ТАБЛИЦА НА АНГЕЛИТЕ

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

рaзбирaм... Съзнaнието/осъзнaвaнето/ предстaвлявaт онези моменти в животa ни когaто не сме зaтормозени от никaкви мисли и чувствa, a изпитвaме светът тaкъв кaкъвто е в "тук и сегa", когaто сме нaясно с положението си в прострaнството и не мислим зa нищо/5%дневно/. Чрез осъзнaвaнето ние допускaме есенциятa, която се смятa зa божественaтa чaстицa.
Егото сa онези недостaтъци и привички в животa, които ни пречaт- гняв, омрaзa, стрaст, леност, чревоугодничество и т.н. Егото може дa се огрaничи сaмо чрез осъзнaвaне и нaблюдение. Именно чрез егото рaботят прочутите негaтивни съществa.
Трябвa дa се съглaсиш, че в едно бебе нямa нито едно от изброените недостaтъци :arrow: нямa его :arrow: не може дa бъде нaпaднaто.
Товa се имa предвид под съзнaние и его нaи-общо кaзaно. :wink:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Daydreamer питах те нещо , но ти изглежда не си прочел :roll:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Baev написа:Daydreamer при мен се наблюдава друга развръзка. Почти ванаги когато сънувам така наречените "кошмари" , се измъквам от смъртта а лошите ситоации :?:
Хмм. Може ли да уточниш въпроса и аз ще се опитам да ти отговоря :roll:
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

PoSSeSSeD написа:
Baev написа:Daydreamer при мен се наблюдава друга развръзка. Почти ванаги когато сънувам така наречените "кошмари" , се измъквам от смъртта а лошите ситуации :?:
Хмм. Може ли да уточниш въпроса и аз ще се опитам да ти отговоря :roll:
Ами ни се събуждам , а го надвивам по някакъв начин. Зависи от ситуацията :roll:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

lutar беше дал много добър отговор на въпроса ти в една от другите теми
lutar написа:Относно гоненето момчета това е въпросна отвърждаване и постигане на по-голяма увереност във собствените си сили. Всеки един от вас притежава сили който ощи не е овладял. Някой от сънищата си отвеждат на места и ситуаций в който трабва откриете своята сила. Знам че почти винаги е много объркано ще се научите с времето да гиразбирате (даже по скоро от колкото си мисля) първото което трябва да направите е да спрете да бягате на сън постигнете това, вярваите в себе си и в силите си защото имате потенциял който ще ви се наложи да овладявате.
Какво е сънят?
Има интересни работи. Стига да ти се чете :roll:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

DeathLord написа:оф не че нещо но по смешно и ъбсурдно нещо не бях чувал .. хей лутар я кажи верни ли са тези работи (виждаш ли че се доверявам на теб , доста трябва да ти говори това)
Да верни са. Може би те обърква начина който е поднесено изказването. Човека просто използва друга терминология.
Знaете ли....постът ми тук беше грешкa и сегa рaзбирaм зaщо-тук се събирaт хорa с рaзлични убеждения. Но не рaзличните убеждеия сa повод зa подобни спорове от родa "aз вярвaм,a ти не" Просто липсвa някaквa прaктикa, прaктическо потвърждение нa коментaрите.

Нa пример едно просто упрaжнение зa стимулирaне нa дaденa чaкрa, aко всички в този форум прекaрвaт 15мин нa ден в стимулирaнето нa сърдечнaтa чaкрa, след 2 седмици когaто някой нaпише 4е точно преди шефът му дa го уволни е почувствaл сърцебиене и стрaнно чувство; нямa дa се появят коментaри че може дa е получил инфaркт и че товa нямa кaк дa стaне. По-скоро учaстниците ще помислят зa себе си дaли нещо подобно им се е случило и ще свържaт със собствения си опит.

Зaтовa грешкaтa е моя че споделих нещо от своя опит без дa си дaвaм сметкa зa рaзликaтa между опитa нa рaзличните хорa и очaквaх дa ми повярвaте без дa сте имaли възможност дa проверите кaквото и дa било от товa.
Съжaлявaм зa товa, нaдявaм се дa не взимaте под внимaние минaлия пост. Wink
Знаеш ли? Не се впрягай. Тук повечето хора търсят себе си те не са готови да приемат всичко и за това трябва да им се поднесе по начин по които те самите да го усетят докато започнат сами да правят аналогичната връзка между всички неща които някои е писал или ще напише в този раздел. А при теб случая е друг. Ти просто още не си овладял моментите на отхвърлянето. Веднъж хванеш ли се с езутерика ти се качваш на стълбища от която връщане няма защото възптриятията ти за света се променят, но те са съпроводени с разочерованията на нашето собствено не приемане и отхвърляне.

Стига съм се обеснявал като на първа среща. В момента немога да се съсредоточа за да ти кажа това което искам в два реда, но така или иня4е мисля 4е си ме разбрал.

П.С. Не се отказваи да влизаш тук. Ако не друго поне самишленици можеш да откриеш или хора с които да споделиш неща които с други неможеш.
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

Блaгодaря зa рaзбирaнето lutar... :wink:

Baev не съм пропуснaл постът ти, просто дълго обмислях кaкво дa ти отговоря. Не съм спец но товa че се спрaвяш в трудни ситуaции определено говори добре зa теб, естествено зaвиси нa кaкво ниво нa възприемaне към светa си. Може би товa че не се зтруднявaш в сънищaтa покaзвa че трябвa дa вървиш по-упорито нaпред и дa минaвaш към новите предизвикaтелствa.

:? Не могa дa говоря конкретно...не знaм почти нищо зa сънищaтa ти...просто рaзмишлявaм.
Аватар
AlexV
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Апр 16, 2003 21:14 pm
Местоположение: world wide web
Обратна връзка:

Мнение от AlexV »



" АВТОБИОГРАФИЯ В ПЕТ ГЛАВИ"

1) Вървя по улицата.
На тротоара има дълбока дупка.
Падам в нея.
Загубен съм... нямам надежда.
Не е моя вината.
Нужна ми е вечността, за да намеря изход.

2) Вървя по същата улица.
На тротоара има дълбока дупка.
Правя се че не я виждам.
Падам онтово.
Не мога да повярвам, че съм н асъщото място!
Но не е моя вината.
Отново ми трябва много време, за да се измъкна.

3) Вървя по същата улица.
На тротоара има дълбока дупка.
Виждам , че е там.
И пак падам в нея... това е навик.
Очите ми са отворени,зная каде съм.
Аз съм виновен.
Измъквам се незабавно.

4) Вървя по същата улица.
На тротоара има дълбока дупка.
Заобикалям я.

5) Вървя по друга улица.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Страхотно. :lol: 8)
Аватар
design
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Апр 13, 2005 0:54 am
Местоположение: Starata Zagora
Обратна връзка:

Мнение от design »

абе като стана вапрос за сънища много ми е странно намене например как супер много хора сануват че падат от високо... и аз в тва число.и всичко си е направо истинско.веднъж обаче си спомням че докато падах се сетих че тва е сън и сам се накарах да се сабудя.обаче ина4е си е истинско...се ено съм в безтегловност.аз мисля пък и някаде бях чел че сънищата са проява на подтисната и недобре развити пророчески способности.демек ако бяхме еволуирали по бърже сега щяхме да можем да предсказваме бъдещето.
Изображение
Аватар
kitikri
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 552
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 14:50 pm
Местоположение: /dev/null
Обратна връзка:

Мнение от kitikri »

design написа:Изображение
Това е Тириъл бе! :D :lol:
Аватар
design
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Апр 13, 2005 0:54 am
Местоположение: Starata Zagora
Обратна връзка:

Мнение от design »

kitikri написа:Това е Тириъл бе! :D :lol:
ами незнам кой е но със радост бих научил нещо повече за него ако имаш инфо :D
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

design написа:
kitikri написа:Това е Тириъл бе! :D :lol:
ами незнам кой е но със радост бих научил нещо повече за него ако имаш инфо :D
попитай дядката от диабло за него 8O :lol: :twisted:
Аватар
design
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Апр 13, 2005 0:54 am
Местоположение: Starata Zagora
Обратна връзка:

Мнение от design »

не играя Диабло(за съжаление или не) :?
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

design, тaзи безтегловност всъщност е истинскaтa aтмосферa нa aстрaлa.Онези които сa я изпитвaли ще потвърдят че тaм нaистинa все едно си във водa и все пaк можеш дa се движиш много бърьо при определени условия. Кaто четa постa ти, aко порaботиш нaд осезaнието си през деня можеш дори дa проектирaш в aстрaлa.
Публикувай отговор