Какво е "любов" ???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

lutar написа:Де да можех иаз така.

Сега по4ти немога да се сетя какво е да се смееш искренно.
Искреният смях е найстина трудно постижим, но да имаш усмувка на лицето не е много трудно. Ако си ходиш без да ти пука за нищо, можеш да се усмихваш, колкото си искаш. Имам една много добра идея, която ми помага. Тя се състой в това, че нишката на живота ми е вече изплетена и тогава мога да посрешна всичко с усмивка. Нещата просто се случват и трябва да се пуснеш по течението, а всичко ще бъде наред :wink:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Проблема май е, че ми пука за прекалено много неща независимо, че знам какво ще се случи за много неща и именно за това ми е тъжно.

Оффффф. Абе ...
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

PoSSeSSeD написа:
lutar написа:Де да можех иаз така.

Сега по4ти немога да се сетя какво е да се смееш искренно.
Искреният смях е найстина трудно постижим, но да имаш усмувка на лицето не е много трудно. Ако си ходиш без да ти пука за нищо, можеш да се усмихваш, колкото си искаш. Имам една много добра идея, която ми помага. Тя се състой в това, че нишката на живота ми е вече изплетена и тогава мога да посрешна всичко с усмивка. Нещата просто се случват и трябва да се пуснеш по течението, а всичко ще бъде наред :wink:
Е па как ще е трудно постижим :twisted: Упъваш един стъбилен масур е найш ли колко искренно ще ти се досмее :twisted:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

и после в един момент ще ти се дореве. :roll:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Малко се отдалечавам от темата, но пробвайте на чуждата радост да се радвате от сърце. Гарантирам Ви че ще усетите голямо удоволствие, стига да можете да се порадвате от сърце. :wink: Знам от личен опит.
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

jerry написа:
PoSSeSSeD написа:
lutar написа:Де да можех иаз така.

Сега по4ти немога да се сетя какво е да се смееш искренно.
Искреният смях е найстина трудно постижим, но да имаш усмувка на лицето не е много трудно. Ако си ходиш без да ти пука за нищо, можеш да се усмихваш, колкото си искаш. Имам една много добра идея, която ми помага. Тя се състой в това, че нишката на живота ми е вече изплетена и тогава мога да посрешна всичко с усмивка. Нещата просто се случват и трябва да се пуснеш по течението, а всичко ще бъде наред :wink:
Е па как ще е трудно постижим :twisted: Упъваш един стъбилен масур е найш ли колко искренно ще ти се досмее :twisted:
Ебати, ти за какъв ме вземаш, че ми прелагаш масур :? Мисълта ми беше в съвсем друга посока ама както и да е. Не му е в тая тема мястото.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

PoSSeSSeD написа:
jerry написа:
PoSSeSSeD написа: Искреният смях е найстина трудно постижим, но да имаш усмувка на лицето не е много трудно. Ако си ходиш без да ти пука за нищо, можеш да се усмихваш, колкото си искаш. Имам една много добра идея, която ми помага. Тя се състой в това, че нишката на живота ми е вече изплетена и тогава мога да посрешна всичко с усмивка. Нещата просто се случват и трябва да се пуснеш по течението, а всичко ще бъде наред :wink:
Е па как ще е трудно постижим :twisted: Упъваш един стъбилен масур е найш ли колко искренно ще ти се досмее :twisted:
Ебати, ти за какъв ме вземаш, че ми прелагаш масур :? Мисълта ми беше в съвсем друга посока ама както и да е. Не му е в тая тема мястото.
Е не го приемай на серйозно де не виждаш ли че го казах на майтап :lol: :wink:
Не ги ли виждаш ли по филмите какви са ухилени.

А искате ли да ви кажа че всички ние сме наркомани и то закоравели. Компютрите са наркотик и при това най употребявания в света. Какво щяхте да правите ако нямате комп? Аз лично ще се побъркам. Незнам дали ви се е случвало да стоите във зала по 15 часа но повярвайте ми аз съм стоял като ми се развали стария комп и осъмвах в Планет до синдикалния.
То от цигарите са ама :roll:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

jerry написа:
А искате ли да ви кажа че всички ние сме наркомани и то закоравели. Компютрите са наркотик и при това най употребявания в света. Какво щяхте да правите ако нямате комп? Аз лично ще се побъркам. Незнам дали ви се е случвало да стоите във зала по 15 часа но повярвайте ми аз съм стоял като ми се развали стария комп и осъмвах в Планет до синдикалния.
То от цигарите са ама :roll:
Айде да не отваряме нова тема! Ако искаш мога да ти кажа, че компа не е неделима част от всекидневието ми. Доказал съм не веднъж, че мога да карам и без него. По скоро го ползвам за слушане на музика, защото е доста удобен за тая цел :wink:
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

lutar написа:Де да можех иаз така.

Сега по4ти немога да се сетя какво е да се смееш искренно.
Това е само период, поне при мен беше така, но.... трябва сам да си наложиш, че искаш това да се промени, че не ти се тъпче повече "в тази пумия, в която си затънал"! Немога да те посъветвам, обаче как да постигнеш това, тъй като май в такива случеи всеки си има индивидулен начин на "измъкване"!

Да взема да напиша нещо по темата:

Наистина какво е "любов" :?: :?: Някои, някъде по - напред беше писал, че "Обичам те" се казва, за да се изрази любовта, не съм много съгласна! В смисъл, че хората често употребяват този израз, а много малка част от тях си дават сметка какво точно значи той! И сега ще започна да звуча тъпо най - вероятно, тъй като го обръщам на мъже - жени, но никой не искам да обидя, нито искам да кажа, че винаги е така и всички попадат под един общ знаменател!

Принципно една жена много трудно казва "Обичам те", тъй като няма смисъл да се казва нещо докато тя самата не е сигурна, че наистина е така! Докато при мъжето (поне при по - голямата част от тях) използването на този израз е начин да се вкара определена жена в леглото!

Сега като засегнах този секс, иска ми се да ви попитам дали ви се е случвало следнот:

Харесвате си някое момиче/момче и всичко е идеално! Разбирате се перфектно, винаги има за какво да си говорите по между си, весело ви е когато сте един с друг (до този момент няма секс)! След известен период от време си "лягата" и всичко приема друга насока! Единственото, което започва да ви интересува в нея/него е само секс! И колкото и добри переспективи да е имала тази връзка вече нищо не е останало от нея!
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Ти определено су много объркана и определено трабва си изясниш някои неща преди да заявяш такива неща така категорично.
Принципно една жена много трудно казва "Обичам те", тъй като няма смисъл да се казва нещо докато тя самата не е сигурна, че наистина е така! Докато при мъжето (поне при по - голямата част от тях) използването на този израз е начин да се вкара определена жена в леглото!
Щото не си мъж да видиш колко често една жена може да използва този израз в живота си за да осмисли секса с някой мъж.
На жените в повечето случаи им се иска наистина това да е любота за която са купнели, но уви това си остава само един много подъл начин да измучи не само сексоалната му енергия, но и духовната която мъжете радко проявяват за да се опаят). И когато жената се опитва да се самонавие че това е мъжът за нея, тя обикновенно го превъзнася не само в собствените си о4и но и в неговите, до момента в които го превръща точно в това което не иска и се отказва. Да но през товамъжът е хлътнал до уши и е решил да проеви именно онази духовна същност от себеси която много рядко показва (именно заради лъжлиявия импулс които му дава жената) и когато тя се разочерова от собственото си творение тя унищожавя мъжа емоционално. Мъжа има две възможности или пак да прави същите грешки или да се превърно в бесърдечно шибащо копеле на което не му дреме за нищо.

Харесвате си някое момиче/момче и всичко е идеално! Разбирате се перфектно, винаги има за какво да си говорите по между си, весело ви е когато сте един с друг (до този момент няма секс)! След известен период от време си "лягата" и всичко приема друга насока! Единственото, което започва да ви интересува в нея/него е само секс! И колкото и добри переспективи да е имала тази връзка вече нищо не е останало от нея!

Така се получава защото жените пеавят разлика между приятелството и секса а мъжете не правят.
Всеки мъж колкото и на железен да се прави и да се представя само за приятел седно мими4е и за секунда не излиза от главата му думата СЕКС (както се изразява един мой познат "Ще я бипам зверски").
Ако някой мъж ми каже че той може да бъде само приятел не само че няма да му повярвам ами ще го обявя за лицемерно копеле, защото съм 100% сигурен че копелето мастробира именно с мислите за тази своя приателка.
Че така малкос е отклоних. И когато този блян се реализира за момчето за него нищо не се промения прсто той реализира фантазията си и той успешно може да продължи да бъде приятелс това момиче.
Да обаче за жената този въпрос не стои точно така всъщност това зави си и от месечния и цикъл. Обикновенно жените след цикъл търсят мъже който могат да сложат в категорията приятел, докато преди цикала трябва да е някои див мъжкар.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Щото не си мъж да видиш колко често една жена може да използва този израз в живота си за да осмисли секса с някой мъж.
На жените в повечето случаи им се иска наистина това да е любота за която са купнели, но уви това си остава само един много подъл начин да измучи не само сексоалната му енергия, но и духовната която мъжете радко проявяват за да се опаят). И когато жената се опитва да се самонавие че това е мъжът за нея, тя обикновенно го превъзнася не само в собствените си о4и но и в неговите, до момента в които го превръща точно в това което не иска и се отказва. Да но през товамъжът е хлътнал до уши и е решил да проеви именно онази духовна същност от себеси която много рядко показва (именно заради лъжлиявия импулс които му дава жената) и когато тя се разочерова от собственото си творение тя унищожавя мъжа емоционално. Мъжа има две възможности или пак да прави същите грешки или да се превърно в бесърдечно шибащо копеле на което не му дреме за нищо.
Аз никък не съм объркана.... струва ми се това е безсмислен разговор, тъй като от жена до жена има разлика, също така и при мъжете!

А колкото до приятелството между мъж и жена .... аз цял живот съм общувала само с мъже! Нима всички те са мастробирали с мисли за мен :!: :?:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

ЕЕЕ сигурно не всички но поне тези дето са били не ангажирани със сигурност. Не си мисли че си правя майтап
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
desire
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 23:06 pm

Re: Какво е "любов" ???

Мнение от desire »

The Feeling написа:Хайде да намерим определение на думата "любов"
Що за дума е това?
Съществува ли реално или може би някаква химера???
Какво точно питаш, за определението на ДУМАТА "любов" или за ЧУВСТВОТО "любов"?

Думите ги остави, те нямат фундаментално значение, защото както е казала Лисицата на Малкия принц - "езикът е извор на недоразумения"!

Чувството любов не е универсално, а уникално и носи индивидуален емоционален заряд.
А как ще тълкуваме думата, няма никакво значение.
Разбира се, че любовта е реална, тя е от онези неща, за които не съществува логично обяснение, словесна обосновка или нещо подобно.
Но УСЕТЪТ за нея е достатъчен да знаем, че тя съществува.

Достатъчно е дори това, че прегръдката на любимата ти жена има извивките на твоето желание....
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Аз искам да задам един въпрос....

Дори и със сигурност да разгадаете какво се крие зад думата "любов" ,
това с какво ще ви помогне?
desire
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Мар 30, 2005 23:06 pm

Мнение от desire »

Baev написа:Аз искам да задам един въпрос....

Дори и със сигурност да разгадаете какво се крие зад думата "любов" ,
това с какво ще ви помогне?
Това няма как да стане! Просто няма какво да разгадаваме....
Ето ти един кратък цитат от прекрасния разказ на Паустовски, "Ручеи, дето играят пъстърви" :

" Маршалът прекара в дома на лесничея два дни. Няма да говорим за любовта, защото и досега не знаем какво представлява тя. Може би гъст сняг, който цяла нощ вали, или зимни ручеи, дато играят пъстърви. Или това е смях и песен, и мирис на стара смола преди разсъмване, когато догарят свещите и звездите притискат чела към стъклата, за да блестят в очите на Мария Чорни. Може би това е гола ръка, сложена върху твърдия еполет, пръсти, които галят студените коси. Или това са мъжки сълзи за онова, което сърцето никога не е очаквало: нежност, ласка, несвързан шепот сред горските нощи. Може би това е връщане към детството."
Публикувай отговор