Какво става с духа, след като напусне тялото?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Значи има вероятност моят син да е баща ми или майка ми, ако пола се запазва?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Не няма такава вероятност, пък и пола не винаги се запазва.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Kyuku написа:Значи има вероятност моят син да е баща ми или майка ми, ако пола се запазва?
Всъщност си прав. има случай в който бащата на един човек се преражда в дъщеря му.
Аватар
Joe
Потребител
Потребител
Мнения: 309
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 2:24 am
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от Joe »

lutar написа:
Kyuku написа:Значи има вероятност моят син да е баща ми или майка ми, ако пола се запазва?
Всъщност си прав. има случай в който бащата на един човек се преражда в дъщеря му.
Абе тва не може ей така да се твърди, никога няма да се разбере истината, въобще дали има дух, кво става с него и такива неща ...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

абе кой ти твърди врели некипели? Твой си е избора дали да вярваш. Аз казах това, което ти казвам е проверено.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Kyuku: Като ти казва "имало е случай" не означава весеки път, винаги че е така. За това ти писах че няма такава вероятност защото се случва рядко. (поне така мисля)
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

admin, досетих се. :wink:

lutar, хипнозата ли е единствения начин да си спомня за предишните ми животи и ако да ще ми препоръчаш ли някой човек който я практикува успешно.
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Kyuku

Много си малък за това. Не си пълнолетен за да вземаш сам решение за подобно нещо.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

Че това не е ли нещо позитивно? След това няма ли да се почувствам по-мъдър като знам какъв съм бил преди, какво съм правил и как съм мислил?
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Kyuku написа:Че това не е ли нещо позитивно? След това няма ли да се почувствам по-мъдър като знам какъв съм бил преди, какво съм правил и как съм мислил?
Да така е, но родителите ти могат да не разберът и за какво става дума и да са на по различно мнение от теб и дали това ти е необходимо.
Аватар
Kyuku
Потребител
Потребител
Мнения: 393
Регистриран на: Сря Дек 29, 2004 21:54 pm
Местоположение: Somewhere in the Shadows

Мнение от Kyuku »

За сега със сегашните си знания за миналите си животи като че ли съм си добре :D , но непременно в този си живот ще се подложа на хипнотизация. :tongue:
Аватар
Daydreamer
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 19:49 pm
Местоположение: sz
Обратна връзка:

Мнение от Daydreamer »

Един мъдър човек кaзa, че не винaги сме готови дa видим злото, което сме сторили в предишните си прерaждaния.

Обикновено aко търсим промянaтa ни се покaзвa сaмо толковa колкото трябвa.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Kyuku: Хипнозата не е проблем, по-дълбоките трансове се наричат регресия и прогресия. Там дълбочината е по-голяма. Ако някой ти каже че си се прераждал 10 пъти да знаеш че те лъжи. Никой неможе да ти каже точно колко пъти си се преродил.
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Аз лично не вярвам в това за духа или за прераждането например

Всеки човек си е единица и нещо различно - в смисъл живее си , мре и тва е the end - няма дух , няма прераждания , няма тунел със светлина и глупости

Иначе приемам, че има Бог , ад и рай , но това с преражданията и духът , който не умира...не ми допада

Живееш си сега и това е 1 шанс докато го изгубиш

Така мисля и ми е много хубаво да не се затормозявам с какво каде как и защо като умрем или преди да се родим е ставало и ще става :mrgreen:
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

SimonseN написа:Аз лично не вярвам в това за духа или за прераждането например

Всеки човек си е единица и нещо различно - в смисъл живее си , мре и тва е the end - няма дух , няма прераждания , няма тунел със светлина и глупости

Иначе приемам, че има Бог , ад и рай , но това с преражданията и духът , който не умира...не ми допада

Живееш си сега и това е 1 шанс докато го изгубиш

Така мисля и ми е много хубаво да не се затормозявам с какво каде как и защо като умрем или преди да се родим е ставало и ще става :mrgreen:
И така мисли всеки прагматичен човек, който е решил да не си тормози главата с "глупости" и затова отрича тези неща.
Публикувай отговор