Несъзнателна телепатия - възможно ли е?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Re: ем..

Мнение от MasterCop »

emvi написа:да,баяджа брутално!якичко!!! на мен ми се е случвало такова нешто с мои приятелки!просто се едно си четем мислите!гледаме някакъв филм и после казваме едно изреченеие заедно например"супер зверски го разкъсаха оня"и деже по4ваме да се хилим,но го приемаме за нормално!с тази моя приятелка един ден ни се случваше почити постоянно да казваме едни и същи неща заедно!:roll:
Защото ползвате едни шаблони "супер зверски" - остава да започнете и с "разбираш ли", "заклеам се" и т.н. шопски изпълнения, брато!

Телепатията сигурно я има... иначе нямаше да измислят такава дума за определят някакво явление!
Аватар
Slav4o
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Май 25, 2009 2:02 am

Re: Несъзнателна телепатия - възможно ли е?

Мнение от Slav4o »

Напълно е възможна та и аз самия развивам телепатия с човек които от дълго време сме заедно !
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Несъзнателна телепатия - възможно ли е?

Мнение от nasenceto »

Slav4o написа:Напълно е възможна та и аз самия развивам телепатия с човек които от дълго време сме заедно !
Нон стоп ми се случва. Например редовно хващам слушалката и в същия момент човека на който съм се засилил да звъня или просто се сещам за него ми дрънчи в същия момент и то при положение, че нямаме ни уговорка ни някъв навик за това време на деня.
Аватар
vnmilen
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 23:00 pm
skype: vnmilen
Обратна връзка:

Re: Несъзнателна телепатия - възможно ли е?

Мнение от vnmilen »

Съгласен съм с admin - може, зависи какво знаеш за телепатията, примерите са доста, някои са доста гадни, за които можеш да научиш - телепатия най-често е "усещане чувствата" на другите; но понякога може да бъде виждане на предмети от разстояние; също така как другите виждат дадено нещо, какво виждат, кои мускули са напрегнали;...

Телепатия мисля че е и когато в разговор с даден човек усещаш притискане в гърба си; задуха; все едно стена те удря; и т.н... При всеки е различно, и не всеки усеща - зависи от теб самия и от хората с които говориш.

Полезното е ако работата ти е свързана с това да тичаш напред-назад и да местиш предмети, или нещо подобно - тогава не ти се налага да тичаш като "муха без глава" :D
Инфомационен портал за Новини, Снимки, Флаш игри, Вицове, Клипове и много други:
http://www.designbordeaux.com/bg/

Изображение
Публикувай отговор