Папата умря

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Папата умря

Мнение от rumo »

3 дена вече от как папата умря. по новините ни проглушиха ушите ,а тука в окултния форум нищо! Първият ми въпрос е :имаше ли смисъл да ни ни говорят толкова за него при условие ,че ние сме православна държава-аз лично адски(не знам дали е много подходяща тая дума тука :lol: ) се изнервих на БТВ-то , на предният дена почина един от наи-големите български певци и нямаше почти нищо за него.
Второ:наистина ли е бил толкова велик човек - мен лично не можаха да ме убедят , в тази институция католическата църква има толкова много финансови средства-не съм чул по някъкъв начин да се подпомагат социално слабите държави из Африка и Азия да речем, щото само да се говори ,че имало неравнопоставени хора и изнемогващи от глад е едно ама да се направи нещо за тях е друго!Не стига да се правят курбанчета за безплатен обяд само около католическите църкви
И трето:някои вярва ли че папата (не само този) стои по-близо до бог от останалите хора -мен лично хич не ми се вярва. Толкова неща за живота на Исус се крият във Ватикана , време е вече да се вземе решение да се разкрият публично някои истини .
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Виж, аз не вярвам във папството, но този папа просто беше невероятен. Голяма личност и много неща е направил. Заслужава си да му се отдели време.
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Чак пък толкоз
Малко ли хора мрът по земата та за един папа да се превземаме 2 месеца
Аман вече радио да не си пуснеш (все за папата слушаш)
Телевизия да не си пуснеш (по всички канали го дават)

СТИГА писна ми
:angry:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Ами какво се учудваш това е американския начин на правенв на новини. Опсебват те и после те контролират.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Папата е велик човек. Помага за падането на берлинската стена, за премахването на кумунизма, обикалял е по света и е подпомогнал за спирането на враждата м/у религиите... и още куп работи. Заслужава не 2-3 дена да дават за него по телевизията ами 2-3 години.
Аватар
[Sz]T-Rex
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 782
Регистриран на: Чет Фев 05, 2004 15:34 pm
Местоположение: по света и у нас
Обратна връзка:

Мнение от [Sz]T-Rex »

Аз до колкото знам , този папа е бил единствен по рода си до сега , в смисъл , както другите казаха , той е управлявал с мир и е целял СВЕТОВЕН мир.Бил е мноо добър човек.За пример мога да ви дам онзки турчин (забравих как се казва) който мисля 87(там някъде) година е прострелял папата в областта на белият дроб(пак там някъде), след което папата отива в затвора при този турчин и му дава милостиня или там както се казва .. ае с 2 думи -> добър човек.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Нормално е този папа да е един от наи добрите, все пак е папата на 20 век. Като такъв той е видял както ужасите на войната така и създаването на телевизията и безжичните комуникаций. Именно за ради това е трябвало да бъде един модерен папа от нов вид, нестандартен. Това всичкото до различава от предишните. Просто е бил първия.
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

[Sz]T-Rex написа: Бил е мноо добър човек.За пример мога да ви дам онзки турчин (забравих как се казва) който мисля 87(там някъде) година е прострелял папата в областта на белият дроб(пак там някъде), след което папата отива в затвора при този турчин и му дава милостиня или там както се казва .. ае с 2 думи -> добър човек.
Ами защо същия тоз "мноо добър" човек не даде амнистия на един напълно невинен българин замесен в атентата срещу него -жертва на политически игри , а го остсви да му изгният кокалите в затвора още повече че самия папа твърдеше че никога не е вярвал в българската следа
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

rumo написа:
[Sz]T-Rex написа: Бил е мноо добър човек.За пример мога да ви дам онзки турчин (забравих как се казва) който мисля 87(там някъде) година е прострелял папата в областта на белият дроб(пак там някъде), след което папата отива в затвора при този турчин и му дава милостиня или там както се казва .. ае с 2 думи -> добър човек.
Ами защо същия тоз "мноо добър" човек не даде амнистия на един напълно невинен българин замесен в атентата срещу него -жертва на политически игри , а го остсви да му изгният кокалите в затвора още повече че самия папа твърдеше че никога не е вярвал в българската следа
щото е бил толкова стар че е забравил за него ,знай ли се :roll: :mrgreen:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Недейте така, лично съм се здрависвал с папата и имам снимка с него в Рим. Щом казват че еврей и мюсолмани се моялт за него значи той като личност сам си го е извоювал за да го уважават и ценят като личност. Колкото за новините ... е то това ни е известно и мижавата телевизийка бтв го прави и това е много стар трик, взимаш най-дебния проблем, представяш го като голям... всичко зависи от това как си го представил и за колко време... най-ефтиния трик за манипулация, но всички го ползват. Глупаци...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

мм идеята ми е че не уважавам папата от гледна точка на религията .. но го уважавам като човек .. допринесъл много на хората по света .. както някой каза там .. все ключови събития .. които решава по мирен път и важното е че хората го слушат и му вярват .. естествено смешно ми става като вида сумати и хора с промити мозъци да се молят с него ... единственото което ме радва е както каза някой че е много добър човек и не използва факта че хората са обезумели и го смятат за "кво беше там на бога"... и кво ли ще стане ако новия папа се окаже някой ненормалник и използва хората .. по друг начин замисляли ли сте се ..
мен не могат да ме манипулират чрез религията .. но всичките милиони хора там 100% съм убеден че могат да се манипулират супер лесно ..
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Замени думичката милиони с 1,2 милярда :wink:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

естествено по навик съм написал че са милиони .. :arrow: страшно много си прав .. дано да не го замести някой ненормалник че тогава ще стане литъл скери :)
rumo
Потребител
Потребител
Мнения: 221
Регистриран на: Пон Дек 01, 2003 11:28 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от rumo »

Tъй тъй с една дума нищо не е направил , това което го каза някои там за падането на комунизма и за берлинската стена са бошлаф приказки , ако чакахте от папатая да я събори...добре че "колелото на историята се върти само напред".Че е помирил хората от различните религии също не е вярно -никой не може да ги помири, те за това са религиите да разделят хората А това че е бил добър човек нищо не ме топли (нито пък вас).Папата е за парлама да го разкарват по света и да му се кланят ония 1,2 милиярда , а уж им е казано"идоли да нямате".Ония другите 2 милярда и кусур и те си имат парлама и тъй върви тоя свят никой не мисли със собствената си глава , а чака да му кажат свише какво да прави....
Аватар
PathFinder
Потребител
Потребител
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Авг 15, 2003 10:10 am
Местоположение: Mars 1 Base

Мнение от PathFinder »

Аз пък нямам мнение .... 8O
Search and Explore
Публикувай отговор