Случайност или не???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
wiSHmaKeR
Модератор
Модератор
Мнения: 514
Регистриран на: Сря Дек 18, 2002 17:02 pm
Местоположение: Valhalla (Nowhere lands)
Обратна връзка:

Мнение от wiSHmaKeR »

Моя часовник в момента показва 17:18 :lol:
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Traxas написа:ze, мисля че е въпрос на нагласа. Всеки път като го погледнеш часовника ти си мислиш че трябва да се случи нещо лошо, а като мислиш негативно има много- по голям шанс да ти се случи нещо лошо. Позитивно мислещите живеят по- дълго и по- добре от негативно мислещите. От опит знам че когато си мислиш много, че нещо ще се случи(най- вече лошо) то се случва. Пробвай да мислиш позитивно и се надявам живота ти да стане по- добър.


А сега малко друго което не е точно по темата, но е пак за силата на числата. Спомних си че като бях малък- на 5 или 6 годинки- аз и един мой приятел стояхме на една тераса. Той ми каза, че знае една комбинация от числа която ако я кажеш на някой когото гледаш се случва нещо лошо. Казвахме я тази комбинация почти цял ден гледайки към хората които минаваха по улицата и наистина им се случваше нещо лошо- някои се спъваха, падаха, други ги заваля дъжд и ги хвана без чадър, трети падаха в локвите, както и много други дребни неща които не мога да си спомня.Когато не казвахме числата не се случваше нищо, но когато ги казвахме се случваше. Пробвах го после и сам когато съм излизал на разходка и пак работеше. Но вече не ги помня тези числа, но си спомням че работеха. Сега като се замисля може би не толкова че те са били вълшебни, а са служили като средство за съсредоточаване и вярвайки че работят аз съм изпращал някакви негативни вълни.
и сега кажи, че числата са 4 8 15 16 23 42, и ще ти кажа че много филми гледаш ...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

aз и aз нaпоследaк мн съвпaдения с чaсовникa нaцелвaм рекордa ми е обa4е 17:17:17 еи твa ве4е е сериозно съвпaдение не вярвaм че е нещо тaм свързaно с мaтрици и глупости просто се кефя кaк се тaкa се получaвa .. твa стaнa точно в един ден преди седмицa когaто имaх изпит и от тогaвa сaмо комбинaции ...
REALITY
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Апр 02, 2007 14:24 pm

hi

Мнение от REALITY »

И при мен се е случвало..
аз рядко поглеждам часовника, но имах период в който ми се повтаряше часа които сам видял предния ден когато сам го погледнал.
и това с еднаквите числа на часовника..
сигурно е съвпадение, явно доста савпадения се случват.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ми то не става въпрос да гледам часовника през 2 минути ...5 пъти го поглеждам .. и 5те все са някви странни комбинации...

осетих се че имам мн реална представа за времето ... което явно влияе на тези съвпадения ...
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Хайде и на мене взе да ми се случва... 80-90% от случайте когато случайно или нарочно погледна часовник дори и да не е сверен показва 17:17, 12:21, 12:34...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ми обеснявам си го от сорта на усет . не мисля че е нещо свръхестествено.
Публикувай отговор