Що е това "черна магия" и има ли тя почва у нас?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

plamen2286
Потребител
Потребител
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Мар 22, 2004 7:45 am

Мнение от plamen2286 »

АВЕ ВИЕ ДА НЕ СТЕ НЯКВИ СЕКТАНТИ КВИ СА ТЕЯ ГЛУПОСТИ :evil: :?: :?:
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

plamen2286 написа:АВЕ ВИЕ ДА НЕ СТЕ НЯКВИ СЕКТАНТИ КВИ СА ТЕЯ ГЛУПОСТИ :evil: :?: :?:
Както казах в един предишен пост, аз съм си чист християнин и си ходя на църква, без да посещавам никакви беседи и лекции, както правят сектантите.
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

:D :) :lol: :wink:
Ще ме уморите.
MasterCop нещата който пише на този линк са ми известни и са една малка час от това което трябва да се прочете за да се разбере окулното устройство на човека и на заобикалящия го свят.

Преди някой да споменава думата секта първо трябва да разбере какво значи тя и тогава да влага смисъл чрез нея.
Ако на някой не му е харесват темите в този форум да не влиза аз няма да се обидя :) , но нещата за който говоря не са фантазии и са точно толкова истина колкото и че слънцето изгрява от изток всяка сутрин
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

plamen2286 написа:АВЕ ВИЕ ДА НЕ СТЕ НЯКВИ СЕКТАНТИ КВИ СА ТЕЯ ГЛУПОСТИ :evil: :?: :?:
То няма много смисъл от сектите! Затова и повечето са забранени, но това че ги намесваш тук означава, че тази тема ще си остане енигма за теб ...
Lutar, мисля че този форум трябва да стане priavate, защото много offtopic се натрупва така ...
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

Товa според мен сa пълни глупости, зaщо винaги нa другите им се случвaт подобни нещa, черни мaгии и т.н A и един съвет, никогa не вярвaйте нa очите си, всичко което "виждaме" първо се прерaботвa от мозъкa, кaто се рaзболеете от шизофрения нaпример ще рaзберете кaкво точно имaм предвид(всъщност не е зaдължително)
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

dGeneRator Да бе, найстина и аз това се чудя, информацията все е втора-трета ръка.
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

това което виждаме, зависи и от разстоянието на което се намираме от него, защото ние виждаме светлинния сигнал от него, ако сме по-далеч, ще го видим доста по късно :wink:

dGeneRator ти бил си болен, не се обиждай ако си, питам те като човек, не те подигравам!
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

да речем 4е 4ерните магии не ми действат (по жашата логика така излиза да видим дали ще ме разберете) :!: :!:
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Има неща който немогат да бъдат наречени магий, но повечето хора им викат така. Това по-скоро е енергия (изполвам думата енергия защотото такак го усещам), която може да се контролира и която има определена посока и полярност (тука малко изпадам в дуализъм но няма как друго яче). Полярноста на тази енергия се определя от човка, който я насочва и последиците който иска да има тя в/у отсрещния човек. Най силни са енергиините полета насочени от нас към нас самите или очакванията който имаме за себе си тъй като имаме непосредствена връска с тялото си, ако очакваш лошо да те сполети то не закъснява, ако очакваш добро и то се случва.
Някой би казал да ама не и ще е прав до толкова доколкото неговото поле определя това. Имам предвид следното - енергийните полета на хората са с различен ентезитет, тяхната сила се определя от духовното ниво на всеки,неговите познания и отношения към заобикалящият го свят (мисля че за хората който разберът за какво говоря няма да е нужно да обеснявам какво е "духовно ниво") . Веднъж човек достигнал до някакво саморазвитие той има дстатъчно енергия за да захрани очакванията си с живот (тук бих цитирал Мари Кюри" -физик "Вземете от живота мечти и даите на мечтите живот") който се изпълняват до такава степен до каквато е и енергииното ниво на всеки.
Аватар
MasterCop
Потребител
Потребител
Мнения: 184
Регистриран на: Съб Апр 19, 2003 21:47 pm
skype: mastercop7708
Местоположение: Cop Land
Обратна връзка:

Мнение от MasterCop »

Lutar сега като гледам какви си ги писал разбирам, че и ти не си чел линка който дадох. Там е обяснено много просто как точно се прави магията, как действа и как се премахва (не е работа за всеки). За насочване на енергии никъде не се споменава.

DeathLord дано не ти се случва някога да усетиш въздействието на черната магия! Когато онзи дребен човечец с рехава брадица и чалма (турския ходжа) ти свие едно късче хартия от някоя страница на корана на триъгълник и легнеш на легло - няма да има лекарство на света, което да те вдигне! Не бива да се майтапим с тия неща ...
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

Напротив MasterCop чел съм го само че аз имам малко по различна гледна точка по въпроса. Това там са древните методи за правенв на магия чрез ритуал с предмети. но ефекта е пак сущия създава се поле само че с помоща на самия ритуал и чрез предметите се насочва. Освен това което пише там има и много други методи за да се направи таканаречената магия.
За много хора това може и да са ала - бала, но окултните занимания отдавна вече са станали наука и колкото повече хора го проумеят толкова по малко неприятностите който ги сполетяват.
П.С. Даже самата дума "АЛА -БАЛА" има окултен смисъл само че се произнася "АЛ ЛА - БА ЛА". Ако има достатъчно любопитни хора който се интересуват все пак от окултни науки нека поровят малко и да проверят какво значат така произнесените думи. :D
Аватар
dGeneRator
Потребител
Потребител
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Ное 01, 2003 10:29 am
Местоположение: Гр. Сталин
Обратна връзка:

Мнение от dGeneRator »

Heskey написа:това което виждаме, зависи и от разстоянието на което се намираме от него, защото ние виждаме светлинния сигнал от него, ако сме по-далеч, ще го видим доста по късно :wink:

dGeneRator ти бил си болен, не се обиждай ако си, питам те като човек, не те подигравам!
Не не съм бил болен от шизофрения, просто току що бях гледaл "Крaсив ум" и ми беше нaпрaвило впечaтление:)
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

MasterCop написа:Lutar сега като гледам какви си ги писал разбирам, че и ти не си чел линка който дадох. Там е обяснено много просто как точно се прави магията, как действа и как се премахва (не е работа за всеки). За насочване на енергии никъде не се споменава.

DeathLord дано не ти се случва някога да усетиш въздействието на черната магия! Когато онзи дребен човечец с рехава брадица и чалма (турския ходжа) ти свие едно късче хартия от някоя страница на корана на триъгълник и легнеш на легло - няма да има лекарство на света, което да те вдигне! Не бива да се майтапим с тия неща ...

приятел пентаграма не говори ли достатъ4но тва ми е един вид хоби да 4ета за сатанизъма не 4е съм такъв но въпреки вси4ко .... щом има магии => господ => дявол => .... 4е пентаграма ще ме закриля хахахахаххахаха :) бели магии само да не правят копелетата уфу
бтв тва за дядката мн филми си гледал е д'е*а
Публикувай отговор