Сатанизма

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

яко е мен ме зарадва особено оная статия за извънземното .... то не че има нещо общо със сатанизма но беше в news :)
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

DeathLord имaш много яко хоби :twisted:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Нали :) :)
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

jerry написа:DeathLord имaш много яко хоби :twisted:

Добре дошъл в клуба!!!!!!! :twisted:
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

vandala написа:
jerry написа:DeathLord имaш много яко хоби :twisted:

Добре дошъл в клуба!!!!!!! :twisted:
знаем се :D
Аватар
emvi
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 15:16 pm

Мнение от emvi »

aз 6те кaйa не6тъ кум сaтaнизмa(изжинете име и ми кaйете aко някои преди мен го е кaзa) aз просто бих кaзaлa 4е сaтaнизмa е не6тъ измислено от попожете ж цуркжaтa!тоест 4е се обижaт непокрустени децa не е било жярно(зa тогaжa) просто попожете сa го измислили зa дa плa6aт богaтите! (тоест дaлaжерaтa е те дa плa6тaт дa им се покрустят децaтaзa уй дa не ги обият сaтaнистите)другото,което е,4е сaтaнизмa е по приемлижо кaто религия зa дне6ните поколения (aз сум си християнкa де) зa6тото нямa тупи(изжинете ме изрaзa) бойи зaпожеди от родa нa-нa ло6ото се отжр16тa с добро,по4итaи по-ж1зрaстните,не йижеи ж охолстжо,не буди рaзхжурлян и тн!тези прaжилa секи един от нaс ги е нaру6aжaл предполaгaм!ж сaтaнизмa 4aст от прaжилaтa сa-aко някои те дрaзни они6тойи го!,нямa6 прaжо aко си ж 4уйд дом дa нaхaлстжa6 и тн...просто сa по жероятни тези прaжилa дa се спaзжaт отколкото бойиите мaкaр 4е нaистинa мноо хорa сa християни! :винк: :винк: :винк:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Изключително повърхностно и глупаво мислене според мен.
Религията не е нещо което трябва ти пасва най-добре, а нещо към което да се стремиш.Затова и като си толкова 'лош' трябва да се стремиш към промяна не да си намериш религия която толерира тези ти недостатъци да ги наречем.Ако унищожиш този който те дразни нали започваш да деградираш,да се връщаш назад, да ставаш като животните какъв напредък ще постигнеш с религия която на нищо не те научава даже напротив толерира най-лошите ти черти?

Междо другото като стана въпрос за добро и лошо според мен тези неща не са толкова важни в същността си имам в предвид че примерно сега ако излезеш от къщи и убиеш някой и какво от това?Ти изпълняваш отреденото ти т.е и да си добър и да си лош не е чак толкова различно просто двете страни на нещата.Обаче проблема при хората е че не може хем да си примитивен и зъл - да убиваш, да крадеш,да лъжеш и т.н и в същото време да израстваш духовно, нещо което вече е наистива важно.Просто при хората това не може да се получи затова и трябва да се стремят към доброто и изобщо към религиите които го имат за основна идея защото това може да помогне наистина за духовното израстване, което и трябва да бъде основна цел на живота според мен.
Аватар
emvi
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 15:16 pm

Мнение от emvi »

за някои неща в сатанизма не съм съгласна и аз-да обиваш когато някой те дразни!обаче ако трябва да се стремим кум това да спазваме правилата на религията си ...то би било станно,защото не трябва да правим секидневните си неща!не трябва да живеем в охолство(тоест да нямаме много неща,пари,компютри и тн....)И тук вместо да се развиваме то ще се върнем към примитивен начин на живот без повечето технологии (това си е мое мнение)
Публикувай отговор