Телепатията

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Телепатията

Мнение от Big_Brother »

Вярвате ли в телепатията,предаването на мисли и енергий?Някой смятат,че те идват от висшите сили,и така за песента Lorrain,дето имала някаква по-стара от нея,и обвиняват група кафе,че са я копирали.Възможно е двамата композитори да са получили едни и същи мисли.Например извънземните може да общуват с по-напредналите от нас с мисли и енергий,или така хората могат да движат предмети,и въобще може да вършат всички тези странни неща за нас,с помощта на мощните им мисли и енергий.На мен ми се струва добро обяснение.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Еми аз вярвам в нея, но не вярвам, че всички я умеят. Мисля че обикновените хора не я могат, но съм убеден, че има такива, които знаят как се прави и я използват.
:twisted:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Телепатията от духовна гледна точка представлява хора който са усвоили или развили до някаква степен връската си с вишия си Аз и чрез него осъществяват връска с вишите азове на други хора.
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

PoSSeSSeD точно така,естествено че само най-напредналите хора е владеят
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

lutar написа:Телепатията от духовна гледна точка представлява хора който са усвоили или развили до някаква степен връската си с вишия си Аз и чрез него осъществяват връска с вишите азове на други хора.
да,чрез телепатията се предават мисли на други лица,или се получават от Визшите сили
те преминават през сърдечния център или през третото око на човека
могат да се предават само ясни и чисти мисли

а вярвате ли другите неща,които казах :?:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Big_Brother написа:а вярвате ли другите неща,които казах :?:
Не точно, ама по скоро по-друг начин. Не ми се вярва това с композиторите. А за движенето на преди не е точно телепатия, ако се не лъжа беше левитация.Тя според мене не е свързана с телепатията, а със волята.
:twisted:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Конкретно за случая с композиторите по-вероятно да не е била телепатия връзката им но това е въпрос на лично мнение.Има ли всъщност телепатия не е лесно да се докаже но дори и да се намерят неоспорими доказателства и примери човек който не вярва няма да промени мнението си /дали? :twisted: /
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Телепатия сигурно има, но шарлатаните който злоупотребяват я убиват:)
Now the magic has gone
Big_Brother
Потребител
Потребител
Мнения: 315
Регистриран на: Сря Ное 17, 2004 14:56 pm

Мнение от Big_Brother »

NightWolf` написа:Телепатия сигурно има, но шарлатаните който злоупотребяват я убиват:)
само хората с ясна мисъл владеят телепатията
а левитацията е преодоляване на гравитацията с помощта на волята и на телепатията
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Незабравяите че телепатията не е едностранен процес. Обикновенно са необходини поне двама.
Телепатия рядко се случва между произволни личности обикновенно те имат някаква друга връска, която може дори да не е от този живот.
Публикувай отговор