написа:Ако знаехме какво има след смърта избора дали да живеем или да умрем
щеше да е много по-лесен.Но щом не знаем ми се струва малко нелогично
да прекъснеш съществуването си просто така.Душата ти да умре и да
спреш сякаква мисловна дейност. :?
Да ама можем да вярваме какво може да се случи. Всеки човек е пратен да живее с някаква цел и той не трябва да умре преди да я изпълни. Поне аз така мисля. За мене живота не е нещо получено ей така. Всеко живот има смисъл и всеки трябва да го открие сам за себе си, а тука идва най трудното. :twisted:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

PoSSeSSeD написа:
Kyuku написа:Ако знаехме какво има след смърта избора дали да живеем или да умрем
щеше да е много по-лесен.Но щом не знаем ми се струва малко нелогично
да прекъснеш съществуването си просто така.Душата ти да умре и да
спреш сякаква мисловна дейност. :?
Да ама можем да вярваме какво може да се случи. Всеки човек е пратен да живее с някаква цел и той не трябва да умре преди да я изпълни. Поне аз така мисля. За мене живота не е нещо получено ей така. Всеко живот има смисъл и всеки трябва да го открие сам за себе си, а тука идва най трудното. :twisted:
ами по логиката на биг брадър ако си се самоубил предния живот в следващия ще страдаш ( и точно това ще бъде целта за която ще живееш да страдаш) то тогава защо да не се самоубиеш 2ри път ....

изобщо тва са пълни глупости :!: :!:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

DeathLord внимaвaй нa кой говориш тaкa :evil: ,всичко,което нaписaхте вие сa глупости,зaтовa престaнете :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:DeathLord внимaвaй нa кой говориш тaкa :evil: ,всичко,което нaписaхте вие сa глупости,зaтовa престaнете :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x
Какво си се разпенил? Всеки си има мнение. Не виждам нищо лошо то да се споделя. Аз се интересувам от всичките работи и не напразно съм пуснал тая тема. Искам да видя различни гледни точки, което не значи, че твоята е единствена. :twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

дa,но не могa дa проумея техните мнения,толковa сa глупaви
a пък DeathLord първи кaзa,че мойте мнения сa глупости
PoSSeSSeD ти кво мислиш :?:
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Не е лесно да видиш нещата от погледа на другия. :twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

ми достaтъчно е дa питaш някой,който рaзбирa и е с опит кaто мене,зa дa ти кaже отговорa :wink:
зaтовa кaто не знaете,не пишете 8)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:a пък DeathLord първи кaзa,че мойте мнения сa глупости
PoSSeSSeD ти кво мислиш :?:
Аз не бих казал, че са глупост. Харесва ми как мислиш. Бих казал, че е глупост това, че живота е нещо обикновенно. Аз си мисля, че всичко си има пречина. Дали ще страдаш или ще живееш супер си е следствие от нещо, което ние не разбираме. За мене е просто немислимо да се самоубия. Това е лично мнение. Докато не разбера, защо съм на тоя свят не искам да умирам. Все за нещо трябва да съм се родил и се надявам да го разбера. Ако се хвърля сега през терасата няма да имам възможност да получа отговорите, които търся, а и с една такава постъпка ще страдат много хора, а аз не съм човек, който може да причини страдение на други заради собствения си егоизъм.
:twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

a тaкa :twisted: ,ти явно ги рaзбирaш,брaво :!:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:a тaкa :twisted: ,ти явно ги рaзбирaш,брaво :!:
Старая се да ги разбирам. Все още се имам толкова много въпроси на които искам даполуча отговори и всеки ден търся упорито. Някой ден се надявам, че ще успея. :twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

тукa е мястото дa питaш :)
Публикувай отговор