Що е това "черна магия" и има ли тя почва у нас?

Представяне на окултното, като част от загадката на живота, като това с което хората са забравили в себе си, и на което вече не обръщат такова внимание. На невидимото, на неизменно присъстващо в живота на всеки, за добротата за човечноста и мъдростта оставени от предишните поколения, която би ни направила по добри хора.

Модератор: lutar

DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ааа ся про4етох щом ще свива триъгълни4е пак за сатанизъм говорим :) тройци някви обърнати аве се ми е тая важното е 4е господ е лешпер
Somebody cries from a cell God be with you.
If there's a God then why he let me die?
Аватар
Heskey
Модератор
Модератор
Мнения: 424
Регистриран на: Пет Юни 13, 2003 11:03 am
Местоположение: На Маса
Обратна връзка:

Мнение от Heskey »

DeathLord написа: .... 4е пентаграма ще ме закриля хахахахаххахаха :)
ако те закриля пентаграма, а не кръстът, прави си изводите сам и ми разправяй, че не си бил сатанист
С патладжан, пипер и домати ще си правя цял живот салати...
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

ми то си проли4а колко се смях след тва .... :) мислиш ли 4е приемам и кап4ица от тва тука на сериозно ! :twisted: вси4ко е Факе за тва ви казвам 4е като не вярвам в религии в кво друго да вярвам освен на о4ите си :wink:
Аватар
admin
Site Admin
Site Admin
Мнения: 3580
Регистриран на: Съб Май 11, 2002 9:43 am
skype: john.doe.12
Местоположение: Earth
Обратна връзка:

Мнение от admin »

DeathLord: Очите най-лесно могат да се излъжат. :roll:
Някъде преди много време бях чел нещо като законете на мошенника и един от тях гласеше:
Не вярвай на онова което чуваш, никога не вярвай на онова което виждаш и найстина никога не вярвай на онова което четеш, защото добрия артист-измамник може да накара човек да вижда, да чува и да чете, само и само да склони този човек да се извози. :wink:
"There is no 'patch' for stupidity."
Аватар
lutar
Потребител
Потребител
Мнения: 374
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 20:20 pm
Обратна връзка:

Мнение от lutar »

ХММММ
Не е важно какво виждате а какво усещате. Когато вие е стах без да има конкретен обект който да всява страхът ви виждатели вашия страх или само го усещате. Мислите ли че всичко което усещате съществува в действителност. Едва ли.
Има нещо наречено (НЛП) Нервно Лингвистична Психология. С методиките който обеснява този раздел от психологията могат да се постигат доста неща с хората дори промяна в пониятията ви ако ви кажа да виждате в место чаша ракета вие точно това ще виждате и ще будете даже готови да спорите по този въпрос. Но ако сте се научили да усещате и чрез усещанията си да възприемате света дори да виждате това което вие внушено ще усещате че не точно това което виждате.
А сега ако ви кажа че има създадена апаратура за масово въздействие върху хората и че това което всички възприемат или по скоро не възприемат е указано. Но ако хората който са развили чуственото си тяло знаят за съществуването и на друга деиствителност тогава те могат да възприемат и да получават познания който са били загубени от хората. Обикновенно такива хора ги приемат за странни.
За сега спирам с тези обеснения и бих ви казал само едно- мислете чуствайки.
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

добре де ясно 4е могат да бъдат манипулирани сетивните органи .... но да ми говорите за магии и ония хески за шибания господ мн сте збъркали ....няма да пиша пове4е щото аз май съм от тея дето мисли разли4но .....така 4е няма смисал да споря щото ми омръзна за мен съм си прав .... и тва е като умрете няма да идете в рая ами ще станете рай за шибаните 4ервеи .... баща ми каза >"не си ли достатъ4но голям 4е да вярваш в глупости" < еми мн ясно 4е съм достатъчно голям тва ставаше въпрос за тиквеника ..... вси4ки попове и тея дето се правят на говна ... се правят с една единствена цел ........ всяка стотинка за тъпата църква е waste-ната напразно ... не слу4аино един боклук разправяше как тотално е западнала вярата у младежите ми много ясно като няма кой да им промива мозъците още от малки .... религията е най силното оръжие ..... чрез тъпата религия се манипулират слабите ....
ПС...
Хески писна ми постоянно да ми казваш неща които не са верни .. писна ми само да ми натякваш 4е съм сатанист , защото не съм ....
писна ми постоянно да ме опрекваш то4но заради това , защото пак повтарям не съм ....
кво като си набожен ... и двамата като умрем ще праим банкет на шибаните 4ервеи .. .. зарибявайте се с тъпня и с био полета магнитни полета 4ерни магии окултизъм незнам си кво незнам си що нищо против никои нямам ..... прави сте 4е който не му харесва да не го 4ете ... нека има такъв форум нищо против нямам ... аз не искам да го 4ета но ми е интересно какви глупости могат да измислят хората ....

PEACE ....
DeathLord
Старо куче медалист
Старо куче медалист
Мнения: 759
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 21:13 pm
skype: internalinfernal
Местоположение: Ст. Загора/Благоевград/София
Обратна връзка:

Мнение от DeathLord »

Syann написа:DeathLord : 100 % съм убеден че за себе си си прав. По тази причина не исках и да споря с теб. Че религията е начин за контролиране на масите или както ти ги наричаш "слабите" също е вярно (поне според мен). С другото обаче не мога да се съглася. Според мен ти живееш в едно сиво и скучно ежедневие лишено от каквито и да цветове. За теб всичко е ясно различимо и обрисувано. За това те съжалявам.
е тука не си прав е ман аз съм си доволен от живота до момента .. имал съм доста лоши случки и преживявания но то кой няма .... има "цветове" ежедневието ми не мога да разбера кое те кара да мислиш така ....
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

dGeneRator
според мен НЕ си прав ако не си се разболял от рак не означава че него го няма
Последно промяна от vandala на Пон Фев 14, 2005 7:57 am, променено общо 1 път.
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Мен пък много ме кефи да чета такива нища и с интерес разгледах всичките ви постове :)
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

Baev ако имаше възможност кое би избрал рая или ада
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

Рая , що ?
Аватар
vandala
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Яну 30, 2005 14:24 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от vandala »

откровен отговор и защо би избрал точно него
Аватар
Baev
HOOLIGAN
Мнения: 1812
Регистриран на: Чет Яну 29, 2004 20:14 pm
Местоположение: Old Trafford
Обратна връзка:

Мнение от Baev »

vandala написа:otkroven otgovor a za6to bi izbral to4no nego
ами до колкото съм чел , в Рая имаш доста повече възможности :)
Публикувай отговор