Видове Наркотици ии Деиствието им

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Momcho
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 10:29 am
Местоположение: Cashville

Мнение от Momcho »

Има няква нярна част.
Обаче най-добре е да прочетете в http://www.erowid.org
Там поне си е самата истина :!:
Аватар
DaChamp
Потребител
Потребител
Мнения: 214
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 0:09 am
Местоположение: Пред 6тайгата

Мнение от DaChamp »

jerry написа:
Momcho написа:
jerry написа:A ценa дa кaжеш? :lol:
Екстази - 10/15 лв. 1 таб
Кокаин - 80/100 лв. 1грам
Амфетамин - 30лв. 1грам
Пико - 30/35 лв. 1грам
Марихуана - 1лв.=1цигара 5лв=5г 10лв=10г 50г=30/35лв.
ЛСД - 40лв. четворен картон
Хероин - 60лв. 1г (различно)
Стафф - 10лв. 4/10г
Дилъри такива :twisted: Еей къде е MasterCop да ви каже той на вас :twisted: ... Шегичка :D




Чувал съм че тревата уврежда половите органи и намалява спермата. Димек след 100-тното напушване и няма да ти става. Това вярно ли е? Всмисъл аз никога не съм пушил макар че са свивали/пушели едни траби до мене и няма да пуша защото почнали по добре да се гръмна.
мога да се закълна че след 100ното напушване ти става патката :lol: :wink: един мой приятел ( то са много ама..) мн повече от 100 пъти се е накозвал и съм го питал за тва и вика че няма никви проблеми.....Може би зависи и от организма там нз вече :roll:
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

DaChamp написа:
jerry написа:
Momcho написа: Екстази - 10/15 лв. 1 таб
Кокаин - 80/100 лв. 1грам
Амфетамин - 30лв. 1грам
Пико - 30/35 лв. 1грам
Марихуана - 1лв.=1цигара 5лв=5г 10лв=10г 50г=30/35лв.
ЛСД - 40лв. четворен картон
Хероин - 60лв. 1г (различно)
Стафф - 10лв. 4/10г
Дилъри такива :twisted: Еей къде е MasterCop да ви каже той на вас :twisted: ... Шегичка :D




Чувал съм че тревата уврежда половите органи и намалява спермата. Димек след 100-тното напушване и няма да ти става. Това вярно ли е? Всмисъл аз никога не съм пушил макар че са свивали/пушели едни траби до мене и няма да пуша защото почнали по добре да се гръмна.
мога да се закълна че след 100ното напушване ти става патката :lol: :wink: един мой приятел ( то са много ама..) мн повече от 100 пъти се е накозвал и съм го питал за тва и вика че няма никви проблеми.....Може би зависи и от организма там нз вече :roll:
И все пак да си ризкувам патока е доста тъпо :roll: Всмисал ще ми трябва... :twisted:
Аватар
DMX
Потребител
Потребител
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 23, 2004 22:39 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от DMX »

Абе като не си пушил кво говориш. Напуши се един път и тогава говори, дали ти ставала патката, еми ша става ми. Тя и от цигарите се прецаква спермата, но ...

А пък тва за приятелката ти незнам. Към марихуанката не може да се пристрастиш, е само психическо. По едно време бая пушил тука с приятелите, ама ся не пуша, е от време на време като намеря някой, но тва става рядко. За сметка на тва спрях да пия и ми е по-добре напушен да летя, от колкото пиян да пълзя. Тва е... и да знаете не прекалявайте, щото не е много добре.
По-добре напушен да летя,
от колкото пиян да пълзя.
mitakoff
Потребител
Потребител
Мнения: 148
Регистриран на: Нед Юни 16, 2002 18:28 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от mitakoff »

DMX написа:Абе като не си пушил кво говориш. Напуши се един път и тогава говори, дали ти ставала патката, еми ша става ми. Тя и от цигарите се прецаква спермата, но ...

А пък тва за приятелката ти незнам. Към марихуанката не може да се пристрастиш, е само психическо. По едно време бая пушил тука с приятелите, ама ся не пуша, е от време на време като намеря някой, но тва става рядко. За сметка на тва спрях да пия и ми е по-добре напушен да летя, от колкото пиян да пълзя. Тва е... и да знаете не прекалявайте, щото не е много добре.
е доста силен афродизиак си е :) пък и какви работи ми хрумват после. е хубаво де обясни ми като пуша от 9-и клас как не съм се пристрастил и не съм станал тъп. доста по-тъпи хорица има дето водят пълноценен живот. е за съжаление ще трябва да се откажа от дребния порок че там дето мисля да уча след две години изключват директно за употреба на наркотици и алкохол :)
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

DMX написа:А пък тва за приятелката ти незнам. Към марихуанката не може да се пристрастиш, е само психическо. По едно време бая пушил тука с приятелите, ама ся не пуша, е от време на време като намеря някой, но тва става рядко. За сметка на тва спрях да пия и ми е по-добре напушен да летя, от колкото пиян да пълзя. Тва е... и да знаете не прекалявайте, щото не е много добре.
Познaвaш ли Мимa викaт и Мукa?
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Momcho написа:Mарихуана - 1лв.=1цигара 5лв=5г 10лв=10г 50г=30/35лв.
да бе помня времето когато джоинта беше левче сега холандеца е 4лв за грам ..
ze
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 14:41 pm

Мнение от ze »

Потърсете за Салвия Дивинорум, ако някое психоактивно в-во има нещо общо с раздела "окултно" то това определено е Салвия Дивинорум. Да отидеш в одвъдното и през времето и пространството, да пробиеш бариерата на реалността. Да умреш и да се родиш на ново. Това не е наркотик. Това е....
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

.... най- голямата глупост дето съм чувал скоро време ....
Публикувай отговор