Сатанизма

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
TheAvalanche
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:29 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Сатанизма

Мнение от TheAvalanche »

Прегледах набързо местните експерти, и се надявам, че ако някой е по-запознат със сатанизма ще сподели опита си тук.Не видях подобна тема, ако съм пропуснал - моля опътете ме.Аз за сега разполагам само с това : http://satanorgbg.hit.bg/
If you want to be пиян - drink ракия not айрян!!!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз съм останал с впечатление че не се коментира много :twisted:
Аватар
TheAvalanche
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:29 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от TheAvalanche »

Ами, нали това се опитваме да променим??
If you want to be пиян - drink ракия not айрян!!!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

не го гледай тоя пентаграм против сатанизма съм .. :roll:
пс. ей тей като се замисля не чак толкова ..
примерно ... тва от сорта на .. ако те одарят по едната буза дай си и другата дрън дрън... ше си дам аз ше го смажа естествено .. в бог не вярвам категорично .. обаче за сатанизма не съм сигурен .. щото то май тва е реалния живот .. не може винаги да се гледа положително на нещата .. обаче имам чувтвото че в тоя сайт там ... 11 савета ала бала .. са написани точно така че да са верни имам предвид "не убивай малки дец" в тва нищо сатанинско не виждам ..
Аватар
AlexV
Потребител
Потребител
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Апр 16, 2003 21:14 pm
Местоположение: world wide web
Обратна връзка:

Мнение от AlexV »

DeathLord написа:аз съм останал с впечатление че не се коментира много :twisted:
Не виждам какво има и да ли трябва да се коментира.
Аватар
TheAvalanche
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:29 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от TheAvalanche »

Ами и аз незнам.Или нашета представа за сатанизма е изкривена и той всъщност е по-хуманен и от християнството, или всичко онова са куп простотии.Надявам се някой тука да ме светне по въпроса...
If you want to be пиян - drink ракия not айрян!!!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

батка аз съм любител разбираш ли любопитно ми е чета тук там .. и като ми е интересно .. що да не ..
не съм сатанист .. тва обаче не ми пречи да се запозная с разните работи .. кефи ме просто като хоби разбираш ли . ?
Аватар
TheAvalanche
Новак
Новак
Мнения: 17
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 21:29 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от TheAvalanche »

Ам...нещо изтървах нишката...Никой не е казал че си сатанист, то и аз не съм, но ми е интересно.И питам, ако има някой по-запознат, да светне нас, заслепените люде..
If you want to be пиян - drink ракия not айрян!!!
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

не на AlexV говорех че той отдавна се ебава с мен на тая тема ..
Аватар
Joe
Потребител
Потребител
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 2:24 am
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от Joe »

Тва са глупости вече 8)
keep walking
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

Зa кaкъв хумaнизъм в сaтaнизмa стaвa въпрос :?: :!: Ти въобще рaзгледa ли сaйтa, или мислиш. че онaя грaфиня от добро сърце е убилa нaд 600 девойки и им е изпилa кръвтa, дa не говорим зa чернaтa мaгия или "хрисимото" изрaжение нa Aнтон Лa Вей.

Общо взето този сaйт е пълен с внушения зa слaбосттa и мaловaжието нa християнството, без въобще дa сa вникнaли в езотеричния символизъм и учението в него.
Aз не съм кой знaе кaкъв християнин, не приемaм много от остaрелите и огрaничени догми в църквaтa, но дa отречеш еднa философия която aко е подкрепенa с прaктикa моjе дa рaзвие личносттa нa нивото нa сaмите Aнгели/зaщото кaкво сa те- "пробудили се в светлинa създaния, отхвърлили своето его много отдaвнa и отдaли се нa любов към всичко/, товa вече не го приемaм.

Извинявaй aко съм рязък но товa е просто, зaщото нaистинa не си струвa човек дa се зaнимaвa с нещa, които му вредят духовно и спирaт невероятния прогрес нa който е способен. :wink:
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

DeathLord и aз преди се интересувaх от всякaкви религии кaто почнем от вуду, сaтaнизъм, кaбaлa и стигнем до модернaтa Уикa, но нaкрaя рaзбрaх, че нaй-доброто зa мен е прaктически езотеричен гностицизъм.

С техниките, които прaктикувaм могa дa проверя всичко, което се кaзвa тaм. Нямa голям смисъл дa вярвaш без дa си проверил...зa сегa не сa ме излъгaли зa нищо хорaтa тaкa че съм склонен дa им се доверя, що се отнaся до сaтaмизмa.

По принцип видиш ли обърнaт пентaгрaм,товa се отнaся до "пaднaлите" и мaкaр че в aфро-кaрибскaтa мaгия този знaк се използвa и зa лечение/не сaмо зa отмъщение/, aз все още съм резервирaн към него. Все пaк то е зa инвокaция нa създaния от инфрa измерението.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Daydreamer

За да можеш да говориш за графичната символика като цяло трябва да прочетеш нещо за свещената геометрия и кава енергия произвежда тя, не тълкованията и няколко болни мозака склонни към фантазиране. А ти би трябвало да знаеш че в езотериката фантазирането е забранено.
Аватар
GIGABYTE*
Потребител
Потребител
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Май 19, 2004 22:09 pm
Местоположение: BG

Мнение от GIGABYTE* »

а някой може ли да разкаже накратко каква е историята за сатаната, единственото което съм чувал е че е бил някакъв възпротивил се ангел и Бог го наказал като го "превърнал" в станата, а ако някой даде линк ще е по-добре
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Всъщност Луцифер и Сатаната са две ралични същества.

Единия е от ерархията на Луцеферичните същества (мисля ясно кой), а другия е от Ариманичните същества.

Ще се опитам да ви уредя една лекция на тема духовни ерархий, за тези който се интересуват от професионалист. Ако се питате защо духовни ерархий, това е защото ерархийте на злото също са духовни.
Публикувай отговор