Може ли да се вярва на гадатели/ки ??

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Аз малко ... не вярвам във времето или поне никой до сега не е успял да ме убеди в съществуването му.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Изкривяването на времето съществува според учените. Те твтрдят че ако се въртиш със определена скорост и във определена посока около земята при тебе ще изминат 5 минути а там долу на земята ще изминат 50 години. Това е невъзможно щото дори и да се изобрети такъв летателен апарад който да лети със такава скорост около земята то центробежната сила ще е толкова голяма че астронавтите ще станат на хартий.

Аз пък все си мисля че в центъра на вселената има огромна черна дупка или нещо около което се въртят всички звезди и галактики. И можеби във по далечните галактики времето тече по бързо отколкото във по близките. Това е само фантазия която съм си съчинил аз но все пак е възможно.

Аре стига съм фантазирал че сам на себеси се смея :lol:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Изкривяването на времето и пространството съществува в общата теория на относителността на Айнщайн и това е свързано с черните дупки. Времето и пространството се изкривяват в центъра и до безкрайност (сингулярност). Центъра на черната дупка представлява един единствен безкрайно плътен атом наречен сингулярност, там се предполага че дори времето и пространството спират да съществуват, защото след влизането на обекта отвъд хоризонта на събитията, времевата линия на обекта съдържа крайна точка на самото време и никоя възможна линия-свят не пресича хоризонта на събитията. Това е от общата теория на относителност която е доста сложна за разбиране. Има един такъв виц:
Пътуват на един кораб от Европа за щатите Айнщайн и разни там хорица, Айнщайн излезнал на палбата за глътка въздух когато до него дошла една журналистка и му казала:
- Може ли да обясните вашата теория?
Той си погледнал часовника и тя го попитала пак:
- Какво, нямате време да ми я обясните ли ?
Той отвърнал:
- Не, няма да ми стигне пътуването за да ви обясня въведението само.

The Feeling говори за друг вид пречупване на времето. Представи си една чертожна линийка. 90% от хората по земята са достатъчно близко до нея че виждат само линията която е пред очите им да кажем делението на линийката на което пише 5 см. Останалите 8% хора стоят малко по-назад и виждат не само делението на линийката на петте сантиметра, но и малко на зад и малко на пред т.е. техния поглед върху линийката е малко по-голям. Останалите 2% хора те пък стоят още по-назад и може би виждат цялата линия или ако не цялата то голяма част от нея.
Публикувай отговор