Кошмари.

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Кошмари.

Мнение от jerry »

Нормално ли е всяка вечер да сънувам супер ужасни и брутални кошмари. Най-често най-големите ми страхове.

От какво може да е това? Данеби да е защото съм направил някъв голям грях или някой ми е направил магия. Изобщо немога да разбера. Все странни неща ми се случват на мен и на цялото ни семейство от известно време. Взъможно ли е някой да ни е направил магия? И ако да, какво ще ме посъветвате. Да ида на врачка... не мисля. Повечето са шарлатанки и не познават. Макар, че има някои които наистина познават.
Аватар
boyzone
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 16:14 pm

Re: Кошмари.

Мнение от boyzone »

jerry написа:Нормално ли е всяка вечер да сънувам супер ужасни и брутални кошмари. Най-често най-големите ми страхове.

От какво може да е това? Данеби да е защото съм направил някъв голям грях или някой ми е направил магия. Изобщо немога да разбера. Все странни неща ми се случват на мен и на цялото ни семейство от известно време. Взъможно ли е някой да ни е направил магия? И ако да, какво ще ме посъветвате. Да ида на врачка... не мисля. Повечето са шарлатанки и не познават. Макар, че има някои които наистина познават.
Дан'си прекалил с WOW напоследъка ?
А сега малко по-сериозно по въпроса - По-важното е да не се потдавате на каквито и да било предразсъдъци и да мислите трезво и най-вече оптимистично и позитивно.И аз като всеки съм имал подобни периоди,през които ми е вървяло като "на умряло" ,но никога не губя вяра в себе си и продължавам напред ...ТОВА е най-доброто лекарство в случая,а тръгне ли се по разни врачки,шарлатани ,къде самозвани и къде не ...забрави да се отърсиш после толкова бързо и лесно от някои "кошмари".
Аватар
PoSSeSSeD
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1175
Регистриран на: Пон Ное 08, 2004 14:07 pm
skype: komilev
Местоположение: in the middle of nowhere
Обратна връзка:

Мнение от PoSSeSSeD »

Абе и аз днес имах супеr uжасен кошмар. Бях в канцеларията на техическия, още не мога да се оправя от шока.
Та по темата: Аз рядко сънувам, но когато го правя, винаги са кошмари. Просто си свикнах с тая идея и да се будя нощем с почти скок от място. Иначе по странни сънища не мойш ма биеш :P
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Мнение от jerry »

PoSSeSSeD написа:Иначе по странни сънища не мойш ма биеш :P
Може да се обзаложим :) Такива психарии, странни и най-вече абсурдни сънища съм сънувал, че вече даже не ме учудват толкова.

Също вчера ми се случи едно нещо, което винаги ми се случва преди да скъсам с някое момиче. Нещо като... няма значение. До сега 4 пъти ми се е случвало и 4 пъти късам с приятелката на следващия ден. И ето днес скъсах с приятелката не защото сме се карали или заради нещо такова. Даже вече и от това не се очудвам.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

аз със мойта приятелка "God of War" скоро няма да скъсам :P :twisted:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

jerry на колко години стана бре? Това е вайен въпрос за отговора ми!
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Мнение от DMXDMX »

Февруари става на 18
Последно промяна от DMXDMX на Сря Дек 23, 2009 3:35 am, променено общо 1 път.
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Re:

Мнение от jerry »

lutar написа:jerry на колко години стана бре? Това е вайен въпрос за отговора ми!
На 15-ти Февруари правя 18
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Re: Кошмари.

Мнение от jerry »

Ето, снощи сънувах пак един от най-големите ми страхове. Точно преди да се събудя избягъх от капана. След това ми беше гадно цяла сутрин ми се превиждаха неща от съня ми и се мъчих дори в будно състояние да избягъм от там. Имам чувстото, че се побърквам вече...

Аз попринцип дето смея да твърдя, че имам един голям предел на издържливост и, че много малко неща могат да ме съборят да стигна до тук... Просто такива неща ми се случват вече няколко години, а от скоро взе да става толкова банално, че ако ви разправям ще ви се стори смешно и измислено. Някой магия ли ми е направил, нещо аз ли съм сгрешил... Незнам направо не искам да лягам да спа тая вечер.
Аватар
DMXDMX
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 553
Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 23:47 pm

Re: Кошмари.

Мнение от DMXDMX »

И на мен ми се е случвало, удари му една биричка и спи спокойно ;)!
Аватар
jerry
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1137
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 3:56 am
Местоположение: S. Wind Основен Клас: Mage Слабост: Mele Damge Питие: Бира

Re: Кошмари.

Мнение от jerry »

DMXDMX написа:И на мен ми се е случвало, удари му една биричка и спи спокойно ;)!
Баш като на мене незнам дали ти се е случвало...
А за биричката обади ми се някой ден и може да го уредим :cheers:
Аватар
dogo
Потребител
Потребител
Мнения: 142
Регистриран на: Вто Ное 27, 2007 18:03 pm
skype: dogo_stz

Re: Кошмари.

Мнение от dogo »

@jerry има ли някакъв модел(последователност), който се повтаря в кошмарите ти, казваш че често сънуваш най-големите си страхове, кои са те....интересно е че цялото ти семейство имат "кошмарни" проблеми, говорил ли си с тях, обсъждали ли сте проблема, описаното от теб много ми напомня на магия( въпреки че не вярвам в подобни простотии), мой братовчед имаше подобен проблем, от 120кг в рамките на 3 месеца свали около 70кг 8O , отказваше всякакво ядене, нз дали изяждаше и по една вафла на ден, не бил гладен, след като го заведоха на редица лекари дори психолога остана изумен, предписаха му какви ли не хапчета и подобни, на 4тия месец намериха шишенце със странно съдържание в спалнята му, занесоха го на врачка и тя казала че има няправена черна магия за смърт, развалила магията и след около седмица пича започна да се храни нормално, като казва че през времето от тези няколко месеца има само бегли спомени 8O ...
Преинсталация на Windows и установяване на дефекти на PC по домовете- 15лв в рамките на града
Смяна на софтуер на всички видове мобилни телефони, PDA и смартфони.
Контакт на ЛС, скайп dogo_stz или 0883 56 55 34, Даниел

http://www.avtozvuk-bg.com/
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Кошмари.

Мнение от sawo »

На мене пък такива кошмари са ми интересни :)
Даже днеска сънувах кошмар който поне 2-3 пъти съм сънувал вече.Интересно че почнах да се разсънвам и си викам хмм... този вече съм го сънувал и се събудих и станах :lol:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Кошмари.

Мнение от admin »

Само веднъж през живота си съм сънувал кошмар от който да се събудя като по филмите запахтян. Беше доста забавно ама нещо не ми се случи повече :evil: :(
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Mani
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Сря Апр 06, 2005 10:09 am
Местоположение: Железник
Обратна връзка:

Re: Кошмари.

Мнение от Mani »

admin написа:Само веднъж през живота си съм сънувал кошмар от който да се събудя като по филмите запахтян. Беше доста забавно ама нещо не ми се случи повече :evil: :(
Аз пък още чакам такъв кошмар, където да ме 'изправи' като по филмите. :roll:
Публикувай отговор