Случайност или не???

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

K-man
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 0:36 am

Случайност или не???

Мнение от K-man »

Значи, искам да ви разкажа на какво нещо сам свидетел или потарпевщ(незнам как е по-правилно да се израза) и така преди около 2 години и половина ,не се сещам то4но кога, когато и да погледнех часовника(става въпрос за електронен или наи-4есто GSM както бе6е при мен) ми показва6е нещо от сорта : 14:14; 1:11; 23:23; 8:08; 12:13: 14:15; 00:00; 18:18; и все такива комбинаций, схващате за какво става въпрос.От началото не ми праве6е впечатление, но след време се преварна в ежедневие,и така в продалйение на около година и нещо.Е не всеки път когато погледнех бе6е така но 80 -90% от случайте да.После спря и сега от скоро пак по4на сащата исотия.Та ви питам дали според вас това е чиста случайност, или има някаква логика в цяалата тази история?И ако има каква е? А случвало ли ви си е и на вас нещо подобно??? Sorry ако темата ви се струва глупава
THE TRUE IS OUT THERE
Аватар
SimonseN
Модератор
Модератор
Мнения: 863
Регистриран на: Вто Апр 08, 2003 12:52 pm
Местоположение: Strasbourg
Обратна връзка:

Мнение от SimonseN »

Пусни тото 8)
Аватар
Nirvana
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1930
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 10:12 am
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Nirvana »

пич, ти си Месията !!! хахахаххаха :D
абе споко, това е просто слуайност...
СПА душ масажиращи слушалки, Фосфорни аксесоари и Smart плувки за риболов, Турмалинови аксесоари
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

аз специално не вярвам в случайностите.
"There is no 'patch' for stupidity."
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Мнение от RauL's FaN »

На мен ми се е случвало няколко пъти да си видя часовника и да е 11:11 :P Всеки човек си има биологичен часовник, и може би когато ти си видял часа в определено време, и организма ти се сеща да погледне часовника пак в същото време и май така се получава. Това е простичката ми теория :)
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Ми погледни го 2мин след това и ако е пак в някоя комбинация, значи нещо си мръднал :) или часовника ти изкарва само комбинации :D
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

K-man простотия и обиден тон няма да се толерира още по-малко в този форум.
K-man
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 0:36 am

Мнение от K-man »

Ок, разбрах, просто тоя ме издразни и помислих, че е редно да се защитя.
THE TRUE IS OUT THERE
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Не и по този начин
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Ти поглеждаш многократно часовника в повечето случаи несъзнателно, просто обръщаш внимание на моментита когато се получават тези комбинаций :wink:
ze
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 14:41 pm

Мнение от ze »

О човече просто си нямаш на представа, Това се почна преди около 10 месеца, след като бях на един рожден ден и една приятелка ми каза 5:55 е , пожелай си нещо... след 30 мин брат ми се обади с ужасни новини (които ще пропусна, защото са твърде лични) за ужасни събития свързани със човек от семейството ми... от тогава живота ми стана пълен ад , нещастие след нещастие след нещастие, вече се чувсвтам съсипан... а тези часове ги виждам 90% от опитите ми да видя колко е часът, 01:01 02:02 11:11 22:22 14:41 е много често , 15:15, 16:16 00:00 01:11 02:22 03:33 04:44 просто друго невиждам разбирам да беше 50 на 50 ама то само такива часове ... и то оттогава почна направо е кошмар... незнам дали има връзка с нещастието което ме преследва но е супер кошмар вече едвам издържам! незнам какво още може да ми се случи...

иначе някъде в нета четох че това било когато предстоели големи промени в модела ти на живот (матрицата се пренареждала) някакви такива глупости на които естествено не вярвам, коеото незначи че живота ми не се е пренаредил... или че не вярвам че това е просто случайност...

Ебаси случайността невъзможно е....
K-man
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 0:36 am

Мнение от K-man »

Аз не си спомниам кога точно започна.Както писах по-горе беше спряло за около няколко месеца, но сега се завърна с пълна сила.Дали са настъпили някакви промени в моя живот? Да, но нищо особено, нищо което да е преобарнало или променило рязко начина ми на живот.Ще съм ти благодарен ако ми кажеш къде точно си намерил информация относно това нещо.Надявам се лошият ти късмет да те напусне и животът ти да се преобарне отново, но в положителна посока.
THE TRUE IS OUT THERE
Traxas
Новак
Новак
Мнения: 14
Регистриран на: Пон Юли 24, 2006 10:56 am

Мнение от Traxas »

ze, мисля че е въпрос на нагласа. Всеки път като го погледнеш часовника ти си мислиш че трябва да се случи нещо лошо, а като мислиш негативно има много- по голям шанс да ти се случи нещо лошо. Позитивно мислещите живеят по- дълго и по- добре от негативно мислещите. От опит знам че когато си мислиш много, че нещо ще се случи(най- вече лошо) то се случва. Пробвай да мислиш позитивно и се надявам живота ти да стане по- добър.


А сега малко друго което не е точно по темата, но е пак за силата на числата. Спомних си че като бях малък- на 5 или 6 годинки- аз и един мой приятел стояхме на една тераса. Той ми каза, че знае една комбинация от числа която ако я кажеш на някой когото гледаш се случва нещо лошо. Казвахме я тази комбинация почти цял ден гледайки към хората които минаваха по улицата и наистина им се случваше нещо лошо- някои се спъваха, падаха, други ги заваля дъжд и ги хвана без чадър, трети падаха в локвите, както и много други дребни неща които не мога да си спомня.Когато не казвахме числата не се случваше нищо, но когато ги казвахме се случваше. Пробвах го после и сам когато съм излизал на разходка и пак работеше. Но вече не ги помня тези числа, но си спомням че работеха. Сега като се замисля може би не толкова че те са били вълшебни, а са служили като средство за съсредоточаване и вярвайки че работят аз съм изпращал някакви негативни вълни.
Аватар
emvi
Новак
Новак
Мнения: 24
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 15:16 pm

Мнение от emvi »

да същност ако вярваш много в едно нещо то се случва наистина!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Traxas написа:ze, мисля че е въпрос на нагласа. Всеки път като го погледнеш часовника ти си мислиш че трябва да се случи нещо лошо, а като мислиш негативно има много- по голям шанс да ти се случи нещо лошо. Позитивно мислещите живеят по- дълго и по- добре от негативно мислещите. От опит знам че когато си мислиш много, че нещо ще се случи(най- вече лошо) то се случва. Пробвай да мислиш позитивно и се надявам живота ти да стане по- добър.


А сега малко друго което не е точно по темата, но е пак за силата на числата. Спомних си че като бях малък- на 5 или 6 годинки- аз и един мой приятел стояхме на една тераса. Той ми каза, че знае една комбинация от числа която ако я кажеш на някой когото гледаш се случва нещо лошо. Казвахме я тази комбинация почти цял ден гледайки към хората които минаваха по улицата и наистина им се случваше нещо лошо- някои се спъваха, падаха, други ги заваля дъжд и ги хвана без чадър, трети падаха в локвите, както и много други дребни неща които не мога да си спомня.Когато не казвахме числата не се случваше нищо, но когато ги казвахме се случваше. Пробвах го после и сам когато съм излизал на разходка и пак работеше. Но вече не ги помня тези числа, но си спомням че работеха. Сега като се замисля може би не толкова че те са били вълшебни, а са служили като средство за съсредоточаване и вярвайки че работят аз съм изпращал някакви негативни вълни.

Много правилно :)
"There is no 'patch' for stupidity."
Публикувай отговор