Леене на куршум

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

Аватар
Roshavv
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 469
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 12:49 pm
Местоположение: Stara Zagora
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум

Мнение от Roshavv »

аве бъзикате се....ама не знаето кой на къф хал е...кой кфо е преживял....
нека всеки си вярва в нещо и постига спокойствието си както намери за добре.... :cheers:
PONTIAC
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 06, 2015 13:16 pm

Re: Леене на куршум

Мнение от PONTIAC »

nasenceto написа:
fruitcake написа:Това не го разбрах къде е, но ще ти кажа къде ходя аз - вървиш по Гурко посока запад-изток и като подминеш Майора свиваш следващата вдясно и срещу аптека Галения има една дървена почти паднала врата с два звънеца отдясно.Звъниш на белия и чакаш.Бабата се казва Кана.5лв на леене
Караш по гурко посока изток. Подминаваш пресечката с Руски и първата след нея, завиваш вляво. 15 метра по нагоре от запад.
Може ли малко по-точно да обясните адреса на баба Кана за леене на куршум.Такава аптека галения дори не съществува и какво представлява "майора"? Благодаря предварително!
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум

Мнение от admin »

На центъра има една къща преди лееха куршуми. Ходил съм преди много години с бившата. Намира се в тази къща:

https://www.google.bg/maps/@42.423589,2 ... 56!6m1!1e1
"There is no 'patch' for stupidity."
kinggod
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Яну 06, 2016 21:40 pm
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум

Мнение от kinggod »

Аз вярвам ,нищо че е 21 век.
Животът е като карането на колело: трябва да се движим напред, за да не загубим равновесие http://www.top-flowers.com/
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум

Мнение от admin »

Всеки има право да вярва в това което си поиска. 8)
"There is no 'patch' for stupidity."
емг72
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Мар 27, 2017 10:30 am

Re: Леене на куршум

Мнение от емг72 »

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча жена, която лее куршум до 100 километра от София. Само прясна информация с точни координати, защото някои от най- известните се оказа, за съжаление, вече не са между живите. Блогодарности предварително!
BurgasAmbar
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юни 21, 2018 13:02 pm
Обратна връзка:

Re: Леене на куршум

Мнение от BurgasAmbar »

Оьь, слжно е...само внимавай да не отидеш при непроверени хора, иначе колко помага и колко не...по скоро всичко е в ума ни и само можем да си помогнем отколкото някой отвън.
Публикувай отговор