25тия кадър

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

DMXDMX написа:Може би никак :lol: защото самия аз не знам какво означава ASYLUM :oops:
Може да е на латински :roll:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Мнение от sawo »

sa.dir.bg написа:ASYLUM
1. приют, убежище (и пол.)

2. ост. лудница (и lunatic ASYLUM)
Аватар
fddf
Потребител
Потребител
Мнения: 264
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 9:39 am
Обратна връзка:

Мнение от fddf »

Аз мисля че има 25 кадър, използва се и наистина въздейства.
Между другото ,най-интерестното е че тези картини са ми познати ,а няма къде да съм ги виждал.

EDIT:
Тъй като не ми свалят програми и не ми се занимава с такива,моля някой ако има да провери сериалът Тя и Той,защото съм забелязал че там също се използват ефекти като в Боби Турбото и то също с подобни надписи но бързо минават и не мога да ги видя.
А днес,тъй като имам клипчета на Боби Турбото видях и с просто око прелитащия надписа Sex.

пп. Сериалът Тя и той съшо е на БТВ


EDIT2:
Чел съм същото нещо преди няколко години в един вече несъществуващ сайт - tangra.org. Имаше писано и за внушенията в БГ музиката. Тогава ми направи впечатление и реших да си сейфам страницата. Както вече казах, сайта го няма, за това архивирах и качих страницата тук за да я споделя с вас
_________________
Мисля че сайта е http://www.voininatangra.org/modules/news/
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

Е па не е задължително да ви манипулират с надписи. Има много начини, като мисля, че този с надписите има сравнително малко влияние и е леснооткриваем. Много са начините, също както и много са манипулираните, било то от от телевизия, радио или вестници. Всички навярно сте чували, било то от роднини или дори непознати, "Не прави така бе! Нали видя какво пише във вестника." или "По радиото чух, че е хубаво да се прави така.". Много начини и много манипулирани :wink:

В Той и Тя този ефект беше просто едни драсканици, но е достатъчно част от драсканиците да е с различна дебелина, форма или начин по който е надраскана, ние съзнателно не го забелязваме освен ако някой не ни каже, че има нещо написано но ако всички са по един начин надраскани а една част по друг подсъзнателно му обръщаме внимание.
Публикувай отговор