25тия кадър

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

25тия кадър

Мнение от sawo »

Една сравнително стара тема, която мисля да повдигна понеже забелязах един интересен линк в съседен форум :)
http://wicca.hit.bg/files/25/25kadur.htm
Как мислите възможно ли е това "промиване на мозъци" по телевизията по описания от страницата начин?
Лично на мен някои неща ми се сториха абсурдни примерно тва с пирамидата тва че някой решил да я използва за тайната си сатанинска си организация на мен как точно би трябвало да ми влияе?Символите сами по себе си са нищо и имат сила и значение само за тези които ги познават и вярват в тях, поне това е моето мнение.
Ето няколко кадъра които хванах от клип на боби турбото:
link
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

Чел съм същото нещо преди няколко години в един вече несъществуващ сайт - tangra.org. Имаше писано и за внушенията в БГ музиката. Тогава ми направи впечатление и реших да си сейфам страницата. Както вече казах, сайта го няма, за това архивирах и качих страницата тук за да я споделя с вас :)
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Самия сайт съществува преди малко сърфирах из него но не обърнах внимание на адреса иначе ето още един интересен линк колко било смешно да се пускат сатанизми по националната телевизия:
http://www.pravoslavieto.com/news/2003/ ... _kadri.htm
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

Не знам как сърфираш в него, но като се опитам да отворя http://www.tangra.org/ ми зарежда стандартна страница като на изтекъл срок на домейн (placeholder page).
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Сайта който гледах се казваше точно тангра но името на самия домейн беше друго.
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от Vesenceto »

Това за 25-я кадър е факт, който никой не скрива, но и никой не казва.
Между другото използването на 25-я кадър в телевизията е много доходоносно :wink: ....ако се използва за скрита реклама де, не да се втълпяват на хората някакви щуротии....
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

Vesenceto написа:Това за 25-я кадър е факт, който никой не скрива, но и никой не казва.
Между другото използването на 25-я кадър в телевизията е много доходоносно :wink: ....ако се използва за скрита реклама де, не да се втълпяват на хората някакви щуротии....
25-тия кадър и други подобни са забранени, защото ти не го асимилираш, но ти го виждаш и на несъзнателно ниво мозъка го асимилира.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Среден пръст :D

'бал съм им битиви-то 'бал съм им телевизията.
Аз вече по ТъВъ-то гледам само ако дават някой мач който ме интересува, някво Discovery, някъв Cartoon Network и чат пат квтото хвана по чуждестранните. А от въпросното битиви гледам само Шоуто на Слави.

Живи и здрави !
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от Vesenceto »

а не си ли се замислял защо Шоуто е толкова популярно, при положение, че не се показват кои знае колко интересни неща в него.....дали това не е силата на 25-я кадър?
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

Трудно е да се каже къде се ползва и къде не при условие че хората които упражняват контрол над медиите твърдят че нямали техника да проверяват такива сигнали(PC с TV TUNER и произволен софтуер от рода на Virtual Dub)
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Vesenceto написа:а не си ли се замислял защо Шоуто е толкова популярно, при положение, че не се показват кои знае колко интересни неща в него.....дали това не е силата на 25-я кадър?
то според тоя логика навсякаде го има 25-тия кадър и бакмаска при песните
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от Vesenceto »

ами не е точно така....в Шоуто като се замислиш няма кой знае какво интересно (с изкл. на балета), а е най- популярното шоу в България....Слави има парите, има и техниката, с която да си позволи да използва 25-я кадър.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

То не е от ден или от два. Всякви внушения има. Дори и в аниметата които дават по bTV "Виж приятел, аз съм покемон. Всички ме имат и са много готини, но ти ме нямаш и не си готин! Поискай пари от родителите си за да ме купиш и да станеш готин! И очаквай с нетърпение новия вид покемон, пумпъла или тестето с картите които ще те направят най готиния"

Шоуто на Слав-Слав понякога пускат сухи шеги ама има доста смешни до счупване моменти. Но като се замисля и него не гледам вече особенно... чат-пат като хвана с тримата. Представяте ли си тайно пишат "Гледайте телевизия 2001 там е истината" :lol:
Аватар
ivanov
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Мар 04, 2004 15:46 pm

Мнение от ivanov »

Интересно тия надписи на английски, като напримерт "ASYLUM", как аджеба ще въздействат на зрителя, ако не знае английски?
На тъп въпрос - тъп отговор с тъп предмет.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Може би никак :lol: защото самия аз не знам какво означава ASYLUM :oops:
Публикувай отговор