Урочасване, Уроки

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Публикувай отговор
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Урочасване, Уроки

Мнение от admin »

Моя син от известно време все плачи, ходихме на лекар ... той казва: малките деца не могат да се изразяват все още, нито да се смеят т.е. те се смеят, но когато са на 2-3 месеца все още не контролират тази емоция. Та тъщата все повтаряше, урочасано е детето, да му баят. Два - три пъти така и на мен вече започна да ми ходи по нервите. Обажда се моята на една нейна приятелка, майка и бае, след няколко минути вика: Ето оправи се. Разбира се, аз Тома неверни, до днес не вярвах. Малкия снощи заспа с голям зор, сутринта се събуди в 6 и започна да вдига цялата къща. Добре че нея вечер легнах в другата стая да не ги будя :lol: Днеска цял ден е нервно състезателче. Вечерта към 8 викам си, ще звъня на тази моя позната, пръсках го със светена вода ... нищо. В момента в които майка и му бае и се кротна. Минута преди да се кротни такъв рев направи, че имаш чувството, че нещо се е порязал или някаква голяма болка. Порових в интернет и ето какво намерих:
Причината за урочасването се дължи на силния поглед на определен човек, чиято сила от своя страна се дължи на натрупаното електричество, което излиза чрез очите му. Ако не можете да го асимилирате, това електричество отправено към вас може да произведе известна дисхармония, която ще се отрази на състоянието на организма ви. Намерете човек, който е добър проводник на това електричество, чийто организъм може да издържи на влиянията, които се отделят от болния. Вземете едно здраво яйце и накарайте човекът срещу вас да чукне яйцето в челото ви и в скоро време ще се почувствате добре. Яйцето лекува, като поглъща излишната енергия, която се е натрупала в организма на човека, и по този начин той се освобождава от своето болезнено състояние.
само че, никъде не пише как човек може най - лесно да разпознава дали е урочасан и как може да се отърве от уроки.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
realprofesora
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 3275
Регистриран на: Пет Сеп 15, 2006 13:59 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от realprofesora »

Майка ми преди време баеше и лееше куршум, но се спомина внезапно и отнесе тайната с нея..така и не ми каза преживе тайните думички .Още помня как преди 40 години една бабичка и ги каза.
А твоето дете колко е голямо.Ако е на няколко месеца- или има колики или му растат зъби.Преди лягане правете повече гимнастика.Да се поизморява детето.Така спи по-добре.Ако му растат зъби и има температура му слагайте лечебни свещички в дупето.Моите така израснаха.
Тва с урокито си е чиста доза самовнушение. :cheers:
Popopopopo
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от admin »

На 2 месеца и няколко дни. Аз също мисля, че е внушение, макар че, като цяло е възможно човек да влияе на енергичното поле на някой друг ... поне според всичко изписано по тази тема.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
sawo
Site Admin
Site Admin
Мнения: 5796
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 10:33 am
skype: sawo_1337
Местоположение: ./
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от sawo »

Ако наистина мислите, че му има нещо, има специални молитви, които се четат от свещеник и играят точно тази роля на яйцето, която написа по-горе. Това естествено е ако детето е кръстено. В такъв случай даже изобщо не е добре да го водите при разни бабички и тем подобни - ефекта може да е по-скоро отрицателен.
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от admin »

И аз от това се опасявам в интерес на истината ама нали знаете, жената като запъни краката и викне чуш на магарето и край. Това за молитвата са ми го казвали, не сме го кръщавали още и искам това за кръщенето да го оставя като избор на детето сам да си вземе решение един ден когато порасне живот и здраве.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от nasenceto »

И аз не вярвах докато не го видях с очите си. При моя синковец беше същото. Яко нерв, телефон, след 10 секунди все едно не е той.
Аватар
Bul-Dog
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 1159
Регистриран на: Чет Фев 24, 2011 17:02 pm

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от Bul-Dog »

Стига с тия уруки-муруки, ве! Стига с бабини деветини. Бъдете Православни!
Вярвайте в Бог! И няма да сте подвластни на бесовете!
http://www.kingsimeon.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Vesenceto
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 586
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 21:20 pm
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от Vesenceto »

Аз пък вярвам на уроки!

А автора на темата мога да го питам само - защо ми звъня по 5 пъти на ден, докато бях в болницата, да ми напомняш да вържа червено конче на ръчичката на детето, при положение не вярваш????? Или не вярваше де?
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от admin »

За кадем 8O така съм чувал :P
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
nasenceto
келеш
келеш
Мнения: 2242
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 19:01 pm

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от nasenceto »

Опа, семеен скандал във форума? :cheers:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от admin »

:roll: :lol: :mrgreen: :cheers:
"There is no 'patch' for stupidity."
alantion
Начинаещ
Начинаещ
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Яну 23, 2010 14:14 pm
skype: alantion
Местоположение: Стара Загора

Re: Урочасване, Уроки

Мнение от alantion »

admin написа:Моя син от известно време все плачи, ходихме на лекар ... той казва: малките деца не могат да се изразяват все още, нито да се смеят т.е. те се смеят, но когато са на 2-3 месеца все още не контролират тази емоция. Та тъщата все повтаряше, урочасано е детето, да му баят. Два - три пъти така и на мен вече започна да ми ходи по нервите. Обажда се моята на една нейна приятелка, майка и бае, след няколко минути вика: Ето оправи се. Разбира се, аз Тома неверни, до днес не вярвах. Малкия снощи заспа с голям зор, сутринта се събуди в 6 и започна да вдига цялата къща. Добре че нея вечер легнах в другата стая да не ги будя :lol: Днеска цял ден е нервно състезателче. Вечерта към 8 викам си, ще звъня на тази моя позната, пръсках го със светена вода ... нищо. В момента в които майка и му бае и се кротна. Минута преди да се кротни такъв рев направи, че имаш чувството, че нещо се е порязал или някаква голяма болка. Порових в интернет и ето какво намерих:
Причината за урочасването се дължи на силния поглед на определен човек, чиято сила от своя страна се дължи на натрупаното електричество, което излиза чрез очите му. Ако не можете да го асимилирате, това електричество отправено към вас може да произведе известна дисхармония, която ще се отрази на състоянието на организма ви. Намерете човек, който е добър проводник на това електричество, чийто организъм може да издържи на влиянията, които се отделят от болния. Вземете едно здраво яйце и накарайте човекът срещу вас да чукне яйцето в челото ви и в скоро време ще се почувствате добре. Яйцето лекува, като поглъща излишната енергия, която се е натрупала в организма на човека, и по този начин той се освобождава от своето болезнено състояние.



само че, никъде не пише как човек може най - лесно да разпознава дали е урочасан и как може да се отърве от уроки.

Тълкованието за урочасване може да се даде само и единствено от човек,който има възможност да го премахне. Механизма за урочасване е не волево въздействие на негативна енергия излъчена чрез очите, върху жив организъм. Способност да урочасва имат само определени хора (за по-висши форми на живот засега няма доказателства). Правят го несъзнателно. (Целенасочено не могат ).
Най-изразителните промени на урочасаният са(ще се опитам да ги градирам) : Нервност, безпокойство, лесна възбудимост, лабилност, лош сън, безапетитие, (може и в по-силна степен -гадене, повръщане) отпадналост, бледо лице, слепване на клепачните косми, промяна в сърдечния ритъм, гърчове и не на последно място колкото и стряскащо да звучи - екзитус.
Както вече споменах на урочасване са податливи живи организми. Няма информация, защо -НЕ ВСЕКИ е податлив на урочасване. Колкото и парадоксално да звучи, лечението не се поема от медицината, но успешно се справят определени хора, които имат вроден талант за това.
Публикувай отговор