Може ли да се вярва на гадатели/ки ??

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Може ли да се вярва на гадатели/ки ??

Мнение от DeathLord »

Значи съществува ли такова нещо от сорта на те сички са шарлатани/ки обаче някои познават...
За мен всички са шарлатанки но имам нещо в предвид свързано с моята приятелка и МНОГО ме интересува ...
Има ли в Стара Загора гадателки които познават.. и изобщо може ли да се вярва в подобно нещо

моля за компетентен отговор по този въпрос ...
примерно : Lutar ти кво мислиш по този въпрос...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Не мисля да коментирам или да ти казвам каквото и да било за да не ти стане гадно. :wink:
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Аватар
Momcho
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 10:29 am
Местоположение: Cashville

Мнение от Momcho »

Ами до колкото знам са шарлатани ,обаче има единични случеи(като баба Ванга).Ся чух че има някав в северна Булгария дето е познава сичко,ама нз каде точно беше.
Аватар
BoJaNa
Lady Spam
Мнения: 134
Регистриран на: Пон Авг 16, 2004 15:04 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от BoJaNa »

Ам...то и на мен никак не ми се вярва, че познават нещо, но майка ми се "зарибяваше" с няква баба, че тай де въпросното бабе казало някви там работи на майка ми, които се случили! Преди време един авер и той ми разправя за същия случей само, че с неговото майче, та ако искаш мога да питам къде и кои са тия! :)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

lutar написа:Не мисля да коментирам или да ти казвам каквото и да било за да не ти стане гадно. :wink:
ми то вече ми е гадно и то супер много .. тей че давай кажи ми ако трябва да на ЛС за какво става въпрос ... и без тва усещам как ми се променя живота и как .. сичките ми принципи отидоха на кино .. тей че ..ми трябва малка подкрепа ..
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

BoJaNa написа:Ам...то и на мен никак не ми се вярва, че познават нещо, но майка ми се "зарибяваше" с няква баба, че тай де въпросното бабе казало някви там работи на майка ми, които се случили! Преди време един авер и той ми разправя за същия случей само, че с неговото майче, та ако искаш мога да питам къде и кои са тия! :)
ми незнам .. аз изобщо не вярвах в такива работи .. но като отидоха при няква баба 2-3 момичета които познавам + приятелката ми ... и тя като ми разказа за кво става въпрос .. и как сичко и познала .. естествено никога не би ме излъгала ... следователно бабата наистина и е познала нещо .. уфф направо незнам ще се хвърля от блока ей сега .. :(
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

бъдещето нали не е точно определено .. То трябва да представлява причинно-следствена връзка следователно .. това бъдеще може да се промени по обратния път на логика .. Кармата ако щете така я наречете ..
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

кармата можеш да си промениш но не и съдбата.
Кармата е земния нипът който зависи от нас,а съдбата е определеното ни от горе (тва дето уж ни еписано) то ще се случи каквоти и да направиш.

Глегачите немогат да определят съдбата ти или пък да казват че я виждат те могат да виждат само кармични последици от последователностана сегашните ти причинно следствени връски.

С една дума изкам да ти кажа че небива да се притесняваш за неща които не са се случили защото те могат и да не се случат. Не приемай предсказанията защото ти така се програмираш те да се случат живей живота си без да се съобразявяш с пророчества и предскаания. Дъди себеси и вярвай на импулсите който душата ти дава. Никога не бади неуверен защото така друг ще управлява животати. Бади силен и уверен в себе си.

Успех. :wink:
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

това ми трябваше ... мерси много .. между другото във стандарта вчерашния .. четах една статия там за някъв ... пич от русия дето "моделирал бъдещето" .. там прочетох горе долу същото и ся се уверих и съответно успокоих напълно ...
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Ако наистина има съдба каквото е писано това ще стане ако няма няма да стане дефакто нищо не зави си от теб за това бади спокоен и не се тревожи :!: :)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

пфу тая темя я бях забравил и сичко мина и от свои опит знам че на гадателки знахари педали и лайнари не може да се вярва по простата причина 4е всичко се оказаха пълни глупости и да и господ няма и съдба и карма и кво да говоря повече от теб зависи кво ще се случи .. ти определяш бъдещето си ...
ако учиш много => приемане в добър университет => след тва прекрасна реализация кво да говоря
сега нашумя една фраза

"абе не ме занимавайте с глупости бе"


:roll: :P :P


:lol: :lol: :lol:

има ги но явно не си разбрал за какво всъщност става дума
Аватар
NightWolf`
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 565
Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 17:30 pm
Местоположение: Из Стара Загора
Обратна връзка:

Мнение от NightWolf` »

Ам в СтараЗагора нали имаше една "Момера" или нещо подобно, която много познавала.....
Now the magic has gone
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Тя сигурно мята бобец :twisted:
Аз примерно не вярвам в подобни истории т.е. не и по начина по който повечето хора го възприемат и разбират. Ти сам можеш да разбереш какво ще ти се случи или за истински важните моменти в живота си, просто трябва да следваш знаците :wink:
Ето ти един малък пример.
Излизаш на вънка и казваш: Ааа то ще вали. Как стигаш до това заключение ? Наблюдаваш небето и облаците, промяна в климата примерно захладнява леко и т.н. т.е. следваш знаците и познаваш че ще вали.
Умф трябва обаче много да четеш на тази тема ако действително те интересува.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

И все пак баба Ванга е познавала много от хората преди да влезнат при нея и тя е знаела какво са говорели/мислели за нея... нали?
The Feeling
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 657
Регистриран на: Вто Фев 11, 2003 15:04 pm

Мнение от The Feeling »

Ванга е изключително рядък феномен за който времето и мястото не съще ствува :wink:
Публикувай отговор