Самоубийството. Начин на живот

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:тукa е мястото дa питaш :)
Аз не обичам да получавам отговори на готово, обичам сам да си разбирам нещата, затова и задавам такива теми. :twisted:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

---
Предупреждение и към двама ви.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

DeathLord написа:---
Предупреждение и към двама ви.
Това във какъв смисъл го казваш. :?:
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

PoSSeSSeD написа: Това във какъв смисъл го казваш. :?:
Цензорирано е.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

нямаше нужда от цензура ! не съм обиждал само попитах някои работи :evil:

edit: и защо само моето мнение един вид е факнато ако ще се разрешава спор .. оправи и другите мнения .. кви са тия глупости .
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

DeathLord написа: и защо само моето мнение един вид е факнато ако ще се разрешава спор .. оправи и другите мнения .. кви са тия глупости .
Аз не виждам спор :!: Просто тема. Това, че вие се нападате не помага много. Всеки със мнението си. :twisted:
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

Абе всеки може да прави със себе си каквото си иска, стига да не вреди на околните :!: Дори и да се самоубие 8O И не казвай че мненията на другите са глупости, защото това прави твоите още по-големи.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Всяко самоубийство вреди на другите.Ако се гътнеш отваряш работа на гробарите. :twisted:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Нападна директно потребител и може да се приеме като предупреждение за саморазправа, предупреждението важи и за двете страни, просто нямах време да го напиша.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

PoSSeSSeD написа:....Аз си мисля, че всичко си има пречина. Дали ще страдаш или ще живееш супер си е следствие от нещо, което ние не разбираме. За мене е просто немислимо да се самоубия. Това е лично мнение. Докато не разбера, защо съм на тоя свят не искам да умирам. Все за нещо трябва да съм се родил и се надявам да го разбера....
и аз мисля по подобен начин, но нокой не би могъл да каже точно защо някой от нас се е родил или защо изобщо съществува целия човешки род....
но мисля че трябва да бъдем свободни в избора си как и кога да завършим нашия живот, мися че можем да бъдем отговорни единствено пред себе си за това кога сме приключили пребиваването си на земята, дали сме успяли да дадем всичко от себе си, дали сме постигнали мечтите и целите си.... много добър пример е посочен в статията, Ван Гог, именно за това той е решил, че няма смисъл да живее повече, от една страна той е завещал огромно "богатство" на света, а от другата е нищетата и мизерията в която е изпаднал и е направил своя избор... и бил щастлив.
Друг е въпроса по какъв начин да гледаме на нещата след смъртта, защо винаги си ги представяме като най-лошото, като някакъв край или завършек на всичко? Може би защото страха от неизвестното е заложен в нашата природа като най-силния и непреодолим от всички страхове, които изпитва човек. А защо не живота да е някакъв етап от нашия път и този етап да завършва със смъртта, следващия етап да е по-висш, по-красив, по-добър....
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

GIGABYTE аз мога да ти кажа точно,защо сме се родили
тук сме,за да трупаме опит,да се учим от грешките си,за да развием и еволюираме нашата душа,не можете ли да го проумеете
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:тукa е мястото дa питaш :)
Да се възползвам от предложеното и да те питам нещо. Според тебе хората могат ли да се научат да не изпитват чувства? Или по точно да не се водят по тях?
:twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

могат,трябва да преместят съзнанието си в ума си,да слушат гласа на Визшия си Аз,а чувствата си трябва постепенно да ги трансформират в интуиция :twisted:
когато човек гледа през чувствата си не може да види истината и да бъде справедлив
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:могат,трябва да преместят съзнанието си в ума си,да слушат гласа на Визшия си Аз,а чувствата си трябва постепенно да ги трансформират в интуиция :twisted:
когато човек гледа през чувствата си не може да види истината и да бъде справедлив
Интересното тука е как става това и всеки ли го умее?
:twisted:
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

не,единици се научават,и това е трагичното в хората
само интелектуалците го могат
Публикувай отговор