2012 г. Прехода!

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
nefelen
Модератор
Модератор
Мнения: 996
Регистриран на: Нед Май 30, 2004 12:29 pm
skype: nefelen
Местоположение: -=mysteryland=-
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от nefelen »

Zac написа:
nefelen написа: то не е ли това пълна загуба на време и пространство
Гледал си ти Contact :D :cheers: Голям филм.
Всъщност не, но ще го имам в предвид :)
s0 lItTlE tImE, s0 lItTlE t0 d0
Аватар
Zac
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 895
Регистриран на: Пет Яну 09, 2004 18:44 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от Zac »

nefelen написа:
Zac написа:
nefelen написа: то не е ли това пълна загуба на време и пространство
Гледал си ти Contact :D :cheers: Голям филм.
Всъщност не, но ще го имам в предвид :)
Гледай го и ще разбереш какво имам впредвид :)
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от lutar »

Всъщност няма значение дали Стивън Хокинс смята че иам БОГ или не. За съжалени е той не доспуска много съществени неща отричайки ги като терминология без да взема в предвид че по този начин изключва и връзката м/у психосуматичното състояние на човек и взаимодеиствието на процеси в галактиката, които не са познати на повечето учени защото не са се научили да четът библията като научен труд, а не въприемането и като суеверие.
СПРЕТЕ ДА НИ ТРОВИТЕ. УБИЙЦИ.
frvx
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 19:44 pm
skype: hackera708

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от frvx »

По темата - 2012 ще става нещо. Какво не мога да кажа. Имам сигурен източник не псевдо - ясновидците и хората които искат да правят пари чрез 2012. Дали ще е 2012 или 2016 в периода ще става нещо. Било то преход, апокалипсис или нещо на по финно ниво.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от sawo »

Това е доста общо - нямаш ли нещо по-конкретно за информация?
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от Baev »

Има - грънци! Никой не е в състояние да каже какво ще стане през 2012. Всичко е само една догадка. През повечето свободно време с което разполагам, чисто като любопитен човек се стремя да се информирам относно бъдещето, като общо понятие. Гледам главно документални филми, чета книги, точно в момента чета Библията. И си спомням едно нещо което е казала Ванга. Беше нещо от сорта - "Истината за бъдещето се крие в старите книги". Аз мисля, че има предвид Библията. Затова интересът ми е насочен главно там. И препоръчвам на всеки да я чете и да разсъждава в по-дълбок смисъл.
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от realprofesora »

2012 нищо няма да има ,просто от небето ще завали пастърма или катми :lol: :lol: Света ще продължи да се движи както сега.Само дето .......айде не ми се разсъждава повече има къде по-приятни теми за мачкане.
Popopopopo
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от RauL's FaN »

Ето ви едно интересно опровержение http://www.ivanstamenov.com/2009/11/623/
Статията е взета и преведена от сайта на National Geographic :wink:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от admin »

Има една руска поговорка която казва: паживьом увидим ... демек ще поживеем ще видим.
"There is no 'patch' for stupidity."
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от RauL's FaN »

Теориите за които няма опровержение са, да ни удари комета, която астрономите не са могли да засекат навреме и да няма време за реакция или супер вулканично изригване, което да изхвърли толкова пепел в атмосферата, че да закрие достъпа на светлина от слънцето за години напред :oops:
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от sawo »

За тези теории обаче едва ли има и доказателства...
RauL's FaN
_KICKBOXER_
Мнения: 929
Регистриран на: Сря Яну 28, 2004 21:45 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от RauL's FaN »

sawo написа:За тези теории обаче едва ли има и доказателства...
То тогава краят на света щеше да е ясен. Като се абстрахираме от предсказанието за 2012, това са по-реалните неща да се случи нещо, някога на нашата Земя в по-скорошен план и да измрем.
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от sawo »

Това с измиpането и катаклизмите и спекулация споpед мен - да си пpодават книгите и филмите. По-скоpо идва нова еpа за умственото изpастване на хоpата, отколкото кpая на света.
Аватар
vnmilen
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 23:00 pm
skype: vnmilen
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от vnmilen »

Кво да мисля, всяка година реват, че ще свършва светът.

Даже 2000та година ли кога беше, объркаха кога е началото на 21ви век и го празнувахме 2 години подред :cheers:

Според мен, кой кога умрял няма значение.

И да, както Астрологията е бзнес, както Новините са бизнес, така и Спекулациите и "езотеричните" и "окултните" книги са бизнес :)

С пожелания за успешен ден,
Милен Атанасов
Инфомационен портал за Новини, Снимки, Флаш игри, Вицове, Клипове и много други:
http://www.designbordeaux.com/bg/

Изображение
Аватар
SniperBeta
Модератор
Модератор
Мнения: 1007
Регистриран на: Пон Юли 15, 2002 15:52 pm
Местоположение: Nosgoth
Обратна връзка:

Re: 2012 г. Прехода!

Мнение от SniperBeta »

marin_007 написа:Наскоро гледах по National Geografic имаше предаване за магнитното поле на земята , където учените установяват че от много години то отслабва , и че си има периоди в който се обръща , в момента сме точно в периода в който се очаква обръщане на полюсите. Както казаха там , даже закъснява , не се знае какви ще са последиците но при другите обръщания нямало данни за масови измирания на живи организими. С една дума повече катаклизмии такива неща , който си ги има в последните 10 години поне :)
Викаш измирането на цялата цивилизация на Атлантите заради полюсите не се числи към масовите измирания :) Те тия полюси да не се менят всяка година. От тогава досега има под 20 градуса изместване на бившите полюси. Ступите в Хималайте както и статуята на Четящия човек, че даже мисля че и Сфинкса гледат в една посока и това aкo не бъркам е бившия северен полюс. Тей че ако за толкова години след обръщането отклонението е 20 градуса (даже мисля, че беше 12) едва ли през 2012 ще се обърнат отново.
Публикувай отговор